ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
17 Haziran 2024, Pazartesi 07:46   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

Harwest> Forum Mesajları
    Harwest'e ait Toplam 17371 Forum Mesajı var
<<1...100...200...300...400...500...600...700...800...900...1000...1100...1200...1300...1400...14781479148014811482148314841485148614871488 1489149014911492149314941495149614971498...1500...1600...1700...1738>>

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >prensesten bin bir çeşit genel kültür>
  4.Kas.2006 Cmt 14:02:46
fiogf49gjkf0d

Prenses.Tşkler gene hemde en büyüğünden

2007 vergilerini okudum öğrendim sayende.  Gerçi bize yansıyan yönlerini pek sevmedim de.

Ben forumu açıyor da. Çayım, elimde de gazetemi okur gibi, yeni yeni bilgileri okuyup bundandan da çok zevk alıyorsam.Gereksiz başlıklardan da bir an uzaklaşıp,lazım olan bilgiler içindeysem. sana yürekten kocaman alkış tutarım

Çok gerekli konulara yer veriyosun,bilgi sahibi oluyoruz.Çokkkkk tşklerrr.Övgülerim ve şükranlarımdan hiç bıkmıycam seninde mütevazilik sergilemeni istemiyorum.Forum da,Her türlü konuya yer vererek gönüllerimizde 1. liği hakettin,şu yakın zaman da. Arkadaşım.

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >prensesten bin bir çeşit genel kültür>
  4.Kas.2006 Cmt 13:48:01
fiogf49gjkf0d

Tşkler Prenses bu arada hoş geldin iyi hafta sonu dileklerimle..

Dedektif olayına el atıcam işi bitmedi hala püf noktasını araştırıyorum :)))

Ve ankara cinayetinin cevabı doğru tşkler kutluyorum seni

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >SiZce CCnin En Yakışan ve ÖrNek Çifti Kim?>
  4.Kas.2006 Cmt 13:39:27
fiogf49gjkf0d

Kargadan başka kuş,Ondan  başka da kız tanımam harbiden yani 

Gene diyorum işte en yakışan çift

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

4.Kas.2006 Cmt 13:16:07
fiogf49gjkf0d

Bir bilmecede ben soruyum bakimm:)))

Ankara da bir adam bir PAZARTESİ günü polisi arar onlara bir APARTMAN dairesinin giriş katındaki dairede ölü bir kadın bulduğunu söyler.ve polise olayı kısac şöyle anlatır:KAR yağıyordu,bende bu apartmanın önünden geçiyordum içerden sesler duydum ancak uzanıp camı silipte içeri baktığımda bir adamı kadına bıcak sokarken gördüm sonra adam yandaki şömineden bi odun parcası aldı ve KANLI HALInın üstüne atıp evi kundakladı... bu ifadeyi okuyan pollis olay yerine gelir gelmez ihbarcıyı yakalar peki ihbarcı nerde hata yaptı?

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

4.Kas.2006 Cmt 13:14:43
fiogf49gjkf0d
·prenses344· :

Bu da ikinci sorunuz birincisi çok basit hemen bilirsiniz diye ikincisini takviye edeyim dedim...

Bir adam yaşlı ve zengin bir kadınla parası için evlenir.Ve aklında hep kadını öldürüp paralarını almak vardır.Kadının ailesi adamın bu düşüncesini bilmektedir.Fakat kadın adamı çok sevdiğinden dolayı gözü hiç birşey görmez.Birgün adam karısına tatile gitmek istediğini söyler ve kadında ailesine hader verir.Ailesi giitmemesi konusunda onu uyarır çünki adamın karısını öldürme planları yaptığının farkındalardır.Tüm uyarılara rağmen kadın ailesini dinlemez ve kocasıyla uçağa binip tatile giderler.Kadın yüzme bilmemektedir kocası sana yüzme öğreticem der ve kadını açığa götürüp orda bırakır kadın boğularak ölür adam amacına ulaşmıştır.kadına otopsi yapılır kendi kendine öldüğü anlaşılır ama kadının ailesi adamın yaptığını bildiği için bir dedektif tutar.Dedektif polisin bulamadığı bir ipucu bulur ve adamı hapse attırır.Kadını kocasının öldürdüğünü ispatlar.

peki polisin bulamadığı dedektifin ufak bi araştırma sonucu bulduğu ipucu yada ispat nedir?.....KOLAY GELSİİNN....

Bayanın ailesi kızlarının yüzmediğini biliyomuştur.Dedektife bunu söylemişlerdir.

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

4.Kas.2006 Cmt 13:03:07
fiogf49gjkf0d
·prenses344· :

İşte size yeni ve ilginç bir soru....

Bu soru aynı zamanda mülakat sorusuymuş arkadaşlar biliyormuydunuz.......??????

1000 al
40 ekle
1000 daha ekle
30 ekle
1000 daha
Artı 20
Artı 1000
Ve artı 10

Toplam ne cıkıyor ?

4100 Basit ama bir püf noktası var heralde bu kadar basit sormazdın prenses:)))

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

4.Kas.2006 Cmt 12:55:34
fiogf49gjkf0d
ERKEKÇE SÖZLÜK

Erkeklerin söyledikleriyle söylemek istedikleri ne yazık ki birbirinden çok farklı. Onlar bazı kelimelere farklı anlamlar yüklüyorlar ve kendi aralarında oluşturdukları erkek sözlüğünü kullanıyorlar. Siz de erkekçe sözlüğe bir göz atarsanız onları çok daha kolay anlarsınız...

Birbirimizi görüyoruz: Erkeklerin sözlüğünde, birbirimizi görmeye başladık demek birkaç geceyi birlikte geçirdik ve bunlardan en az biri zevkli dakikalarla son buldu anlamına gelir Bu kelimeyi kullanmaları onların başka kızları da görmelerini engellemez.

Flört ediyoruz: Bu cümle, birbirimizi görüyoruz durumundan biraz daha ileri boyutta olduklarını anlatır. Diğer kızlarla görüşmesini engellemeseniz bile, onlara oranla ilerisi için daha şanslı olduğunuz belli olur.

Çıkıyoruz: "Sizi kız arkadaşımla tanıştırayım" diyen bir erkek aslında çok şeyi ortaya koyar. Sadece görüşmenin dışında duygusal bir şeyler paylaştığınızı ve sizinle mutlu olduğunu anlatmaya çalışır. Diğer kızlarla aranızda fark vardır.

Birkaç tane: "Birkaç tane bira içtim ya da birkaç kaçamağım oldu" diyen bir erkeğin göründüğü kadar masum olmadığını bilmelisiniz. Birkaç tane demek elbette birden çok ama, kesinlikle 50 den az demek de olabilir.

Sessiz bir gece istiyorum: Demek ki geceyi evde geçirmek istiyor. Ama bu sessizlik kavramı görecelidir. Kimilerine göre evde romantik dakikalar geçirmek anlamına gelirken, kimilerine göre de televizyon seyretmek anlamına gelebilir. Ama her iki durumda da seks kaçınılmazdır.

Şirin: "Bu kadın çok şirin." Bu masum iltifat aslında gizli anlamlar saklar. "Bu kadın çok az makyaj yapıyor, yine de çok güzel, göğüsleri çok çekici ve ne kadar güzel ki, hep gülüyor. Hemen muhabbet kurabilirim..." Pek de şirin değil...

Müthiş: "Aman allahım şu kadın ne kadar müthiş. "Erkeklerin en sık kullandığı cümle. Asıl anlamı çok bakımlı, kendine çok iyi bakıyor ve gerçekten çok güzel". Onlara göre kendine bakan her kadın güzeldir...

Çekici: Bir kadını çekici bulan bir erkek aslında kendisi için de bazı şeyleri itiraf eder. Karşısındaki kadının çok güzel olmadığını itiraf ederken, belirsiz bir cazibenin kendisini etkilemesini engelleyemediğini de açıklar.

Doğal: "Dün geceki parti çok doğaldı" diye karşınıza çıkan erkek arkadaşınızdan şüphelenmenize hiç gerek yok. T-shirt ü ve jean ini giyerek gittiği doğal bir arkadaş toplantısı olduğunu anlarsınız. Yani hiçbir kaçamak yapılmamıştır.

Temizlik: "Evimi çok güzel temizledim, görmek ister misin?" Teklif çok ilginç ama karşınıza süper temiz bir ev çıkacağını beklemeyin. Erkeklerin temizlik anlayışına göre bütün dağınıklık dolaba sıkıştırılmış, tozlar halının altına doğru atılmış anlamına gelir.

Orgazm: "Daha fazla orgazm olmak istiyorum!" Yani; "Daha fazla oral seks istiyorum!" Seçim size kalmış artık.

Aşığım... Erkeklerin sıkça kullanmadığı ama kadınların duymak istediği en önemli kelime. Bunun birçok anlamı olabilir. Birincisi, "Yataktaki olağandışı tutumu beni gerçekten çok etkiliyor." İkincisi ve en güzel olanı da; "Beni gerçekten çok mutlu ediyor. Onunla zaman geçirmeyi çok seviyorum."

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

4.Kas.2006 Cmt 12:53:22
fiogf49gjkf0d

KADINLARIN YÜZÜ

Öperseniz beyefendi degilsinizdir,

Öpmezseniz adam degilsiniz.

Iltifat edersiniz yalan der

Etmezseniz birakir gider.

Her istegine evet derseniz karaktersiz olursunuz

Karsi çikarsaniz anlayissiz.

Çok yanina giderseniz sıkıldım der

Az giderseniz küser.

Iyi giyinirseniz çapkinsin der

Dikkat etmezseniz zevksizlikle suçlar.

Kıskanırsınız huyun kötü der

Kıskanmazsınız sevmiyorsun der.

Siz bir dakika geç kalin kiyamet kopar

Kendisi bir saat gecikirse bunda ne var.

Arkadasinizla bulusursunuz adi ihmal olur

O bulusur "Bizim kizlar" olur.

Siz baska kadina bakacak olsaniz gözleriniz oyulur

Baska bir adam ona baktığında adı hayranlık konur.

Konustugunuz anda dinlemenizi ister

Dinlediginiz anda "Neden konusmuyorsun?" der

Kisacasi...

Sade ama çok karışık.

Zayif gibi ama çok güçlü.

Akil karıştıran ama hayranlık uyandıran.

Insani çıldırtan ama mükemmel!

Bu arada tercümelerin de kadın gibi oldugunu belirtmek isterim...

Çok güzelse nadiren sadıktır.

Çok sadıksa da nadiren güzel

Alıntı     :))))

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

4.Kas.2006 Cmt 12:50:33
fiogf49gjkf0d
Onu, İdeal Bir Sevgili Yapın

Kadın erkek ilişkileri hakkında çok şey okudunuz, çok fazla tavsiye dinlediniz. Peki ama hala ilişkinizde eksik giden birşeyler olduğunu düünüyorsunuz. Sevmenin yeterli olmadığının farkına vardınız. Şimdi ne yapmanız gerekiyor? Neden Onu Seçtiğinizi Bir Kez Daha Dusunun.

Fazla efor sarfetmeden onu tam sizin istediğiniz gibi bir sevgili olmasını sağlamak çok da zor değil..Çıktığınız erkeğin o güne kadar tanıdığınız erkekler arasında en iyisi olmasını istiyorsanız, öyleymiş gibi davranmak en bilindik yöntemlerden biridir. "muhteşem öpüyorsun"veya "gerçekten harikasın" gibi cümleleri sık sık kullanın. Diğer konularda olduğu gibi ego konusunda da dikkatli davranın. Bir sürü eksiği olabilir ; ama bunlardan bahsetmeden önce onu seçmenizin nedenlerini hatırlatmalısınız. Onda gerçekten beğendiğiniz beş şeyi düşünün: Gözleri mi ? nazikçe dokunan elleri mi? parlak zekası mı ? bir liste yapın ve bunu ona söyleyin. Herzaman önce artılardan bahsedin, eksikleri sonra tartışın. Önce onun düşünce biçimlerini ele alıp onu mest etme yollarını arayın. Yalancı Durumuna Düşmemeye Özen Gösterin Erkekler ona aşık olduğunuzu bilmek ister. Çoğu zaman iyi bir söz yada ustaca yapılan bir övgü çok güçlü bir etkileyici olabilir. Onun hakkında konuşurken biraz abartsanız da, tamamen yalancı durumuna düşmemeniz lazım, yoksa ne kadar istesede inanamayacaktır. Onu ne kadar çok özlediğinizi ona alışılmışın dışında, çok farklı bir yolla anlatın. Mesela e- posta yolunu deneyin. İsterseniz yatak odasının yollarını seksi mesajlarla doldurun.Herşeyi adı adım anlatmanız onu heyecanlandıracaktır. Onu Bir Seks Tanrısı Olduğuna İnandırın Bazı şeyleri anlatmak için kelimelere ihtiyacınız yoktur. Sevgilinize ateşli duygularınızı iletmeniz için kelimelerden çok vücut dilinizi kullanmanız daha faydalı olacaktır. Yüksek bir performans elde edbilmeniz için onun kendine olan güvenini kazandırmanız şarttır. Sizin için onunla birlikte olmaktan daha büyük bir mutluluk olmadığını bilmek onu cesaretlendirecektir. Egosunu incitmemeye çalışın... Unutulmaması gereken bir nokta daha var. Erkeğinizin egosunu incitmemeniz çok önemlidir. Doğru zamanlarda doğru sesleri çıkartmak, ona cesaret vermek, iyi işler yaptığında onu ödüllendirmek bunları hepsi mükemmel bir erkek yaratma teknikleri arasında. Diplomatik bir kadın bunları kullanrak her istediğini elde edebilir. Tabii bu erkeğin bütün kötü alışkanlıklarını kaybolacağı anlamına gelmez. Ancak bazı alışkanlıklarını o farkına bile varmadan değiştirebilirsiniz. Bu biraz da sizin becerinize bağlı.

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

4.Kas.2006 Cmt 12:46:53
fiogf49gjkf0d

<<1...100...200...300...400...500...600...700...800...900...1000...1100...1200...1300...1400...14781479148014811482148314841485148614871488 1489149014911492149314941495149614971498...1500...1600...1700...1738>>