ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

8 Haziran 2024, Cumartesi 20:45   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Kopulası Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   Bana Nickini Söyle Sana Kim Olduğunu Söyleyeyim.
 <<123456 78910111213141516...20>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

lllMaDLylll

lllMaDLylll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.May.2007 Pzr 23:22:05sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Teşekkür Edenlerden Allah Razı Olsun :)

xxlolitamxx

xxlolitamxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.May.2007 Pzr 23:26:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

lllMaDLylll :
xxlolitamxx Çok Renkli Bir Hayatın Var Renkler Sana Çok Şey İfade Ediyor Siyah Beyaz Bir Hayatı Hiç Sevmiyorsun Bu cc Forumda Seninde Yerin Ayrı Renkli Bir Modorotor Olabilirsin Kendini Begeniyorsun Çirkin ve Bakımsız Olmaya Hiç Gelemiyorsun.Arkadaşlığa Çok Önem Veriyorsun Çok Arkadaşın Olmasına Rağmen Gerçek Hayatını Paylaştığın Arkadaşın Fazla Değil Güvneceğin arkadaşlarını Seçiyorsun.Şimdilik Bu Kadar Renkli Kız Sana Elma Şekeri Lazım cc Karakterinde Elinde Tutmaya :) Sana Şans Getirecek Rakam 5 Aileni İhmal Etme.Sıradaki Arkadaşımız  Dikkat et

madLy woodo ßuyucumuz ßu kadar q£rc£kl£rı yansıtamazdın

tskl£r  arkıda$ım ...

lllMaDLylll

lllMaDLylll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.May.2007 Pzr 23:36:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Büyücümü :( Ben Büyücü Değilim Büyücüler Ben Olsun :p :D ehueehue

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.May.2007 Pzr 23:40:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Mad söyle bakalım ben kimim? :)

hepgulenadam

hepgulenadam resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.May.2007 Pzr 23:46:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

HEPGULENADAM ????

sanal kişiliğimimi söyleyeceksiniz real kişiliğimimi ?

size 3 gün mühlet biraz sorup soruşturun

eLisaDay

eLisaDay resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.May.2007 Pzr 23:49:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

lllMaDLylll :
eLisaDay Kimi Zaman Neşeli Kimi Zaman Üzüntülü Kimi Zamansa Durgun Kimi Zaman Kaprisli .Herşeyi İfadelerinle Oyle Belli Ediyorsunki Karşındakine Seni anlamamaları Numkun Değil.Arkadaşların O Kadar Çokki Bazen Sana Daha Yakın Olan Kişilere Zaman Ayıramıyorsun Cennet Annelerin Ayakları altındadır Derler Anneni Üzme Olurmu Arada ara Bir sor :) Seni O Büyüttü Bu Yaşa Getirdi Canım annem Dediğini duyar Gibiyim .Sana Şans Getirecek Numaran 1 :)

öhümm öhümmmbi an beni tanıdığını düşündürdün bana walla

sefiyelisofpet70

sefiyelisofpet70 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.May.2007 Pzt 00:05:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
?

DaDLuM

DaDLuM resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.May.2007 Pzt 00:30:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

hımm acaba bende öğrenebilirmiyim

xI3ornovalix

xI3ornovalix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.May.2007 Pzt 01:23:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

lllMaDLylll :
Evet Arkadaşlar Geldim Epey Bir Kişi Yazmış :) Evet Sıradan Hepinize Bir Şeyler Soyleyeyim Umarım Okursunuz.xI3ornovalix Senden Başlayalım Sıra Senin İzmirlisin Arkadaşlığa Çok Önem Veren Birisin.Hacılar Kırında Gezmeye Bayılırsın :)Eski Türk Filmlerini Seyretmeyi Seversin.Aşktan Yana Şansın Olmadığını Düşündügün Zamanlar Oluyor Ama Umduğun Aşk Sana Çok Yakın.Uğurlu Rakamın 5 Motor Senin Vazgecilmezin.Şimdilik bu Kadar.Sırada AnkaradanAbiGeldi Evet İcimden Hislerim Senin Bayan Oldugunu Soyluyor Yada Bir Bayan Kadar Cok İnce Ruhlusun Nette Vakit Gecirmeyi Bir Eglence Olarak Goruyorsun Yaşının Verdiği Olgunluk Herkezi Etkiliyor :p Yalnız Hayatın Kazıklarından Yemediğini Hissettim Sende Sakaryalı Tipi Var.Sana Şans Getirecek Sayı 9 Bunu İyi Kullan.Hayatı Doya Doya Yaşa.Şimdi Sırada karizma8180 İşte Gerçek Bir Sakaryalı Arkadaşımız Kasılarak Yurumeyi Seversin Nede Olsa Sakaryalısın :) Geyiği Seversin Fazlasına Dahi Goz Yumacak Bir Tipsin Bayan Arkadaşları Etkilemeyi İyi Bilirsin Nette Kendini İfade edemeyen Ama Dışarıda sevilen Bir Tipsin Cok Yakında Uzucu Bir Haber alacaksın Ama Bu Senin Donum noktan Olacak ve Hersey Daha Güzel Olacak.Sana Şans Getirecek Numaran 2 .Sıra jameshassan Boş Konuşan Geri Geri Saymayı Seven İnsanları Üzmemeye Calısan  Saman Altından su Yürüten Birisin.Arkadaşlarının Gazıyla Onların İsteklerini Yapabilecek Gördüm Seni Kendine Özgüvenini Geliştir İyi Biri Olman Yetmiyor bir Şeylerde Seninde Bir Fikrin Olma Zamanı Geldi Bir Arkadaşından Yediğin Kazık Sana Çok Dokunmuş Ona Olan Düşüncelerini Sakın Degiştirme Yoksa yine Aynı Kazıgı Yersin Uğurlu Sayın 8 . insergardinbelasi Sana Diyecek Söz Yok Yaptığın Şeylerin Yanlış Olduğunu Sende Biliyorsun Sakın Bir Daha Yapma Sana Yorum Yok. Sırada babysmm Hayat Sence Şakadan İbaret Bazen Öyle LAflar Ediyorsunki Düşünmeden Sonrada ŞAKA Diyebiliyorsun Bu Sana Normal Geliyor Ama İçinde Kotulugun Olmaması Herşeyi Nortmal Kılıyor . İdaellerin Var ve Bir Çogunu Yapacaksın . Uğurlu Rakamın 3 .Sana Tavsiyem Bu Kadar İyi Olma. Sıradaki beatifulperi Bildiğin Bazı Şeyleri Bilmemezlikten Gelerek Saf Numarası Yapmayı Bilerekmi Yapıyorsun Emin Değilim :) Bu Kadar saf Olma Herkezin Bildiği ve Seninde Bildiğin Şeyleri O Nasıl Olur bu Nasıl Olmaz Diye Sorma MAksat Geyik Olsun Diyorsan Bole Devam et :) Ruhunu Dinlendirmeyi Şarkısız Danssız Ritimsiz Bir dunya Sana Gore Degil.Bir Alacagın Var Sanırım Cok Yakında Sende Olacak Birde Gormek İstediklerin Bazı Kişileri 3 Haftaya Kadar Goreceksin.Seninde Ugurlu Sayın 5 Sana Sans Getirir Unutma.Şimdi Sırada AskDokToRu16 Bursanın AşkDoktoru Yardımlaşmayı Seven Şakacı Bir Tipsin.Bazen Doktorculuk Oynamayı Seviyorsun Sevdigin İnsanı bulmussun Onu Sakın Ha Bırakma Bazı Şeyler İcin Bir Seyleri Feda Etmek Gerekir Bundan Kacnma 1 ve 6 Sana Şans Getiren Numaraların.Evet Siz Yazın Ben Soyleyeyim :)

Mady yorumun için çok teşkkrler :)

FIRFIRFIRINCI

FIRFIRFIRINCI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.May.2007 Pzt 02:23:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

MAD  BANA DA  BI YORUM  YAP BAKALIMM  BEN KIMIM  BENI CC  DE KIMSE TANIMAZ  KIME SORACAKSIN BILMIYOM AMA   NE  KADAR  SALLAYA BILIRSIN  BAKALIM SALLAMAYA  PARA  ALMIYON DEMİ :)

CC sohbet icin buraya
 <<123456 78910111213141516...20>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir