ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

23 Mayıs 2024, Perşembe 16:42   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   jaTux KİM
 <<1234 56>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xArwenRAHMANx

xArwenRAHMANx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Mar.2006 Pzt 18:32:37sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Sevgili Jatux elindeki imkanları kullanmaya çalışman güzel ama bunu kendi çıkarların doğrultusunda kullanmanı kınıyoruminsanların espri zevkini sınamak sana kalmamıştır bence ha illa espri yapıcam diosan bence varlığın bukadar kısa bir sürede yıldız alabilmen bizim için yeteri kadar büyük bir espridir bunu yazmamdaki amaçta tamamen kendi isteğimdir

DeluKadurUlen

DeluKadurUlen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Mar.2006 Pzt 20:21:29sohbet oyun linki

Jatuxun esprisinden bahsediosunuz ama bu bukalemun daha beter.Esprin iğrenç fln dediniz adama bukalemun daha beter  Jatux iyi biri gibi ama bilmiyorum.Kim oldugu hakkında bir tahminim var!!

IHamParSuNI

IHamParSuNI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Mar.2006 Pzt 21:00:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Arkadaşlar...
Bence Bu KAdar Beyninizi Yormaya Deycek Biri Oldugunu Sanmıyorum Jatux Yanlış Anlama Ama Egerki Deycek Biri Olsaydın Eski Nickini Bu Kişilerden Saklamazdın Seni Daha Tanımıyorum Ve Tanımadıgım Birine Yapabilecegim En iyi Yorumlar Bunlar Amacım Seni Karalamak Ya Da Küçük Düşürmek Degil Bununda Bilincinde Olmanı İsterim.Egerki Eski Nickini Bilmiş Olsam Belki Daha Farklı Olabilirdi  Sonucta Oda(Jatux) Daha Önce Yıldız Almıs Biri(Daha Önceki Nickinden) Bunun Da Bilincinde Olmanızı İsterim

pearlyyy

pearlyyy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Mar.2006 Sal 01:16:13sohbet oyun linki

jatux log cu bi arkadas sürekli log alıp gezer yasam kaynagı budur ailemizn ajanı

bukelemun kadirime laf yok o bitanedir

ccExpresi

ccExpresi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Mar.2006 Sal 05:40:05sohbet oyun linki

jaTux kim?
   Öyle bakmayın ben değilim... Merak konusu olmuş madem, iki kalemde biz çalalım sayfaya... Her insanın içindeki işkence mekanizması merak... Kiminde az, kiminde çok olan bu dürtü bazen nasılda çıkarıverir biz insan oğlunu yoldan.
    Büyük bir zeka ürünü olan bu şehrin, eğlence sistemini karıştırıp irdeleyen onlarca mesaj... Kimse kim jaTux! Ahmet, Fatih, Gökhan yada herhangi biri... Ne çıkar? Bir görev azl olunmuş, yapmaya çalışan biri...Nevar çomak sokacak sarıca arının yuvasına? Şayet birileri ortaya çıkmış birşeyler yapıyorsa, bu tamamen kendi yetkisi dışında gelişmiştir... Hak etmiştir. İnfumum a rozeti atalardan kalmadı, jisell bijuteriden almadı, Becquerel imalatını yapmadı...Hak eden hakkını aldı. Tıpkı jaTux a verilen yıldız gibi. Kimdir,nedir, ne değildir bunun hiç bir öneminin olmadığı bu şehirde, CC kuralları dahilinde ve kendi insiyatifi doğrultusunda yapacakları önemlidir...
     Kanımca ben kendisini tebrik ediyorum... Yeni bir nicke yıldız alma cesaretini gösterdiği için.

Jaex

Jaex resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Mar.2006 Sal 15:42:59sohbet oyun linki
yaw anlayamadıgım şu var JaTux ne şakası yapmış  natusi bu forumu açarken şaka yapmış zaten madem öyle önemli bir konu değil bu ama eski nicki felan die irdelemeye gerek yok JaTux gerçekten iyi ve sevecen birisi biras tanımaya çalışın  vede tarafsız SADECE GÖRDÜĞÜM KADARINI SÖYLÜYORUM. Ben sevdim JaTux u  Herkesin düşüncesi ayrı tabi Saygı Duyuyorum

bukelemunxx41

bukelemunxx41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Mar.2006 Sal 16:43:40sohbet oyun linki

ayar oldum bak sımdı yafffffffffffff   kadır bana yazıyo onunkını sılmıyosun benımkını  sılıyosun haklızlık........denyo kadır.. bu kadır ınsan degıl olamazda

birgün bukelemunxx41 büyüyecek.... we akıllardaki soru neden önceden yok etmedik olacak...
itaat etmeye basladiginiz gün hersey sona erecek we artık kin beslemiyecegiz....

KriMiNiBoY

KriMiNiBoY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Mar.2006 Per 01:24:03sohbet oyun linki
hımmmmmm esrarengiz

maniax3131

maniax3131 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Mar.2006 Pzr 18:34:38sohbet oyun linki
Ya tamam tamam arkadaşlar bukadar uzatmayınız Jatux benim(Yalan tabiki lem)ben maniax3131le ajan oldum ama kendime tek yıldızın yetersiz olduğunu gördüm o yüzden Jatuxla bi yıldız daha aldım yakındada başka bi nickle 3.  Alacam Saygılar Sevgiler Sizleri seviyorum canlar boşverin kim kimse kim siz muhabbetinize bakın

SefaAjanlariSeverken

SefaAjanlariSeverken resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Mar.2006 Çar 10:53:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
JATUX İYİBİ AJANDI NEDEN YILDIZ GELMİYOR
CC sohbet icin buraya
 <<1234 56>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir