ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
5 Mayıs 2024, Pazar 14:57   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

Barbie30> Forum Mesajları
    Barbie30'e ait Toplam 2231 Forum Mesajı var
<<1...100...200...212213214215216217218219220221222 223224>>

Barbie30

Barbie30 resimleri
ozel karakter ile sohbete katil

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Dawson Creek in Hayatı..>
  21.Eyl.2006 Per 04:16:09
fiogf49gjkf0d

Ellerine sağlık  Ama bir an havuzlu parktaki resimden tırstım Neyse Sharon Stone muş.

Barbie30

Barbie30 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >CC de Kedi Olmak>
  21.Eyl.2006 Per 01:30:15
fiogf49gjkf0d

Barbie30

Barbie30 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >CC de Kedi Olmak>
  21.Eyl.2006 Per 01:24:26
fiogf49gjkf0d

Kediyim, mutluyum ve huzurluyum... Daha önce neden düşünememişim Konuşmadığınız sürece kimliğiniz gizli, kimse size özelden yazamıyor Üstelik çok sevimli bence Elinde kadehle içki içerken suratı çok şirin Dans ederken biraz nefes nefese kalıyor( hahaha) ama olsun  Kedi olmayı sevdim  Bayan userlara tavsiye ederim

Barbie30

Barbie30 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Ajan Ozhur Abimizin Doğum Günü>
  14.Eyl.2006 Per 07:58:46

Nice sağlıklı, mutlu, başarılı ve huzurlu yıllar dilerim  Doğum gününüz kutlu olsun.

Barbie30

Barbie30 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Yıldız Ajanlar >( Mercan Dede ) benim için neler çıkacak merak ediyorum>
  13.Eyl.2006 Çar 19:27:03

MerCaN_DeDe :
Buyrun şikayeti olan olmayan yazsın bakalım neler çıkacak merak ediyorum...

Mercan arkadaşım  eleştirilecek bir yönün yok...CC de arkadaşım diyebileceğim nadir insanlardan birisin   Görevinde de gayet başarılısın  Yolun açık olsun sohbeti hoş insan  

NOT : Artık lütfen bana, size bir soru sorabilir miyim deme ne olur !!!

Barbie30

Barbie30 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >BARBİE30 DAN BAY USERLARA TAVSİYELER>
  13.Eyl.2006 Çar 12:53:28
EyluldeGellll :

·aBOOO· :
Konunun başlığı itibariyle erkeklere üstü kapalı bir hakaret niteliği taşıyor bence bu konu kaldırılmalı.....

Neden hakaret olsun ki!

Beğenilerini ve olmazsa olmazlarını o nitelikli(?) 5 maddeye indirgeyen, bence son noktada seçen değil seçilen olur.

Barbie30

Barbie30 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >BİR SORU (Bilim ve Teknik Dergisi)>
  9.Eyl.2006 Cmt 03:14:10
gurcu :

Adam herhangi bir kapıya gidecek. Kapıdaki adama "Diğer adama göre hangi kapı kurtuluş kapısı" diyecek. Sonra aldığı cevabın tam tersini yapıp çıkacak.

Tebrikler Gürcü  Arkadaşına sorsaydım hangi kapıdan çıkmamı söylerdi diyecek...Eğer sorduğumuz kişi yalancı ise arkadaşının doğru kapıyı göstereceğini bildiği için bize yanlış kapıyı gösterecek. Sorduğumuz kişi doğru söyleyen kişi ise arkadaşının yanlış kapıyı göstereceğini bildiği için yanlış kapıyı gösterecek. Sonuçta kime sorarsak soralım onların gösterdiği kapıdan değil diğerinden çıkacağız.

Barbie30

Barbie30 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Bir Soru Daha>
  9.Eyl.2006 Cmt 03:04:00

MerCaN_DeDe :
kuyumculara numara veriyoruz 1 den 10 a kadar.Her kuyumcudan numarası kaç ise o kadar yüzük alıyoruz ve yüzüklerin hepsini tartıyoruz. Kaç gram eksik ise o kuyumcu altın çalmış olur, mesela 2 gr eksik çıkarsa 2. kuyumcu çalmış oluyo çünkü 2 yüzük vermişti ve her yüzük 1 gr eksikti. Yani 550 gr değide 548 gr çıkıyor böylelikle 2. kuyumcunun kelle uçuyo bende yırtıyorum :)

Tebrik ederim Mercan

Barbie30

Barbie30 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

9.Eyl.2006 Cmt 01:06:01

TheManiak :
ordan derhal kaçardım

Hahaha

Barbie30

Barbie30 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

9.Eyl.2006 Cmt 00:58:40
Padişah vezirini yanına çağırmış.Kendisine 100 yüzük yaptırmasını istemiş.Vezir işini garantiye almak için 10 kuyumcu çağırmış.10 kuyumcuya 10 ar yüzük sipariş etmiş.Her yüzüğün ağırlığı 10 gr olacakmış.Kuyumcular yüzükleri bitirip getirmişler saraya... Fakat uyanık bir kuyumcu her yaptığı yüzüğü 10 gr yerine 9 gr olarak yapmış.Padişah bunu anlamış. Tüm kuyumcuları ve vezirini yanına çağırmış ve demişki;  al her kuyumcunun yaptığı 10 ar yüzük ellerinde duruyor...Sadece bir kez tartıyı kullanmana izin veriyorum... Bir kez tartarak hangi kuyumcunun her yüzükten 1 gr çaldığını bulacaksın... Bulamazsan senin kellen gidecek... Siz vezir olsaydınız çözümünüz ne olurdu ?  
<<1...100...200...212213214215216217218219220221222 223224>>