ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
17 Haziran 2024, Pazartesi 10:48   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

Harwest> Forum Mesajları
    Harwest'e ait Toplam 17371 Forum Mesajı var
<<1...100...200...300...400...500...600...700...800...900...1000...1100...1200...1300...1400...1500...15091510151115121513151415151516151715181519 1520152115221523152415251526152715281529...1600...1700...1738>>

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >AŞK NEDİR??>
  28.Eki.2006 Cmt 21:37:29
fiogf49gjkf0d

Aşk.

Kılınan her namazda nasıl sadece Allah a yakın duruyorsan o an bitene kadar sadece yaradana aşıksan hiç bir şey düşünmeden.O an sırtına kalbine bir bıçak saplansa dahi kılını kıpırdatmayacak kadar inançlıysan (Allah Aşkı)

İnsanlardaki aşk ta bu şekilde yürekten bağlıysa birbirine iki gönül de. O zaman aşk, aşktır.!!

Dilden dökülen seni seviyorum,sen olmassan inan yaşayamam,ölürüm dayanamam,vsvs veya iyiki varsın iyiki yoksun gibi sadece dilden çıkan veya kendini yataklara atmak,ayılıp bayılmak aşk değildir.Bazı yazılarda okuduğumuz gibi.

Aşk yazılıp çizilmez sadece yaşanır.

Aşıksan aşkını Beyninde yoğuracak,yüreğinde barındıracak,bedeninde de yaşatacaksın.

Gerisi laf salatası kusura bakmayında Harwest acı söyler

Neyse yorum yok...

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >** NASİHAT ** (hikaye)>
  28.Eki.2006 Cmt 21:26:36
fiogf49gjkf0d
tiniminikizz :

Abişimm yüreğine ellerine sağlıkk..

Paylaşımların için çok teşekkürler..

Abişim asıl senin yüreğine sağlık. Bize bu imkanları tanıdığın ve böyle güzel başlıklar açtığın için bizleri katılıma sürüklüyosun.

Ben teşekkür ederim sana

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity Editörleri >Moderatörler Nasıl Olmalıdır?>
  28.Eki.2006 Cmt 20:30:21
fiogf49gjkf0d

Yaa arkadaşlar ben hep düşünmüşümdür. Bu ChatCity de gelişen,yapılan işlemleri.Gerçekten burada kolay diye bir iş veya görev göremedim.Güvenlik konusu zaten başlı başına gerçekten zor bir görev.(Ajanlık)

Moderatörlük desen ondan da zor bir görev.

Hep Devlet kurumları veya özel işyeri müssessesinde çalışan ve yıllık sicillerinde de yaptığı görev şevkine,arkadaşlarıyla uyum sağlama ve yıl sonunda ilerleme veya geri planda  kalan bu nedenle daima işine bağlı kalması gereken,bunlarında üzerlerinde amirleri olduğunu,görev rekabetinin gerekliğine benzetiyorum hep nedense!

Ben şahsıma o kadar araştırmacı,forumlara katılımcı olmama rağmen inanın ben yapamam bu görevi.Yapanlarıda ayakta alkışlıyorum tüm samimiyetimle yani.

Moderatör tahminimce yani yanlışım varsa özür diliyorum;

Net denen olaya tamamen yakın  hatta içinde olacaksın,devamlı araştırıcı olucaksın,Forumdaki değişik açılan başlıkları ilgili sayfasına taşıycaksın,yine forumlarda kural dışı yazılanları,reklam amaçlı yazıları kaldıracaksın,kişilik haklarına yapılan hakaretler ve benzeri olaylar da daima takipçi olucaksın.

Yani inanın ağrımadık başa iş almak gibi bişey.

Bu nedenle Moderatör arkadaşlarımızın işi inanın zor.Biz userler yazarız isteriz ki,sohbet odalarındaki gibi ajanlara filtreye yakalanmadan burada da dilediğimiz gibi yazalım çizelim, yazılarımızda silinince vur abalının sırtına sırtına anlayıp dinlemeden.

Yani eleştiri yapılacaksa ilk önce,acaba ben Mod. olsam ne yapardım,nasıl davranırdım diye önce kendimize soralım sonra da karşımızdakini eleştirelim.

Bunu hep düşündüm ben neden se.Belkide foruma çok zaman ayırdığım için.

Yazmak içimden geldi sadece.Başka zaten amaç taşımam kesinlikle beni tanıyan tanır.

Gerçekten görevinizde başarılar diliyorum,Rozetlerinizde de yükselmenizi temenni ediyorum ve yaptığınız görevlerden dolayı sizleri kutluyorum.

KOLAY GELSİN

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >EN SON NE İÇİN AĞLADINIZ???>
  28.Eki.2006 Cmt 20:03:32
fiogf49gjkf0d
posiongirLn :

en sonn hımss.. değmesmiş o gösyaşlarımaa değmeyen biri için çok ağlamıştımss..  

posiongirLn

zuzumuuuu kimler ağlatmış bakem.Duymayım bidaha.İbreti alem için Ankara nın Samanpazarın da eski saat kulesinde ayaklarından asar ve  sallandırırım haaaaaa

Ağlama değmez hayat bu gözyaşlarına

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Erkekte Karizmayı çizen durumlar:))))>
  28.Eki.2006 Cmt 19:50:55
fiogf49gjkf0d

Tayyip erdoğan Başbakan olanı , Yılmaz Erdoğan yazar olanı. Kız ODTÜ lüyse sakın karıştırma.

Süper ellerine klavyene emeğine sağlık paylaşımlardan dolayı

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Ülkemizden İnsan Manzaraları:))>
  28.Eki.2006 Cmt 19:47:17
fiogf49gjkf0d

Hahahaahaaaaaaaaa

Süper yaaaa ekmek arası çorba  koptummmmm

Tşkler paylaşımın için

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >Acımasız Aşk.!>
  28.Eki.2006 Cmt 19:31:47
fiogf49gjkf0d

Hoşçakal...

Ben veda etmeyi pek beceremem. Duygularımı da pek açığa vuramam zaten, hele bu veda çok daha zor geliyor. Aslında hiç böyle bir son görüşmeye gerek yoktu. Ama insanın kanı durmuyor işte., ne varsa bu son anlarda.?

Senden hatırlamanı bile istemiyorum., sadece temizliği ve saflığı yaşatalım bu aşkı kalbimizin bir kuytu köşesinde!...

Ne güzel başlamıştı. İkimizde gençtik deli doluyduk, coşkunluğumuzun son safhasında kanımızın kaynadığı bir anda gördük birbirimizi, sevdalandık.

Geceler boyu uykusuz kaldık birbirimizi düşünmekten, en güzel heyecanları, en güzel bakışları yaşadık. Hemen aşkı yaşadık, zamanı durdurup utançları ve sitemleri yaşadık. Kavgaların en güzellerini de biz yaptık. Çünkü barışmakta ayrı bir zevk veriyordu bize.

Sevdik, sevildik, doruğuna vardık kutsal duyguların.Aşk yeminleri ettik tutamayacağımızı bile bile. Günlerce aylarca yalnız ikimiz varmış gibi yaşadık. Ne alaylı bakan gözlere, ne karşı çıkan büyüklere, ne de dost sözüne aldandık. Kendi ateşimizde yandık, en önemlisi bir birimizi anladık.

Romantik şarkıları serin aksam üstüleri yaşadık seninle. En güzel çiçekleri verdin bana. Rüyalarda bile hep ikimiz vardık. Gerçek aşkı tattık bunu sende biliyorsun.

Öyleyse hep aynı duygularla kalmalı değil mi? Biz birlikte olmasak da... güzel başlayan çok güzel yaşanan bu aşkı aynı temiz duygularla bitirmeliyiz. Şimdi de ayrılığın en güzelini en acısını yine biz yaşıyoruz...

Ne dersin bu da Allah’ın bir lütfü değil mi bize? Lütfen ağlama.

Neden benimkilerle yarışıyor göz yaşların? Sen benim güçlü kocaman sevgilim değil misin? Güçlüsündür sen... seni hep böyle hatırlamak istiyorum, haydi sil gözyaşlarını. Hava da kararmak üzere, zaman bize hep acımasızdı zaten. Yine öyle çabuk olmamızı istiyor herhalde.

Sana bir şey söylemek istiyorum. Mavi gömleğin sana çok yakışıyor bir daha kız tavlamaya niyetlenirsen bu sözlerim aklında bulunsun. Bir de küçük bir istek arkana dönüp bakma tamam mı her şey burada bitsin, hoşça kal...

Özden

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >Acımasız Aşk.!>
  28.Eki.2006 Cmt 19:29:46
fiogf49gjkf0d

Bir Dostla Aşk

Fırtınalı bir hayatın ortasında birleştik. Sen, kendine yakın bulduğun insanların sana yaptığı hatalardan şikayet ediyordun., bense uzun yıllar acısını çektiğim bir aşkın yaralarını sarmaya çalışıyordum.

İyi birer dosttuk, her şeyi paylaşır olmuştuk. Bu yakınlaşmamızın kısa bir sürede olmasına rağmen zamanım öyle tatlı, öyle güzle geçiyordu ki ben içimdeki kıpırdanmalardan habersizdim.

Sanki rüyadaydım, gözlerimi açtığımda dostluğun yerini aşk almıştı. Kendimi tutamamıştım işte. Duygularıma hakim olamamıştım. Sen benim aşkım, bense senin dostundum artık. Sana aşık olduğumdan habersizdin. İçimdeki volkan öyle taşmıştı ki patlamak için sabırsızlanıyordu.

Sonunda o gün gelip çatmıştı. Bütün duygularımı bütün hislerimi açıklamıştım ben sana. Sense bana sadece şaşkın bir ifadeyle bunların yalan ve şakadan ibaret olması için yalvarmıştın.

Bende sana bunların ne şaka ne de yalan olduğunu üstüne basa basa vurgulamıştım. İçim rahatlamıştı. Çünkü bir insana ‘’ seni seviyorum ‘’ demek kolay bir iş değildi. Yürek isterdi. Ben bu işi becerememiştim ama sonucuna da katlanmak elimde değildi. Çünkü asıl olan benim için bugündü ve ben bugün sana söylemem gereken şeyleri yarına bırakmamıştım. Yarın böyle bir fırsatın elime geçeceğini düşünerek bütün her şeyi açıklamıştım.

Dünya fani her an her şey olabilir bizim dünyamızda... Şimdi içim çok rahat ama bir o kadar da huzursuzum. Çünkü bunları sana anlatınca suçlu ben oldum. Şimdi o eski günleri arıyorum, hiç sebepsiz, ani ayrılışın şokunu üzerimden atamamamın sonucundandır. Ve zaman eskiden öyle güzel öyle tatlı geçerken şimdilerde, bin bir azap bin bir acıyla geçiyor.

O günün üstünden çok zaman geçti. Şimdi ben senden benim olmanı değil bana biraz hak vermeni istiyorum. Bana duyduğun nefreti duygularımın üstünden çekmen için yalvarıyorum. Bana ne kadar kızsan ne kadar nefret etsen de ben seni yine de seviyorum. Duydun değil mi? Seni seviyorum.

Evren Ergül

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >** Özlemişim seni **>
  28.Eki.2006 Cmt 19:20:35
fiogf49gjkf0d
KİMİ SEVSEM SENSİN

her şeyi terk ettim / ne aşk ne şehvet
sarışın başladığım esmer bitiyor
anlaşılmaz yüzü koyu gölgeli
dudakları keskin kırmızı jilet
bir belaya çattık / nasıl bitirmeli
gitar kımıldadı mı zaman deliniyor
kimi sevsem sensin / hayret
kapıların kapalı girilemiyor
* * *

kimi sevsem sensin / senden ibaret
hepsini senin adınla çağırıyorum
arkamdan şımarık gülüşüyorlar
getirdikleri yağmur / sende unuttuğum
hani o sımsıcak iri çekirdekli
senin gibi vahşi öpüşüyorlar
kimi sevsem sensin / hayret
in misin cin misin anlamıyorum
alıntı

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >** Özlemişim seni **>
  28.Eki.2006 Cmt 19:17:07
fiogf49gjkf0d
ÖZLEDİM SENİ..

özledim seni...
ayrılık yüreğimi uyuşturuyor karıncalandırıyor nicedir.
beynimi uyuşturuyor özlemin...
çok sık birlikte olmasak bile
benimle olduğunu bilmenin
bunca zamandır içimi ısıttığını
yeni yeni anlıyorum
Yokluğun,
Hatırladıkça yüreğime saplanan bir sizi olmaktan çıkıp
mütemadiyen bir boşluğa
Sabahları seni okşayarak başlamaları
aksamları her isi bir kenara koyup
seninle baş başa konuşmaları özlüyorum;
oynaşmalarımızı,
yürüyüşlerimizi,
sevimli haşarılığını,
çocuksu küskünlüğünü...
Nasılda serttin başkalarına karşı
beni savunurken;
ve ne kadar yumuşak
bir çift kısık gözle kendini
ellerimin okşayışına bırakırken
Gitmeni asla istemediğim halde
buna mecbur olduğunu görmek
ve sana bunları söylemeden
git artık demek
beni ne kadar çabuk unutursan, o kadar çabuk
kavuşacaksın mutluluğa
demek sana nede zor
seni görmemek ve belki yıllar sonra
karsılaştığımızda
bana bir yabancı gibi bakmanı istemek senden...
yeni bir sevdayı yasakladığım kalbime söz geçirmek....

alıntı

<<1...100...200...300...400...500...600...700...800...900...1000...1100...1200...1300...1400...1500...15091510151115121513151415151516151715181519 1520152115221523152415251526152715281529...1600...1700...1738>>