ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
3 Mayıs 2024, Cuma 00:12   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   Bu millet oyunu bir çuval kömüre satmaz
 <<1 234567>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

sevginetix

sevginetix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Kas.2008 Pzr 19:49:21      Bu millet oyunu bir çuval kömüre satmazsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Biraz önce internetteki haberleri öte beri okuyordum ki gözüme ilginç bir haber ve onun altındaki blog daki vatandaşın yorumu çarptı:

Yer: Kızılcahamam / Ankara

R.Tayyip Erdoğan:
"BU MİLLET OYUNU BİR ÇUVAL KÖMÜRE SATMAZ
Göbeğini kaşıyan , bu ülkenin zencileri Ak Parti ye oy veriyor diyorlar ama milletimiz bunu yutmuyor ve bunları sandığa gömüyor. Bu millet oyunu bir çuval kömüre, una satmayacak kadar onurludur."

Haberin altında bir vatandaşın yorumu (birebir log) :

İlginç değil mi? T.Erdoğan ın sözleri buzdağının görünen yüzü, vatadaşın yazdığı cevap da görünmeyen yüzü. Yorum sizin...

TuzRuhuESK

TuzRuhuESK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Kas.2008 Pzr 21:01:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Onu almışlar, bunu götürmüşler bunları salla sevginetix. bu gün öyle aç, öyle yoksul ve bi o kadarda siyasetle uğraşıcak zamanları, imkanları olmayan insanlar var ki değil 1 çuval kömüre, 1 kağıt parçasına bedenlerini satıyolar. erdoğanın bunu söylemesi ne kadar halkla iç içe oluşunu ve halka ne kadar değer verdiğini, tınladığını gösterir. ayrıca onurmu kaldı millette, ulan adam çoluğunu çocuğunu doyurmak için yeri geliyo hırsızlık damgası yiyo, ne onuru... ne şerefi...

lxabcdefgxl

lxabcdefgxl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Kas.2008 Pzr 21:02:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yanlış bir şey mi söylemiş,halk oyunu bir çuval kömüre satacak kadar onursuz mu yani ne demek istiyorsun sen?

Hem her gördüğün sakallıya dedem diyorsun herhalde sen..

Ben de yazarım şimdi bize de yardım geldi Ak Partili olmadığımız anlaşıldıktan sonra yardımlar geri alındı diye,ne kadar doğru olur bu?

Az biraz mantıklı düşünürsek yapılan yardımların seçim döneminde geri alınması gibi bir şey söz konusu dahi olamaz,halkta kötü bir izlenim bırakmaz mı bu?Ak Parti bunu düşünebilecek kadar siyaset biliyor..

Ben Tayyip Recep i takdir ediyorum bu konuda..

Zaten üç aylık olan toplumsal hafızayı seçime doğru hepten siliyor unutturuyor her şeyi..

İşini biliyor..

Siyaset işte budur..

Madem halktan oy almanın yolu onlara yardım etmekten geçiyor,diğer partilerde halka yardım etsin toplasın oyları,kim engel oluyor onlara?

NOT:Forum mantığı işte budur.İlk mesaja alıntı bile diyemiyorum çalıntı kolpa paste köşe yazısı eklenmez..Açacağın başlığın ilk mesajına yazarsın fikrini sonra dersin ki ben böyle düşünüyorum ha bakın benim gibi düşünen şu yazarda var,bunu hangi siteden kolpa paste yaptıysan fikrine destek amaçlı yazarsın altına linkini isteyen okur..

Seni tebrik ediyorum sevginetix..

TuzRuhuESK

TuzRuhuESK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Kas.2008 Pzr 21:06:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
sana katılyıorum ·lxabcdefgxl· , adam tam bir siyasetci ve elindeki bütün kozlarını uydura kaydıra kullanıyo.

lxabcdefgxl

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Kas.2008 Pzr 21:11:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Uyduruyor kaydırıyor,öyle ya da böyle adam yapıyor ya yardım ediyor,herhalde halk kendisine kim yardım ettiyse ona oyunu verecek niye kendisine yardım etmeyene oyunu versin ki?

AyseFatmaCatIaPatla

AyseFatmaCatIaPatla resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Kas.2008 Pzr 21:52:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·lxabcdefgxl· :

bunu hangi siteden kolpa paste yaptıysan

pardon kolpa paste nedir?

AyseFatmaCatIaPatla

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Kas.2008 Pzr 21:54:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·lxabcdefgxl· :

Uyduruyor kaydırıyor,öyle ya da böyle adam yapıyor ya yardım ediyor,herhalde halk kendisine kim yardım ettiyse ona oyunu verecek niye kendisine yardım etmeyene oyunu versin ki?

babasının hayrına yardım yapmıyorya halkın parasıyla halka yardım ediyorlar

lxabcdefgxl

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Kas.2008 Pzr 21:57:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Gerçek nickinle gelsene,ama gelemezsin ki :))))))))

AyseFatmaCatIaPatla

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Kas.2008 Pzr 22:02:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Gerçek nickim bu  

durty

durty resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Kas.2008 Pzr 22:23:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·lxabcdefgxl· :

Yanlış bir şey mi söylemiş,halk oyunu bir çuval kömüre satacak kadar onursuz mu yani ne demek istiyorsun sen?

Hem her gördüğün sakallıya dedem diyorsun herhalde sen..

Ben de yazarım şimdi bize de yardım geldi Ak Partili olmadığımız anlaşıldıktan sonra yardımlar geri alındı diye,ne kadar doğru olur bu?

Az biraz mantıklı düşünürsek yapılan yardımların seçim döneminde geri alınması gibi bir şey söz konusu dahi olamaz,halkta kötü bir izlenim bırakmaz mı bu?Ak Parti bunu düşünebilecek kadar siyaset biliyor..

Ben Tayyip Recep i takdir ediyorum bu konuda..

Zaten üç aylık olan toplumsal hafızayı seçime doğru hepten siliyor unutturuyor her şeyi..

İşini biliyor..

Siyaset işte budur..

Madem halktan oy almanın yolu onlara yardım etmekten geçiyor,diğer partilerde halka yardım etsin toplasın oyları,kim engel oluyor onlara?

NOT:Forum mantığı işte budur.İlk mesaja alıntı bile diyemiyorum çalıntı kolpa paste köşe yazısı eklenmez..Açacağın başlığın ilk mesajına yazarsın fikrini sonra dersin ki ben böyle düşünüyorum ha bakın benim gibi düşünen şu yazarda var,bunu hangi siteden kolpa paste yaptıysan fikrine destek amaçlı yazarsın altına linkini isteyen okur..

Seni tebrik ediyorum sevginetix..

ölümü gösterip sıtmaya mecbur etmek diye bir deyim vardır..halkı fakirleştireceksin , sömüreceksin , dolandıracaksın (bknz  deniz feneri ,linkede gerek yok ) sonrada kömür dagıtıp oy alacaksın..

kömür dagıtmayı siyaset sanan zihniyetle bunu takdir edip helal olsun diyen alkışlayan şakşaklayan zihniyet arasında da hiçbir düşünce farkı yoktur diye düşünüorum..akla bilime dayalı siyaset gerci ülkemizde işlemiyor ama cehalet akıllı oldugunu idda eden kişilere kadar sıcrıyorsa normaldir siyasi iradenin kömürden medet umması..

az biraz mantıklı düşünelim...bu yardımlar neden secimlere üç ay kala hemde üstünde başbakanlık yazısı ile  dagıtılıyor ? popülist kaygılar ugruna imf ile anlaşmıyolar neden? çünkü imf nin ilk yapacagı şey belediyelere  kömür dagıtımı için aktarılan milyarlarca ytl  kesmek olacak.. vs.. vs..

başka partiler kömür yada başka yardımlar yapamıyor cünkü siyasi irade yerel secimler öncesi kendi belediyelerine ciddi para aktarıyor..bunu bile düşünmeden mantıkdan söz etmek bırak alkışı şakşakı  kuru gürültüden öteye gecmez..

Saygılarımla...

CC sohbet icin buraya
 <<1 234567>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir