ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
19 Mayıs 2024, Pazar 18:00   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   FOTOĞRAFLARIMA DAİR
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Jelin

Jelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.May.2008 Cum 09:10:34      FOTOĞRAFLARIMA DAİRsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Çektiğim bazı fotoğraflara ait yazılarımı diğer fotoğrafçılık sitelerinde olduğu gibi  sizlerle de paylaşmak istedim ....Bazen yarı profosyonel bir makinanın yarattığı mucizeler beni fazlasıyla mutlu ediyor...Fotoğraf çekmekle alakalı pek çok bilgiyi bu forumda başlık bulamadığım için yazamıyorum ...Dilerim fotoğrafın zaman zaman siyah beyaz zaman zaman renkli dünyasına sizlerde bulaşırsınız...

JELİN

Bir söz duymuştum Bir damla ancak kendini tamamlayınca damlar diye... Damlalara bakınca nedense hüzün kaplıyor içimi bir gözyaşı ordan bir yağmur damlası burdan derken hep hüzünlere yolculuk hikayelerinin gark ettiği bir bünye haline geliyorum...Demek ki bir şeyler okadar tamamlanıyorki içimizde ağlıyoruz...Canımız yanıyor ağlıyoruz, çok mutluysak ağlıyoruz, kimi zaman sevişirken kimi zaman ayrılıklarda gözyaşları hep tamamlandığımızda süzülüyor demekki o görmeyip çoğu zaman baktığımız gözlerimizden...

Ben bu fotoğrafın doğal olması ve o damlayı yakalamak için lavabonun başında nekadar beklediğimi bilmiyorum ama o anlardan anımsadığım damlayı düşünmeyip ve doğal olarak göremeyip musluğa doğru bakarken başka şeyler düşündüğüm...Ve ne olmuş amacımdan sapmışım ve damlaya yoğunlaşmam gerekirken musluğa odaklanmışım ve buda kanıtı...

Bazen cidden zaman ayırıp vakit harcıyoruz ama kendimizi veremediğimizden sonucu iyi olmadığında da ama ben gerekli olan herşeyi yaptım diyoruz ...Eeee yapmamışız işte bu fotoğraf gibi önümüze kanıtlar koyamadığımızdan ve giden zamanı geri getiremediğimizden ne yaptığımızı bilelim derim ben...Yoksa böyle oluyor işte zaman + emek = HİÇ ...Neyse mesaj gideceği yere gittiyse ben lavaboya gidiyorum damlaya odaklanmaya ....Öptüm falan...

JELİN

Jelin

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.May.2008 Cum 09:12:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Şimdi biliyorum yapma çiçeklerin içe verdiği sunilikle sıcak hissedemediğinizi...Ama ben her karede üslerindeki işçiliği gördükçe daha bir hayran kalıyorum bu işi yapanlara...Ozamanda objektifimle sıcaklık katmaya çalışıyorum...İşte bir kaç örnek

JELİN

Jelin

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.May.2008 Cum 09:13:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Şimdi el tuzluklardan kompozisyon yaratmış da benim sevgili fillerimin neyi eksik :D .Ben seviyorum bibloları ve küçük peluş oyuncakları...Dekorasyon amaçlı hani doldurulmamış yerleri doldurmak bağbında çok iyi oluyor ...Metoyou ayıcıkları bu amaç için gayet uygun.
Neden herkesin evinde fil vardır?Hem de yedi tane oldumu uğur getirirmiş...Ben size bişey söyliyeceğim yok öyle birşey :D.Görende eski mısırda Tanrı nın tek olduğunu açıklayacağım sanır girişatı nebiçim yapmışsam . Ya benim fillerin tılsımı bozuk ya da benim uğur beklentim farklı :D ...
Biblolara isim vermektede üstüme yoktur...Her peluş oyuncağın bir ismi kendimce bir hikayesi vardır.Ondandır ki evden eşya atamıyorum ve o yüzden taşınmayı doğru buluyorum..İnsan ister istemez gözden çıkardığını elden de çıkarıyor.
Gelelim fillerime ...En sağdaki kibirli duran kibik,ortadaki hafif ürkmüş duran uysal ve soldaki de hani ortamı idare edelim haldeki de yemiş :D Arka taraftakid esultan gibi yayılmış :D Arkadaki arkadaşlarını ziyarete gelmiş üç arkadaşın verdiği pozu izlemektesiniz...Ilımlı geğik havamdayım mazur görün ...Öptümss...
JELİN

Jelin

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.May.2008 Cum 09:16:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Yaşasın yaz geldi diye bu sabah elimde makina bir dans etmediğim kaldı...Çok mutluyum Allah bozmasın dememe kalmadı zaten bozuldu moralim karar verdim şu bahar uğurlama yaz karşılama modum geçene kadar haberleri izlemiyeceğim ben :( hemen üzülüyorum...Bu sabah çektiğim güzel gülleri yaz karşılama hediyesi olarak size sunuyorum kabul buyrunuz efendim :D

Jelin

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.May.2008 Cum 09:21:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Güzel bir kahveyle daha iyi ne giderdi ki ...Elbetteki Leona Lewis ve Better In Time

It s been the longest winter without you
I didn t know where to turn to
See somehow i can t forget you
After all that we ve been through
GoingComing
Thought i heard a knock
Thinking that
Now i have realisedthat i really didn t know
If you didn t notice
You mean everythingTo love again
I m be ok
(Chorus)
Thought i couldn t live without you
It s going to hurt when it heals too
Oh yeah
Even though i really love you
I m gonna smile because i deserve too
Oh
(Verse)
I could of turned on the TV
Without something that would remind me
Was it all that easy?
To just put us out your feeling
If i m dreamin
Don t want to let it
But that s the past
And i know that, time will heal itIf you didn t notice
Well you mean everything
Oooh turn up againI m be ok
(Chorus)
It s gonna hurt when it heals too
Oh yeah
Even though i really love you
I m gonna smile because i deserve too oh
(Bridge)
Since there s no more you and me
This time i let you go so i can be free
And Live my life how it should be
No matter how hard it is
I will be fine without you
Yes i Will
(Chorus)
It s gonna hurt when it heals too
Oh
Even though i really loved you
I m gonna smile cos i deserve too yes i do

Jelin

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.May.2008 Cum 09:35:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İşte benim yaz aşkım erik ...Uğruna şu yaşımda hala apartman yöneticisinden laf yediğim tek şey...Bunların daldan alınarak hatta mümkünse dalınarak yeneni makbuldür...Başka hangi meyvanın önüne can kelimesi geliyorki... canımmmmm erikkkk

JELİN

Jelin

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.May.2008 Cum 09:42:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Okumak lazım ....Okuyup farklı diyarlara yollar almak ve o diyarlardan yaşadığımız yerlere bakmak  ve bakıpda kıymet bilmek kısacası okumak lazım...

Jelin

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.May.2008 Cum 09:49:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sabırsızsın kızım sen gene bekliyemedin damlanın süzülmesini

Jelin

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.May.2008 Cum 09:55:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yağmur yağsa yüzümüze yüzümüze kuraklık hiç olmasa ve biz hep çocuk kalsakta annemize hep çiçekler toplasak ...Kuraklık dedim olayı bozdum dimi dur ben ağzıma vurdum

Jelin

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.May.2008 Cum 10:00:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Orda bir yelkenli var uzakta gitmesekte yelkenemesekte o bizim yelkenlimisss...Değil işte Allah cezamı vericek milletin yelkenlisine sulanmaktan ...Gece, Bodrum, mehtap, alkol falan falan...Bu fotoğraftan sonra denizden yakamoz toplamaya gittik bir kaç arkadaş ama gene elimiz boş döndük ...Yakamoz toplanmaz seyredilir...Güzel öğretiler bunlar yakışır 

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir