ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
16 Mayıs 2024, Perşembe 13:47   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

LANTIS1982> Forum Mesajları
    LANTIS1982'e ait Toplam 17 Forum Mesajı var
<<12 >>

LANTIS1982

LANTIS1982 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >nefertiti585:))>
  13.Eyl.2006 Çar 01:39:13

Valla bu başlığı çok geç fark ettim,bilseydim daha önceden bişeyler yazardım sanırım belki mutlaka kesin...

Nefer çatlağını nasıl buluyorsunu sorusuna, kolaylıkla "çok kolay buluyorum" yanıtı verebileceğim bir arkadaşım :), Bankalardaki ATM makinaları bile arada bir çöker,bozulur yağı suyu değişir ama bu kız 24 saat online...

Tamam biliyorum ben varken çıkmıyorsun CC den ama yeter be kardeşim bıktım artık senden...Bi kop artık bırak peşini.Seni en başından uyarmıştım bana yelken açma esirim olursun die ama dinleyen yokki...Neyse uzun lafın kısası bundan snra pek mülaki olma ve özel mesaj atma rahatsız oluyorum :)

Sevgiler nefercim....

LANTIS1982

LANTIS1982 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >VEDA>
  22.Tem.2006 Cmt 00:39:54

Vatani görevini kazasız belasız geçirmen dileği ile güle güle git güle güle gel .....

Gelincede 1 sene askerlik anılarını dinleriz artık :) Hoşçakal

LANTIS1982

LANTIS1982 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >Son Harf le isim bul>
  27.Haz.2006 Sal 13:45:36

nizamettinefendi

LANTIS1982

LANTIS1982 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >CC nin YENİ TİPLERİ KARŞINIZDA... HADİ GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM :)>
  27.Haz.2006 Sal 13:42:11

Nefertiti585 hanımda 3 tane sipariş etmiş ...Allah Allah ...Sanırım bir elbide vücudunu kapatmaya yetmiyor  Neyse fazla üstüne gitmeyeyim kendisi agresif bir kişilik zaten...Frigocum süper bu kıyafetler...Ben bunları gördükten sonra senden 2006-2007 ilkbahar yaz koleasyonunuda bekler ooldum.Artık modayı senden takip ederiz :)

LANTIS1982

LANTIS1982 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Kameralarımız da oradaydı...>
  4.Haz.2006 Pzr 03:20:53

Hurremcim o kazmayı alırsam ben hepinize vuracam saygılar efendim

buradan editörümüz nefertiti585 ede saygı ve sevgilerimi sunarım o canım arkadaşım anlar beni

LANTIS1982

LANTIS1982 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >....gidiyorsunuz.Yanınıza ALMAYACAĞINIZ 3 şey ne olurdu?>
  4.Haz.2006 Pzr 02:53:38

Mayomu almazdım ( nası olsa kimse yok mayoyada gerek yok )

Su topumu almazdım (oynayacak kimse yok)

Son olarak Laptop umu almazdım.(Nasıl olsa bi manita yapsam bile buluşamayacağız )

LANTIS1982

LANTIS1982 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >GÜNÜN SÖZÜ>
  29.May.2006 Pzt 07:44:22

Aşk Çiş Gibidir . Gelince Tutamazsın

LANTIS1982

<<12 >>