ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 21:48   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Sitede Kimse Kalmamış The End ChatCity
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Roldier

Roldier resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2011 Pzt 03:49:45      Sitede Kimse Kalmamış The End ChatCitysohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Sabahtan beri sitede geziyorum eski üyelerden yaşım küçük olsa eski üyeyim 2007 yılından beri üyeyim ama sitede artık kimse kalmış  sitede olanlarda sitemizin  şeflerimi diyim artık üst Yetkileri Tarafından eski noktali nickli üyeleri geri siteye sokuyolar forum sitelerinde  bot olur onun gibi bot atiyolar onlarda konuşmadığı için yani sitede kimse yok sebbi üyelere şeflerin veya ajanlarin davranış şekilleri olsun üyerin aynı şeyleri göre göre sıkılp bırakmalari sitede biraz yenilik  yapın odalarin temasinı deyiştirin tipleri deyiştirin  site sahibi  site için hiç birsey yapmıyo ve chatcity  kocaman site gittikce küçülüyo  disco bar havuzlu park coffe cafe  alışveriş merkezi  her yerde botlar var yani yakında kimsenin vip almasina gerek kalmıcak çünkü sitede üye yok odalar 12 kişi zor oluyo o yüzden vipe gerek kalmıcak vipplus hiç gerek olmucak biraz yenilik yapın eski üyelere mail atin kanpanya yapın  cc03 siteye girmiyo bence yani girse oda botlara özel atip sen niye hiç konuşmuyosun diye sorar :=)

wisnewotka

wisnewotka resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2011 Pzt 04:01:46sohbet oyun linki
Erkek ve bayan popülasyonu oranından hiç bahsetmemişsn:P:P:P

DEVIIL

DEVIIL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2011 Pzt 04:06:10sohbet oyun linki

Baskangenc

Baskangenc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2011 Pzt 05:36:48sohbet oyun linki

Gerek forum olsun gerekse cc odaları ne yazık ki öyle bir durumdaki insanlar artık burayı sohbet etme zaman geçirme yeri olarak değil msn alıp siteden çıkma yada küfürleşme yeri gibi görmekte, yaklaştık 9 ay giremedim ama şu anki manzara ne bu sitenin eski ortamına nede siteye yakışmıyor, tipler aksiyonlar odalar ajanlar acilen restorasyona ihtiyaç duymakta,

Site girişindeki içerdeki kişi sayısının yalan olduğunu anlamakta o kadar basitki mesela şu anda 41 user online ama anasayfada 228 kişinin online olduğu yazıyor kısacası daha odalara girmeden yanlışlık başlıyor sanırım birileri kendini kandrıyor yada 3D sitelerinin ne kadar gelişmişlik durmuna geldiğinin farkında değil

çok acil yapılması gereken değişiklikler yapılmasa neticede ticari bir kuruluş olan ChatCity yakında sadece ajanlarından para kazanabilir...

DEVIIL

DEVIIL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2011 Pzt 05:52:15sohbet oyun linki
Sana kesinlikle Katılıyorum başkan site ticari amacıda var ve para kazanmak için sitenin sahibinin hiç bir gayret sarfetmiyo para kazanma adına üyeleri memlun etme adına hiç bir zaman bir isteğimiz yerine gelmedi ama nicklerimiz ban aldı sürekli veya şefin yaptığı filitreye takıldık cc03 hiç bir zaman bakmıyo siteye ajanlar cc03 gizliden izliyo diyo bence izlediği filan yok yenilik yapılması şart siteye yoksa sitede kimse kalmıcak...

LAFIMIderim

LAFIMIderim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2011 Pzt 06:25:51sohbet oyun linki
Sitede kimse kalmadı ise bunun sebebi ajanlar değil, her geçen gün kalitenin düşmesi. Çoluk çocuk ve ne dediğini bilmeyen  bir avuç insan kaldı sitede. Ortam bu olduğu sürece kalan 3-4 kaliteli kişide gider ve böylece bu site biter.

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2011 Pzt 08:13:57sohbet oyun linki

arkadaşlar sakin olun, cc ilerleyen zamanlarda eskisi gibi muhteşem olacak...

bişey bilyoruz da söylüyoruz herhal...

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2011 Pzt 10:06:14sohbet oyun linki

Bu sitede bot yok ! Bu sitenin bota ihtiyaci yok ! demisti yetkili vatandasin biri aylarca once.. gurcu senin dısında neden kimse bu sitede bot var demiyor.. Senin amacin siteyi kotulemek mi demisti ayni vatandas.. ! Peki dedim bu sitede bot yok ! Siz haklisiniz, ben yanildim.. Zamani geldiginde bunu tekrar konusalim demistim..

-  Bir cok yeni nick odaya girdiginde cafe`nin saginda ki sandalyenin tepesine cikmasinin aciklamasi olarak botun yazilimini yapanin dikkatsizligi degil.. Butun bu uyelerin sandalye tepesi  meraki oldugu konusunda kendimi ikna ettim :)

- Son zamanlar da Chatcity i odalarinda yazilan.. " Bu ne bicim site kimse sohbet etmiyor ! " cumlelerinide takilmadim..

- Gold ajanlarin ( bu sitede gorev verilmis ) insanlarin bile bot larin basinda dakikalarca bekleyip odayi takip etmelerine gulmedim..

Uzatmaya gerek yok..  o zaman da soyledigim gibi size inaniyorum bu sitede bot yok ! Sizler bize cok samimisiniz.. Zamani gelince yine buralarda olursak bunlari konusacagiz.. 

Anasayfa da ki online sayisinin fazla oldugu konusunda bende ayni fikirdeyim.  Orada ki sayi sadece oda icerisinde ki uye sayisini gostermiyor galiba, Anasayfa ve forumda dolasan yani Chatcity.cc web sayfasini acmis kayitli veya kayitsiz tum ziyaretcilerin sayisini gosteriyor olabilir.

Bu saatten sonra ne yapilabilecegi konusmali. Yine her zaman soyledigimi soyluyorum.. Ne kadar reklam verirseniz verin. istediginiz kadar face`de reklaminiz dönsün.. Bu site nin reklamini bu sitenin uyelerinden daha iyi baska kimse yapamaz. Uyelerinizi ne kadar memnun edersiniz, o kadar memnun olursunuz..  Ya da klasik ticari bir söz.. Müşterilerimizin memnuniyeti,  bizim memnuniyetimizdir :)) 

İsterseniz vip, tip, oda fiyatlarini Aylik 50 cc den satin.. Bu sitede kalite olmazsa.. Siteyi yonetenler uyelerine kaliteli bir hizmet vermezse.. Sitede sohbet etmek iskence olmaya devam ederse.. Bu sitede para kazanmaya devam edebileceginiz tek uyeler ajanlariniz olacaktir. Onlarda sirf rozetleri karsiligi bu alisverisi yapacaktir. Keyif aldiklarindan degil.

Bu duzen boyle devam ederse ne olur..  ya da kaybimiz ne olur.. Bizlerin kaybi sadece ay sonu kart ekstremiz geldiginde orada Metodik Bilisim A.S. ye yatiramadigimiz bir rakam olur.. Sizin icinse devamli buyuyen internet dunyasinda.. Yalnizlasmak olur..

Karari siz verin..

LOLANINCOLAKEYFI

LOLANINCOLAKEYFI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2011 Pzt 10:25:05sohbet oyun linki

gurcu arkadaşımıza katlıyorum. sitenin reklamını en iyi yapacak kişi sitedekiler birçok kişi siteye arkadaş tavsiyesi üzerine girdi (örnek ben 6 yıl önce girdm hala çıkamadım:) her sene gördüğüm bir muhabbet var "sitenin eski tadı kalmadı" yani düşünün 1 senelik üyeler bile bunu söylüyor:) ve artık cidden hep aynı tipler, hep aynı mekanlar, hep aynı oyunlar. birşeylere kafa patlatmak, gelişen teknolojide yeni fikirler üretmek bukadarmı zor (plus saçmalığını saymıyorum bile) benim bu durumda aklıma gelicek en güzel fikir bir anket düzenlenir herkesin  beklentileri, istekleri dile getirilir sonucunda en doğru karar alınır ve çalışamalara başlanır. Müşteri memnuniyeti önemli bşy sonuçta:)

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2011 Pzt 10:26:34sohbet oyun linki

ben gürcünün bazı düşüncelerine katılıyorum ama hepsine değil.

Ama inanıyorum ki eski üyeler zamanla çoğalacaktır.

(Gürcü bey sorarım sana güzel bir yazı yazmışsında son zamanlarda seni vipsiz tipsiz görüyorum sebeb nedir acaba ? kimi protesto ediyorsun?  ha bana bakma sen ben batmışım, )

CC sohbet icin buraya
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir