ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
7 Haziran 2024, Cuma 08:49   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   N_O_A dan gereksiz ceza
 <<1234 5678910>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

DuBLeGo

DuBLeGo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Şub.2007 Pzr 15:14:31sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
piagett :

cc de adalet aramayın..sohbet odalarında yada forumda hiç farketmezcc yönetimi bu tip kullanıcıları sever ve desteklerya sürü psikolojisi boyun eğeceksin...yada cezalar banlar katlanacaksın..ben hakaret bile içermeyen bir forum mesajım yüzünden 24 saat banlandım..kimse bir açıklama bile yapmadı..çünkü yapabilecekleri bir açıklama yok:))sen mantıklı konuşuyorsun 24 saat sus bakalım!!!mantığı

ay koptum yarıldımsss süper olmuş yaaaaa(alıntıdır)

yazsaydım ban almayacaktım..

banlayın umrumda değil:))doğru söyleyen banlancaksa ben hep banlı oliym dert değil..bu mesajımı da silip 60 dk verebilirsiniz

sadece şunu söyliym bişeyler başınıza geldikten sonra değil bişeyleri gördüğünüz zaman da tepki verin ki çizginiz belli  olsun

saygılar(!)

PİAGET CİM TAMAMEN DOĞRU YAZMIŞIN BENDE SANA ŞU SÖZLERE KATILIYIM.BİZİM YAZDIKLARIMIZ MALASEF CC GERÇEĞİ.

Bir çok insan aldıkları bazı yetkiler alıncak diye  korkuyo eleştiri yapmaya ve tabiri caizse saf ayaklarına yatıyolar.Gördükleri yanlışları görmemezlikten geliyorlar.Yani benim tabirimle yalaka çok bu sitede.Çok kayırma var.Var oğlu var daha çok var

Bi olay anlatıyım Açılan başlıkta bir tane mod teyzeyi eleştiriyoruz özelime birsürü insan geldi çok güzel yazmışsın haklısın diye ama  forumda hiç kimse desteklemedi.Sanal alemde bile *.* korkusu sardıysa bazı insanları çok yazık...

Bende bir not düşeyim:)

YA BİR YOL BUL ,YA BİR YOL AÇ ,YADA YOLDAN ÇEKİL

piagett

piagett resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Şub.2007 Pzr 15:19:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
DuBLeGo :

DuBLeGo

DuBLeGo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Şub.2007 Pzr 15:23:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
piagett :
DuBLeGo :

Temiz bir Chatcity için yeni sloganımız hayırlı uğurlu olsun

lllllllCiColllllll

lllllllCiColllllll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Şub.2007 Pzr 15:25:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Açılan başlıkta bir tane mod teyzeyi eleştiriyoruz özelime birsürü insan geldi çok güzel yazmışsın haklısın diye ama  forumda hiç kimse desteklemedi.Sanal alemde bile *.* korkusu sardıysa bazı insanları çok yazık...

piagett

piagett resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Şub.2007 Pzr 15:25:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
DuBLeGo :
piagett :
DuBLeGo :

Temiz bir Chatcity için yeni sloganımız hayırlı uğurlu olsun

insanların gözünü sanal hırslar bile bu kadar bürümüşse yoldan çekilen olmayacaktır amasloganı düzeltsek mi

icecandyman

icecandyman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Şub.2007 Pzr 15:32:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

**Kişileri rencide edici,küçük düşürücü,ikili veya 3 lü dialog LOG larını foruma eklemek yasaktır.Bu mesajlar silinir,kullanıcı ikaz edilir,kural ihlalinin tekrarı durumunda forumdan ve siteden uzaklaştırılır.

Bizimde bazı arkadaşlarımız neden 120 dk çıkartıldıklarını sorgulamışlar ve bu logları defalarca silinmiş ve onlar defalarca yeniden koydukları için banlanmışlarsada... Eğer bu başlık silinmediyse o başlık neden silindi?

Kişilere bağlı adelet sistemi ne yazıkki bu kadar işliyor...

Yorum yapmak haddim değil ama saygılar ve sevgiler...

