ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Haziran 2024, Pazar 06:33   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   DawsonCreeki artık aramıza şef olarak görmek istiyoruz...
 <<123 456789>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ZeRDaLii

ZeRDaLii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2007 Pzt 01:29:47sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

XSefaiX

XSefaiX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2007 Pzt 10:01:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Aslında çok manalı bir laf var ortada:

Yarin 23 nisan birşeyler yap onları düşünüyormuş gibi...  24 nisanda nasılsa çocuklar ölmeye devam eder...

XSefaiX

XSefaiX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2007 Pzt 10:03:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Dawson geri dönermi dönmezmi bilmem ama, ona her görevin yakışacağından ve her görevi anlının akıyla yapacağından eminim...

ZeNcIAtLiPReNSeSiM

ZeNcIAtLiPReNSeSiM resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2007 Pzt 10:52:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bu şefler dawsonun gözünükıskandı gözünü aldılar onun kör ettiler adamı vizdansızlar ne varbu kadar kıskanacak adam havuz 4 deyden vip 1 den bana nokta koyardı hey gidi günler heyy N_O_A sen artık emekli ol yada istifa et 50 yasında adamsın coluk cocuğun var. senin yerine dawsonu alalım biz oraya hadi arkadslar tempo 100%100 destek vemeye devam..

Gorltz

Gorltz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2007 Pzt 11:05:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
          :))
     Onun yerine seni alalim  sen daha iyi görev yaparsın Davson abim haketmedi bunu.

00askinrenqi00

00askinrenqi00 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2007 Pzt 12:43:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

davson nerelerdesin sen ya. sen gittin mertlik bozuldu. ordan userin biri demişki siz isteyin hemen olur. başımızdaki şeflerin neyi var. infumuma lafım yok inkar edemeyiz yukarda allah var. diğer şefler ilgileniyor mu bizlerin derdiyle sorunlarıyla. briw zaten bir buçuk yıldır cc deyim ilk kez disco dörtte gördün. cc03 desen ancak kredi kartı olaylarında  forma yazar.dawson böyle mi bir kere cezayla banla bir yere gelinmeyeceğini çok iyi biliyor.asla ve asla bir user soru sorduğunda mutatabım değilsin imasında özelini kapatmıyor..herkesin derdiyle sorunuyla tek tek uğraşıyor. bazı ajanlar var  bakın hepsin demiyorum pırlanta gibi arkadaşlarımız var ama bazılarıı derdiniz prpblenimiz olsun bizim yapabileceğimiz bişey yok diyip info@chatcity.cc adresine mail atın. ya onu yapmayı herkes zaten biliyor. davson öyle mi hayır asla öyle birisi değil. gold ajanlık yaptığı süre içinde kimsenin kalbini kırmadı kimseyi üzmedi herkesle tek tek ilgilendi. insanlarla nası konuşacağını gayet iyi biliyor. odaya girince kimi ajanlar gibi ben kralım edasında girmiyor. selamını esirgemiyor muhabbetini esirgemiyor.ben inanıyorum ki davson şef olsa cc bu günkü halinden çok çok iyi olur.

4 tane şefimiz var ama yetmiyor.muhakkak ki seveni var sevmeyeni var. kimse kimseyi sevmek zorunda dğeil. ama en azından hakkını yemeyelim. inanıyorum ki herkeste azda olsa bir hakkı vardır.

sözün özüüü davson şef rozeti sana yakışırr.........

tolka181988

tolka181988 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2007 Pzt 12:55:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·00askinrenqi00· :

davson nerelerdesin sen ya. sen gittin mertlik bozuldu. ordan userin biri demişki siz isteyin hemen olur. başımızdaki şeflerin neyi var. infumuma lafım yok inkar edemeyiz yukarda allah var. diğer şefler ilgileniyor mu bizlerin derdiyle sorunlarıyla. briw zaten bir buçuk yıldır cc deyim ilk kez disco dörtte gördün. cc03 desen ancak kredi kartı olaylarında  forma yazar.dawson böyle mi bir kere cezayla banla bir yere gelinmeyeceğini çok iyi biliyor.asla ve asla bir user soru sorduğunda mutatabım değilsin imasında özelini kapatmıyor..herkesin derdiyle sorunuyla tek tek uğraşıyor. bazı ajanlar var  bakın hepsin demiyorum pırlanta gibi arkadaşlarımız var ama bazılarıı derdiniz prpblenimiz olsun bizim yapabileceğimiz bişey yok diyip info@chatcity.cc adresine mail atın. ya onu yapmayı herkes zaten biliyor. davson öyle mi hayır asla öyle birisi değil. gold ajanlık yaptığı süre içinde kimsenin kalbini kırmadı kimseyi üzmedi herkesle tek tek ilgilendi. insanlarla nası konuşacağını gayet iyi biliyor. odaya girince kimi ajanlar gibi ben kralım edasında girmiyor. selamını esirgemiyor muhabbetini esirgemiyor.ben inanıyorum ki davson şef olsa cc bu günkü halinden çok çok iyi olur.

4 tane şefimiz var ama yetmiyor.muhakkak ki seveni var sevmeyeni var. kimse kimseyi sevmek zorunda dğeil. ama en azından hakkını yemeyelim. inanıyorum ki herkeste azda olsa bir hakkı vardır.

LayLayLoomS

LayLayLoomS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2007 Pzt 12:58:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·KURTADAM5· :

daws geri dön pes etme sana seflik yakısır...

LayLayLoomS

LayLayLoomS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2007 Pzt 12:59:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·00askinrenqi00· :

crazykerim

crazykerim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2007 Pzt 13:07:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

davsoncreek gold ajanların içerisinde en başarılı ajanlardandı. bizi anlayan saygı gösteren bir kişiydi. o gitti artık bazı ajanlar kendini kral ilan etti bizi anlayan saygı gösteren birinin şef olmasını istiyoruz. buna da davson yakışır

CC sohbet icin buraya
 <<123 456789>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir