ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Mayıs 2024, Salı 22:51   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   SOHBET ODALARININ, FORUMUN EN KÜFÜRLÜ VE EN SALDIRGAN İSİMLERİ BURADA... ÖNEMLİ!!!
 <<12345 678>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

BohemianRhapsody

BohemianRhapsody resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Şub.2007 Pzr 19:04:21sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Hürrem sultan söylediğiniz kurallar ilk insanla birlikte ortaya çıkıp,zamanla toplumlardan topluma geçerek günümüze kadar geldi.Sözün Kısası:CC kurallar bölümünde yazıyor diye kurallara uyulmamalıdır,İnsanın doğasında aşk,sevgi,kardeşlik,hoş görü,eşitlik,saygı vs. gibi öğeler zaten mevcuttur.Yaklaşık 3 yıldır siteye giriyorum,aynı şeyler hep devam ediyor.Tüm arkadaşlarımızı biraz daha vicdanlarıyla başbaşa kalmaya devam ediyorum,O zaman  Yazılı Kurallar dışında da önemli kuralların olduğunu öğreneceklerdir.Sitemiz güzel,neden daha da güzel olmasın!!

icecandyman

icecandyman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Şub.2007 Pzr 19:13:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

model71 :
   Boşuna parmaklarınızı bunlar için yormayın, anlamazlar. Sömestir tatili de bitti sonunda. OOOH BEEEEEE...

- Chatcity Forum da, küfür etmek, genel ahlak ve görgü kurallarına aykırı, dini inançlara saygısız, diğer üyeleri rencide edecek, tehdit edecek, küçük düşürecek, güvenliğini riske sokacak ve özel hayatına saygısız mesajlar yazmak yasaktır.
- Chatcity Forum kurallarına uymayan ve hatalarında ısrar eden kullanıcılar Chatcity forum moderatörleri tarafından bir günlüğüne Chatcity den uzaklaştırılabilirler. Chatcity yönetimi tarafından bu süre uzatılabilir, gerekli görüldüğü takdirde kullanıcının nickinin siteye girişi engellebebilir.

**Özel hayatın ve haberleşmenin gizliliğini ihlal eden yazılar (chat kayıtları,Log lar,özel mesajlar, v.b.) forumda yayınlanmamalıdır. Bunları içeren mesajlar silinir ya da sansürlenir. Bu mesajları yazanlar forumdan ve siteden uzaklaştırılabilir.

ve kanımca şu kural olmasaydı herşey çok farklı olabilirdi diğer bir sayfada loglu ve haksızlık idaa edilen başlıkta müdahale olmazken daha önce açılmış ve haksız yere banlandığını idaa eden arkadşın açmış olduğu başlık silinmiştir.

Model bey eğer yarı yıl tatilinden dolayı böyle bir mevzuu olduğunu idaa ediyorsanız yanılıyorsunuz. Kanımca akıl yaşta değil baştadır sözü boşa söylenmiş bir söz değildir saygılar.

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Şub.2007 Pzr 19:20:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bohemian mesajın çok anlamlı arkadaşım,bu sitede senin gibi duyarlı insanlar olduğu sürece herşey çok daha güzel olacaktır.Bizlerde bunun için gayret sarfediyoruz.Saygılarımla

ccSaLTaR

ccSaLTaR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Şub.2007 Pzr 19:23:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
icecandyman :

ve kanımca şu kural olmasaydı herşey çok farklı olabilirdi diğer bir sayfada loglu ve haksızlık idaa edilen başlıkta müdahale olmazken daha önce açılmış ve haksız yere banlandığını idaa eden arkadşın açmış oduğu başlık silimniştir.

Arkadaşım çok güzel demişsin daha önce açılmış ve haksız yere banlandığını idaa edenO dediğin arkadaşının haksız yere banlanması diye bişi yok  ilk olarak 2 gün ban sonrasında olaylara devam ettiği için 50 yıl ban aldıAma emin ol ki haksızlık yok

Şimdi ben bunları yazıyorum diye o arkadaşımız bana daha fazla kızacak zaten kızgın herneyse

Saygılarımla kuzenimm

model71

model71 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Şub.2007 Pzr 19:26:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
O söze şöyle bir sözle cevap vermek istiyorum izin verirseniz. Dam üstünde saksağan vur beline kazmayı.

icecandyman

icecandyman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Şub.2007 Pzr 19:27:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

model71 :
O söze şöyle bir sözle cevap vermek istiyorum izin verirseniz. Dam üstünde saksağan vur beline kazmayı.

Güzel cevabınız için tşk ederim.

rastjerof

rastjerof resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Şub.2007 Pzr 19:28:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
icecandyman :

model71 :
   Boşuna parmaklarınızı bunlar için yormayın, anlamazlar. Sömestir tatili de bitti sonunda. OOOH BEEEEEE...

**Özel hayatın ve haberleşmenin gizliliğini ihlal eden yazılar (chat kayıtları,Log lar,özel mesajlar, v.b.) forumda yayınlanmamalıdır. Bunları içeren mesajlar silinir ya da sansürlenir. Bu mesajları yazanlar forumdan ve siteden uzaklaştırılabilir.

ve kanımca şu kural olmasaydı herşey çok farklı olabilirdi diğer bir sayfada loglu ve haksızlık idaa edilen başlıkta müdahale olmazken daha önce açılmış ve haksız yere banlandığını idaa eden arkadşın açmış oduğu başlık silimniştir.

Model bey eğer yarı yıl tatilinden olayı böyle bir mevzuu olduğunu idaa ediyorsanız yanılıyorsunuz. Kanımca akıl yaşta değil baştadır söz boşa söylenmiş bir söz değildir saygılar.

Okuldan kastın ben isem okul biteli uzun zaman oluyor

Ohhh çekmek için zamansız oldu Model71 ama artık seninle uğraşmayacağım çünkü sende benimle tartışacak kapasite yok sen mesajlarıma cevap vermek yerine anca gülersin  Özel mesajla hakaret edersin sonra genelde terbiyeli beyefendi rolü oynarsın sandığın kadar ufak biri değilim ama inan dediğin gibi ufak olsaydım da düşüncelerim yine senden daha olgun olurdu çünkü hareketlerin bir çocuk gibi değişken  Seninle burada daha fazla muhattap olmak istemiyorum sohbet odalarında görüşmek dileğiyle

model71

model71 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Şub.2007 Pzr 19:33:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ah tut-i mucize guyem, ne desem laf değil...

rastjerof

rastjerof resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Şub.2007 Pzr 19:35:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ccSaLTaR :
icecandyman :

Arkadaşım çok güzel demişsin daha önce açılmış ve haksız yere banlandığını idaa edenO dediğin arkadaşının haksız yere banlanması diye bişi yok  ilk olarak 2 gün ban sonrasında olaylara devam ettiği için 50 yıl ban aldıAma emin ol ki haksızlık yok

Şimdi ben bunları yazıyorum diye o arkadaşımız bana daha fazla kızacak zaten kızgın herneyse

Saygılarımla kuzenimm

ccsaltar bey 2 gün X ajanla tartıştığım için banlendim fakat 50 yıl banlenme nedenim o X ajan değildir.Olaylara devam etmesidir demişsiniz siz benden iyi mi bileceksiniz neden banlendiğimi info adresiyle aramda geçenleri nereden bilebilirsiniz ki?Benim 50 yıl banlenme nedenim aldığım 1 günlük ip banından kaynaklanmaktadır.Bunları sizin için yazmıyorum ve hakkımda yorum yapmanız beni rahatsız ediyor lütfen bir daha hakkımda yorum yapmayın sizinle muhattap olmak zorunda kalıyorum  

Nobodyisbad

Nobodyisbad resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Şub.2007 Pzr 19:37:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Hatırlatma için teşekkürler HürremSultan. Herkez her ne kadar bu kuralları okumuş olsada bazı arkadaşlarımız kural dışı olmayı çok seviyor aykırı olmak hoşlarına gidiyor. Halbuki tartışma ortamı yaratana kadar güzel bir başlık açsa daha ilgi göreceğinden eminim. İnşallah bu hatırlatmadan sonra ve bu yorumlardan sonra onlarda daha duyarlı olup oyunu kuralına göre oynarlar. Saygılar..
CC sohbet icin buraya
 <<12345 678>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir