ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

29 Mayıs 2024, Çarşamba 02:53   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   DawsonCreeki artık aramıza şef olarak görmek istiyoruz...
 <<12345 6789>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

QwenedByCAN

QwenedByCAN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2007 Pzt 21:58:05sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

evet dawson abiyi ccde geri istiyoz o olmadan cc nin tadı cıkmıyor  bn dsko 4 de küfür ederken :Pp özelime . koydugu günleri özledim dawson abi cc yede geri gelcek

AbbsyWoLker & K4S1RG4 &  OwenedByCAN

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2007 Pzt 22:12:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Dawson go home !

Şaka bir yana ajan veya değil o bizim dostumuz, ajanlık majanlık yalan, tekrar söylüyorum cc yi amaç olarak değil araç olarak görün...

OZKOOOO

OZKOOOO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2007 Pzt 23:47:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·SeiNFeLD· :
DawsonCreek, Görevini en iyi şekilde yapan, İnsanlıga saygı ve sevgi gösteren ve çok degerli ajanlarımızdandı. Görevinin elinden alınması söz konusu olan, DawsonCreek in emegine yapılan saygısızlıktır. Bu görevi ne hakla alındı bilmiyorum. Ajanlardan arasında görevini en iyi şekilde yapan bir ajanın görevden alınması ve ona karşı yapılan haksızlık gerçekten çok üzücü. DawsonCreek in Bu göreviyle ve insanlığıyla, CC de ŞEF olmasını beklerken,Yetkisi tamamen elinden alınması beni ve bazı arkadaşlarımızı hayal kırıklıgına ugratmıştır. DawsonCreek , Sana hayatında Ömür boyu mutluluklar dilerim. Hiçbirşey canın ve hayatın kadar degerli olamaz.. Görüşmek dilegiyle.. HOŞÇAKAL.

Sevgiyle kal...

Katılıyorum DawsonCreek i  ŞEF  olarak Görmek isterim.Hak ettiğine  de inanıyorum

xXmurat181988Xx

xXmurat181988Xx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Nis.2007 Sal 15:58:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·00askinrenqi00· :

davson nerelerdesin sen ya. sen gittin mertlik bozuldu. ordan userin biri demişki siz isteyin hemen olur. başımızdaki şeflerin neyi var. infumuma lafım yok inkar edemeyiz yukarda allah var. diğer şefler ilgileniyor mu bizlerin derdiyle sorunlarıyla. briw zaten bir buçuk yıldır cc deyim ilk kez disco dörtte gördün. cc03 desen ancak kredi kartı olaylarında  forma yazar.dawson böyle mi bir kere cezayla banla bir yere gelinmeyeceğini çok iyi biliyor.asla ve asla bir user soru sorduğunda mutatabım değilsin imasında özelini kapatmıyor..herkesin derdiyle sorunuyla tek tek uğraşıyor. bazı ajanlar var  bakın hepsin demiyorum pırlanta gibi arkadaşlarımız var ama bazılarıı derdiniz prpblenimiz olsun bizim yapabileceğimiz bişey yok diyip info@chatcity.cc adresine mail atın. ya onu yapmayı herkes zaten biliyor. davson öyle mi hayır asla öyle birisi değil. gold ajanlık yaptığı süre içinde kimsenin kalbini kırmadı kimseyi üzmedi herkesle tek tek ilgilendi. insanlarla nası konuşacağını gayet iyi biliyor. odaya girince kimi ajanlar gibi ben kralım edasında girmiyor. selamını esirgemiyor muhabbetini esirgemiyor.ben inanıyorum ki davson şef olsa cc bu günkü halinden çok çok iyi olur.

4 tane şefimiz var ama yetmiyor.muhakkak ki seveni var sevmeyeni var. kimse kimseyi sevmek zorunda dğeil. ama en azından hakkını yemeyelim. inanıyorum ki herkeste azda olsa bir hakkı vardır.

sözün özüüü davson şef rozeti sana yakışırr.........

Cenk kardesim Cok güzel anlatmıssın davson görevinin bilincinde ve laikiyle yerine getiren ve bazı ajanlar gibi soğuk ve resmi değildi. espirili ve cana yakındı gercibeni pek sevmesdi ama olsun tek sevdiğim ACAN oydu

sözün özüüü davson şef rozeti sana yakışırr.........

XCooLXizmirX

XCooLXizmirX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Nis.2007 Sal 16:01:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hiç Gereği Yok . İnfumum Yeterde Artar.

greennn

greennn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Nis.2007 Sal 16:40:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
he walla gerek yok

Wotanium

Wotanium resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Nis.2007 Sal 16:48:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
şef olunca noluyo?burayı mı yönetio?teksas mı bura?olsun hadi

VeNuSCe

VeNuSCe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Nis.2007 Sal 18:15:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Arka koltukta bir kişilik boş yer kalmış,beşlemek için..Gelsin vlla yaw..CC kötüye gidiyor günden güne.Gelsin de kurtarsın..

XCooLXizmirX

XCooLXizmirX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Nis.2007 Sal 18:29:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
(:

XBAYBARSX

XBAYBARSX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Nis.2007 Çar 12:48:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bu form davsona destek için açılmıştır. destek veriyosanız yazınç. vermiyosanız başka başlık açıp oradan eleştirilerinize devam edin. gereksiz gereksiz formu doldurmayın.

(eleştiri saygı çerçevesinde yapılır)

davson şef olunca çekinidiğiniz bir konu mu var? kollama kayırma olmayacak dimi. adalet olacak ve bazı ajanların hükümdarlığı sona erecke diye mi korkuyosunuz........

CC sohbet icin buraya
 <<12345 6789>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir