ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 22:56   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

Geceyuruyusu123> Forum Mesajları
    Geceyuruyusu123'e ait Toplam 15 Forum Mesajı var
<<1 2>>

Geceyuruyusu123

Geceyuruyusu123 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Film, Sinema, Dizi, Belgesel, Program >kurtlar vadisi ırak sizce??>
  21.Şub.2006 Sal 15:58:27
bence kurtlar vadisi ırak tek kelimeyle müthişti insan buna basit der mi ya türkiye nin gerçeklerini gözler önüne serdiği için bağzıları öyle diyorlar ama bence bu fikirleri berbat bir fikir kurtlar vadisi ırak kesinlikle izlenmesi gereken bir film herkese duyurulur

Geceyuruyusu123

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Film, Sinema, Dizi, Belgesel, Program >eN SoN iZLeDiGiNiS FiLM ve YoRuMlaRiNiS>
  21.Şub.2006 Sal 15:51:23
ölümcül deneyi bende izledim hemde 4 kez televizyonda izledim gerçekten güzel bir film di ama ben daha çok lanetli ev filmini seyrettim çok süper bir filmdi iskelet anahtarı bende sevmedim sonunu anlamadım seyreden biri varsa bana açıklayabilirmi sonunu?

Geceyuruyusu123

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >kurtlar vadisi-ırak filmine dava açılmış yaaaaaa!>
  21.Şub.2006 Sal 15:25:42

vadi için suç duyurusu yapıldı çocuk der genel başkanı Nil Demirkazık Kurtlar Vadisi-Irak filmi hakkında Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılğı na suç duyurusunda bulunarak,filmin gösteriminin durdurulmasını istedi

Demirkazık,Diyarbakır Adliyesi ne gelerek suç duyurusu dilekçesini Müracaat Savcılığına vermeden önce yaptığı açıklamada,gösterimdeki "Kurtlar Vadisi-Irak"adlı filmin yabancı düşmanlığını savunan motifleriyle suç unsuru taşıdığını iddia etti.Demirkazık,şöyle dedi;"bu film Hitlervari ve kafatasçı bir anlayışla çevrilmiştir.yabancı düşmanlığını savunan motifleriyle ırkçılığı ve bütün dünyanın Türkiye ye düşman olduğuna inanan hasta bir psikolojiyi kitlelere enjekte etmeye çalışmak ve belli bir kesimi yüceltip diğer bir kesimide aşağılayarak Türkiye de suç olan bölücülük suçunu işlmektedir.Türkiye nin ihtiyacı olan huzur,barış ve demokrasi ortamını sabote etmeye kalkışmak ve diğer ülkelerle Türkiye nin arasını açmaya çalışmaktadır"diye söylemiş ardından da dilekçesini Müracaat Savcılığına verdi.

Kendi Fikrim

ya inananmıyorum ben buna ne türkiyeyi bölmesi ne düşmanlığı ya aklım almıyor böyle bir şeyi biz kurtlar vadisi sever olarak kabul edemeyiz.Türkiye nin gerçeklerini gösterdiği için film eleştiriliyor.bu haksızlık çünkü amerika yı biz dost olarak görmüyoruz.zaten türkiye şu an huzur ve refah biçimin de değildir.ülkeyi bölmeye çalışanlar amerika rusya gibi devletler bizi sömürmeye devam ediyorlar bizde elimizi kolumuzu sallıyoruz.lütfen türkiye yi bölmeye çalışanları filmlerde değil kendi içimizde aramalıyız benim söyliyiceklerim bu kadar

gerisini sizlere bırakıyorum

Geceyuruyusu123

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser >Aslında her türlü....>
  20.Şub.2006 Pzt 15:54:03

bende onları dinlerim ama cengiz kurtoğlu hariç onu pek dinlemem ve sevmem en çok dinlediklerim mustafa sandal tarkan vs leri dinlerim yeni çıkan şarkıcılardan özgün ve alex i dinlerim gruplardan kargo duman mor ve ötesi ve seksendört ü severek dinlerim çok güzel şarkıları yaaa!

Geceyuruyusu123

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser >Müzik türü?>
  20.Şub.2006 Pzt 15:47:19
ben her türlü müzik dinlerim pop rock hiphop yabancı müzik(ingilizce ve yunanca) tsm ve biraz da arabesk dinlerim ama arabesk i fazla dinlelmem sadece beğendiğim şarkılarını dinlerim

Geceyuruyusu123

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser >Kargo>
  20.Şub.2006 Pzt 15:44:46
kargoyu bende severek izliyor ve dinliyorum çok harika bir grup şarkıları ise müthiş en son albümü yıldızların altında bence en ii albümleri içinde biribirinden harika parçaları var dinlemenizi tavsiye ederim

Geceyuruyusu123

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Spor >Galatasaray >GALATASARAYLILAR BURAYA>
  20.Şub.2006 Pzt 00:54:56
biz galatasaraylıyız ölene kadarda öyle kalcaz rererere rararra gs gs gs gs gs cimbombom bizim kanımız sarı kırmızı akar biz sonuna kadar galatasaraylıyız ve öyle kalcaz kimse bunu değiştiremez ve değiştirmeye gücü yetmez kıskananlar çatlasın

Geceyuruyusu123

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Film, Sinema, Dizi, Belgesel, Program >film yeni değil eski bi film ama izleyin derim>
  17.Şub.2006 Cum 22:08:23
bence çok süper bir filmdi ayrıca hiçte eski değildi ha eski bölümlerini diyorsanız o başka bence tek kelimeyle izlemmesi gereken bir filmdi ne o mahmutpaşa ya hiç duymadım öyle bir film bence kurtlar vadisi ırak 1 numara bence herkes izlemeli ama bir öneri kalbi olan izlemesin şayet kriz geçirebilir

Geceyuruyusu123

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Film, Sinema, Dizi, Belgesel, Program >KURTLAR VADISI IRAK>
  17.Şub.2006 Cum 21:57:34
HAYIR BEN PROTESTO ETMİYORUM AKSİNE DESTEKLİYORUM BENCE TEK KELİMEYLE MÜTHİŞ BİR FİLMDİ GÜZEL MESAJLAR VERİYOR YA BENCE HERKES İZLEMELİ EZİYET İÇİN DEĞİL İBRET AMAK İÇİN

Geceyuruyusu123

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Film, Sinema, Dizi, Belgesel, Program >en güselii>
  17.Şub.2006 Cum 21:53:15
BEN ŞAHSEN BABAM VE OĞLUMA GİTMEDİM AMA ANNEM GİTTİ ÇOK GÜZELMİŞ DİYO BEN KURTLAR VADİSİ-IRAK I SEYRETTİM O DA GÜZEL GERÇİ ZEVKLER VE RENKLER TARTIŞILMAZ AMA NEİSE OLSUN BABAM VE OĞLUM DA GÜZELMİŞ
<<1 2>>