KuOAp

KuOAp resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Şub.2007 Pzr 15:35:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
şimdilik iki sayfa okudum gülmek istersem devamını okuyacağımmm

rastjerof

rastjerof resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Şub.2007 Pzr 15:41:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
icecandyman :

Bizimde bazı arkadaşlarımız neden 120 dk çıkartıldıklarını sorgulamışlar ve bu logları defalarca silinmiş ve onlar defalarca yeniden koydukları için banlanmışlarsada...

Kişilere bağlı adelet sistemi ne yazıkki bu kadar işliyor.

Evet Burak bahsettiğin şahıs benim galiba  Defalarca söyledim ÇİFTE STANDART  Hakkımızı aramaya fırsatımız olmadı inan eva nın başlığı kaldırılmadı benim ki kaldırıldı diye sinirlenmedim aksine sevindim buda kompleksli X moderatöre ders olur umarım

xminervax

xminervax resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Şub.2007 Pzr 15:46:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
burjuum :
·xminervax· :
kesinlikle haksızlık.KINIYORUMARTIK ŞU CEZALARI VERİRKEN KİŞİSEL SORUNLAR GÖZ ÖNÜNE ALINMASIN.şu filitre saçmalıgıda ortadan kalksın tam sohbetin ortasında ceza yiyoruz

Filtrenin sacmalık oldunu söylemiyorsun dimi hülya ben yanlş okudum Filtre kalkarsa cc nin hali ne olur hiç düşündün mü filtre varken bile küfür ediliyorsa filtre olmadan ki halini düşün ve ondan sonra yaz :) Filtre değilde filtreye takılan ama küfür olmayan şeylerin kaldırılması gerekli mesela ben gecen gün *ya n alakası war güwenle* yazdım tak 30dk neden aldm anlamadımm aynı seyi 2 arkadaş daha yazdı onlarda aldı :) yani eğer küfürsüz cc diyorsak yazarkende dikkatli olalım ki filtre ye takılmayalım konuyu dağıtmak istemezdim ama okuyunca durumadm.. özür..

aynen yazdıgın gibi demek istiyodum.yanlış yazmışım.açıklık getirdigin için  saol.sabah yazdım bi de ben bunu.anlatabilmişimdir umarım

TERRAROSSA

TERRAROSSA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Şub.2007 Pzr 15:55:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Geçen vip odasına girdim ve benden sonra bir kaç arkadaş daha girdi odaya ve girdikleri gibi çıktılar ve bunun üzerine centilmen arkadaşımız noayı gören kaçıyor demesi üzerine bende dedim noa hammı yapıyor acaba kaçıyorlar dedim sonra NOA   evet evanescence belkide ondandır dedi.Bende kendisine nickimi hitap etmemesini söyledim ve beni 60 dk odadan çıkardı.Belki orda haklıydı ve daha sonrasında Okan arkadaşımız noaya sordu neden eva ceza aldı diye sordu ve  ben log alayım dedi. NOA  al sana log diyerek zaten logda görüldüğü gibi 60 dk da okan arkadaşımızı çıkardı yorumu size bırakıyorum arkadaşlar..

başlığı açan arkadaşın nickini söylemicem...belki bizde bir kısıtlamaya maruz kalabiliriz...bu ne saçmalıktır anlamadım oku oku...sen hem adama NOA diye nickiyle hitap et,hem de nickimi kullanma de...adam sistemde şef olmuş gerekirse herkesin nickini telaffuz eder..ediyor da zaten.anlamadığım bişey var acaba nickini kullanmaya dilimin varmadığı,başlığı açan kişinin,NOA ile sorunu nedir ki bu derece nefret söz konusu? nickimi telaffuz etme diyecek kadar!kaç kez gereksiz yere ip aldın?ya da kaç kez kişi size hakaretler etti,hakkınızı yedi,yıldızınızı elinizden aldı (vs vs) da nedir bu hırs bu öfke?maşa olmayın

çok şanslısınız ama gerçekten!komplekssiz ve eleştiriye açık bir insanın loglarını koymuşsunuz ki hala forum sayfalarında duruyor

laf yerine gitmiştir umarım...

saygılar

CC sohbet icin buraya
 <<1234 5678910>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir