ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Haziran 2024, Pazar 09:59   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Kopulası Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   Bana Nickini Söyle Sana Kim Olduğunu Söyleyeyim.
 <<1234 567891011121314...20>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

AskDokToRu16

AskDokToRu16 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.May.2007 Pzr 20:14:01sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
bana soLedikLerin hoşuma gitti bi daha soLe :D

lllMaDLylll

lllMaDLylll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.May.2007 Pzr 20:45:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
MuRaT557 İnsanlara Yardım Etmeyi Çok seviyorsun Sana Ufak Bir Şey Soylendiğinde Onlara Elinden Gelen Yardımı eksik Etmiyorsun.Kendi Başına Düşündüğün Planların Var.Bunları Yapabilcek Durumdasın İsteklerinden Vazgeçme.Sana Şans Getirecek Numaran 4 . Sıradaki Arkadaşımız olayytorunu Çok Meraklısın Herşeye Fazla Merak Cildi Bozar Demişler :) Şaka Şaka Bayan Arkadaşlar Yerine Seni anlayan Sana Saygı Gosteren Erkek Arkadaşları Tercih Ediyorsun.Paraya Çokda Önem Vermiyosun.Senin İçin Fazla Soyleyecek Bir Şey Bulamıyorum Ama İyi ve Cici Kızsın.Sana Şans Getirecek Numara 0 .Sıradaki Arkadaşımız lllSoLaReCliPsElll Seni Unutanları Sen Asla Unutmuyorsun Bence İyi Yapıyorsun Herkeze Çok Değer Veriyorsun Bence Hmm Sohbet Etmeyi Seviyorsun Şanslı Numaran 12 Birisine Çok Kırılacaksın Çok Yakın Zamanda Onu Hor Görme :) Hadi Bekliyorum Arkadaşlar Bu Arada Aşkdoktoru 2. ye Paralı Soluyorum :D

xxlolitamxx

xxlolitamxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.May.2007 Pzr 20:46:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
ߣnd£ ߣnd£ 

Imhoted

Imhoted resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.May.2007 Pzr 20:48:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

MaTRaKss GöZLeRiNDeN ÖPeR...

lllMaDLylll

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.May.2007 Pzr 21:08:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
xxlolitamxx Çok Renkli Bir Hayatın Var Renkler Sana Çok Şey İfade Ediyor Siyah Beyaz Bir Hayatı Hiç Sevmiyorsun Bu cc Forumda Seninde Yerin Ayrı Renkli Bir Modorotor Olabilirsin Kendini Begeniyorsun Çirkin ve Bakımsız Olmaya Hiç Gelemiyorsun.Arkadaşlığa Çok Önem Veriyorsun Çok Arkadaşın Olmasına Rağmen Gerçek Hayatını Paylaştığın Arkadaşın Fazla Değil Güvneceğin arkadaşlarını Seçiyorsun.Şimdilik Bu Kadar Renkli Kız Sana Elma Şekeri Lazım cc Karakterinde Elinde Tutmaya :) Sana Şans Getirecek Rakam 5 Aileni İhmal Etme.Sıradaki Arkadaşımız Imhoted Namı Değer MatraksSamsun :) cc De Çoğu İnsan Genelden Herşeyi Yansıtmayı Sever imhoted ise Özelden Birebir Muhabbeti Sever.Onun İçin Vazgeçilmez Olan Hayat Gerçekleri Var.Keşke cc de Ajan Olsa Onun Gibi Ajanlar Lazım Bu cc ye :) . Evli ve Çocuklu Gördüm Seni imhoted   Şanslı Numaran 2 Kendine İyi Bak Bu Aralar Bahar Hastalıgına Yakalanıp Grip Olabilirsin :) Dikkat et

Regardss

Regardss resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.May.2007 Pzr 21:23:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Sıradayım Teşekkürler şimdiden...

xCaRTeLLx

xCaRTeLLx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.May.2007 Pzr 22:19:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
xCaRTeLLx

evanescence555

evanescence555 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.May.2007 Pzr 22:33:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

evanescence555 Ah Ah evanescence555 Bana Bir Bardak Bir Birde Klavye Borclusun :D Tam Sana Yazacakken Klavyeme Uzatıyordum Elimiki Elimin Tersiyle Bir vurdum Bardağa Ole Kırılıverdi Kolamda Boşa Gitti :) Seni Gorunce Herkez Heyecanlanıyor Demekki Teoman Hastası Seni Sana Soylenecek Pek Fazla Bir Şey Bulamıyorum Cunku Seni Herkez Tanıyor :) Bence Netten Uzak Durmalısın Seni gorenler Bir Seyler Kırıyor Yakıyor Olabilirler Uğurlu ve Sana Şans Getirecek Rakam 16 Evet Varmı Başka Bekliyorum

NEDEN BENİ GÖRENLER BİRŞEYLER KIRIYOR VE YAKIYOR

lllMaDLylll

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.May.2007 Pzr 22:37:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Regardss Sen Tam bir aşk Adamısın.Söylenecek Pek Fazla Söz bulamıyorum ama Aşk Başucunda duruyor Şiirlerin İçindeki Karakter Olmayı Seviyorsun.Şans Numaran 5 . Sırada xCaRTeLLx CaRTEL 1 Numara En buyuk Cehennemden cıkan Cılgın Turk 1 Numara Olmayı Seviyorsun Arkadaşlığa  Önem Veren Etrafında Kankaları Olan birisin Bazen Sana Mantıksız gelen Seyleri İstemesende Yapıyorsun sırf Arkadaş Hatrına Şans Numaran 21 :)

lllMaDLylll

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.May.2007 Pzr 22:45:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
evanescence555 Sende Şeytan Tüyü Var Demekki :)
CC sohbet icin buraya
 <<1234 567891011121314...20>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir