ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
6 Haziran 2024, Perşembe 10:28   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   jaTux KİM
 <<123 456>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xdidix

xdidix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Mar.2006 Pzt 12:14:20sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
 MerakEdiyorum Bu Jatux Yıldız Almadan Önce Onla Bu Kadar ilgilenen warmıydı. Nede olsa Bir Haftalık User.. 

natusi

natusi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Mar.2006 Pzt 12:17:45sohbet oyun linki

gogo abartma ne 2 yılı

GoLetsGO

GoLetsGO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Mar.2006 Pzt 12:23:01sohbet oyun linki
natusi :

gogo abartma ne 2 yılı

zuhahahaha  çaktırma   züleyha   6 ay   biliyoruz heralde 

GoLetsGO

GoLetsGO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Mar.2006 Pzt 12:25:13sohbet oyun linki
Yaf  irdelemeyin bu kadar devlet sırrı gibi bişey bu öğrenemezsiniz  ancak ben irdeleyebilirim

ccSTONEcc

ccSTONEcc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Mar.2006 Pzt 13:58:26sohbet oyun linki
kankaaaaaaaa

IittIetiredev

IittIetiredev resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Mar.2006 Pzt 15:29:26sohbet oyun linki

IittIetiredev :
Jatux Bir İlk Değil Muhtemelen Sonda Olmayacak...Bu Gibi İnsanlar Nick Değiştirerek İnsanlara Farklı Karakter Yansıtıp Eğlendiklerini Sanıyorlar...Amaç Nedir Nick Değişip Kasmak Belkide Samimi Olduğun Arkadaşlarınla Dalga Geçmek..Ne Yapmak İstiyorsunuz Amacınız Ajan Olmaksa Bu İmkansız Her Nick Değişene Rozet Verilemez... Ama Belli ki Sen Bi Yolunu Bulmuşsun Kimsenin Senin Yıldızında Gözü Yok Emin Ol Sadece Hepimizi Ortak Fikri Olduğuna İnanıyorum  (Bu Şekilde Düşünmeyenler Varsa Özür Dilerim) Bu Şekilde Çevre Edinemezsiniz Ve Daha Çok Dışlanırsınız (Gerçi Yeni Bi Nick Açıp Yine Bi Serüven Yaparsınız Ama :) ) Gerçek Nicklerinizi Ve Kişiliklerinizi Yansıtın Bırakın Bu Gizli Ajancılığı Bunu Espiri Olarak Görüyorsanız Bu Soğuk Günlerde Hiç Gitmiyor Bilginize  

Yaptığım Yorum Şahsa Ait Değildi Genel İçindi Ama Bu Şahsı Yanlış Biliyorsunuz Kendisi Bar Disco Cafe de Çok Durmayan Biri Ve Tanınmış Nicki Bu..Kişiliği Hakkında Yorum Yapmamıştım Çok İyi Ve Zeki Biri..Yaklaşmayı Deneyin Derim Saygılar :)

Jaex

Jaex resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Mar.2006 Pzt 16:40:38sohbet oyun linki
Haklısın dostum yaklaşmayı deneyin. Çok iyi bir insan ve seviyeli kişilik kalitesi yüksek 2 haftalık User olmasına rağmen tanınıyor seviliyor bence  Vede çok adaletli bir ajan  JaTux görevinizde başarılar

natusi

natusi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Mar.2006 Pzt 17:31:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

arkadaşlar konuyu saptırmayın lütfen ben jatux u tanımıyorum ve kimdir diye sordum bilenler cevaplasın

tanımadığım için kişiliği hakkında yorum yapamıyorum ama özelden yazıp log alarak kendine duyulan güveni sarstığını düşünüyorum bence ajana yakışmayan bir hareket

Bymadwind

Bymadwind resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Mar.2006 Pzt 17:51:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
1 hafta lık kişileri ajan adıyorkat 1 yıllık olan kişilerde ajan etmiyorlar  ne biçim iş bu ben birsey anlamadım :

bukelemunxx41

bukelemunxx41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Mar.2006 Pzt 18:01:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ben yorumların hepsını okudum........bu iş  ajanlar vadisine donmuş........bak bunun sonu şu şekil olur.........jatux   seflerın cocugudur ......kımse tanımasın dıye yuz naklı yapmıstır......(can polat şekli yani).......ama   bu jatux bence ii ajan ....bazı kendını bısey sana ajanlardan degıl yanı...................

birgün bukelemunxx41 büyüyecek.... we akıllardaki soru neden önceden yok etmedik olacak...
itaat etmeye basladiginiz gün hersey sona erecek we artık kin beslemiyecegiz....

CC sohbet icin buraya
 <<123 456>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir