ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 21:26   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

CC3441> Forum Mesajları
    CC3441'e ait Toplam 3 Forum Mesajı var

CC3441

CC3441 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Asansörde Canınız Sıkılırsa:)>
  17.Ağu.2006 Per 15:27:00
çok iyi ve yaratıcısın.ben onları denemedim ama şöle bişiy yaptım bi adama. yanına yaklaştım dilsiz gibi hebebebahabahbebe dedim.tabi aynı zamanda kolumu gösteriyorum.saat kaç gibi hebahebebehebe diorm adama.adam bakıo bi süre anlamsız anlamsız :) tabi saati sölüo bana.saat 5e çeyrek var canım dio.bende saol abi deyip geçiorm.adamın suratını göremedim hemen gittim.bi arkadaş yabancı gibi duruodu orda.adamı incelemiş olaydan sonraki halini.adam bi 2 dakika bakmış arkamdan.ama ben hem hızlı yürüyorum hemde gülüyorum.artık millet ne der bu halime bilmiyorum.deli derler büyük ihtimal :) asansör olayınıda bi deniyim ;) saol

CC3441

CC3441 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Spor >Galatasaray >Vestelden 5+3 taksit Varmış Haberniz Varmı:)))>
  23.Nis.2006 Pzr 01:24:59
fiogf49gjkf0d

FB li arkadaşlar alınmasın bişi dicemaraştırma yapılmış ve güvenilir bir kaynak bu sonuçları weriyor.türkiyede en çok taraftarı olan takım en çok tutulan takım FB.. diosunuz.eywallah diorm.peki türkiye de cahil insan kendini yetiştirememiş insan sayısı ne kadar¿? çok.değilmi.hep beraber EVEEETTT.sonucu siz düşünün.avrupada yapılan ankette en çok tutulan takım we en çok tanınan TürkTakımı GalataSaray...az olsun sağlam olsun.kendini bilsin.yenilince tebrik etmesinide biliriz.elit tabakayız.tebrikler ama 3 maç war önünüzde.şampiyon fb die dolaşmayın derim hevesiniz kursağınızda kalır.ok.

CC3441

CC3441 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >**ŞOK ŞOK ŞOK CC TİP lerin Kaynakları bulunuyor :))**>
  23.Nis.2006 Pzr 01:08:58

iyi düşünmüşsün gerçekten güzel olmuş:)