ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 12:24   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

WaaLLaaCe> Forum Mesajları
    WaaLLaaCe'e ait Toplam 1676 Forum Mesajı var
<<1...90919293949596979899100 101102103104105106107108109110...168>>

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Park edicek başka bir yer bulamamıştır>
  11.Ağu.2006 Cum 11:30:36

beyonce777 :
Ali yolarım seni

Hıcbırsey yapamassınNezaman trafık de bır sıkısma gorsem,nerede 30 dk dır park etmeye calısılan bır arac gorsem nedense soforlerı hep bayan

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >***ORADA KİMSE YOK MU ? ***>
  11.Ağu.2006 Cum 11:28:10

Bu konu hakkında foruma pek cok yazı yazdım.Pek cok resmı sızlerle paylastım.Ama hala alısamadım bu zulme.Okurken yıne tuylerım dıken dıken.Resımlere bakarken yıne kalbım de tarıfı mumkun olmayan bır sızı.Bunun adına savas dıyorlar.Savasların da kendıne aıt kuralları vardır.Kadınlara,cocuklara yani sıvıllere dokunulmaz.Goruyorum kı Bu SAVAS kımlıgı altına gızlenen VAHSET gun gectıkce(tepkılere ragmen)artmakta...

Su sozu aklımdan hıc cıkarmadım,sizde cıkarmayın;

Gün olur Devran Döner...

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Park edicek başka bir yer bulamamıştır>
  11.Ağu.2006 Cum 11:04:12
Sürücü nün cinsiyeti ne imiş?Bayansa yorum yapmayacağım

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Asansörde Canınız Sıkılırsa:)>
  11.Ağu.2006 Cum 10:55:52
BecquereI :

İnan Bana WaaLLaaCe Hayatı Deli Dolu,Gamsız,Vurdum Duymaz Yaşamak Daha Keyif Verici. Tabiki Sınırıları Taşmadan.Atalarımız Boşa Dememiş "Akıllı Olupda Dünya Kahrı Çekmekdense, Deli Oluyum Dünya Kahrımı Çeksin":))

Aslında haklısın abi:)Hayat felsefemı degıstırmıs bulunuyorum suandan ıtıbaren

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >...Tuvalette Acı Sürpriz...>
  10.Ağu.2006 Per 17:06:16
Bir arkadaşım İstanbul a sevgilisi ile buluşmaya gideceği gün ishal olmuş. Fakat ne çare ki gitmek zorunda. Deniz otobüsüyle zorlu bir yolculuktan sonra (habire tuvalete taşınarak) buluşma yerine ulaşmış. Beklemeye başlamış.

Çok sıkıştığı bir anda tam tuvalet arayacakken kız arkadaşının geldiğini görünce gidememiş. Ancak o sırada epey bir miktar altına kaçırmış. Renk vermemek için, "Buraya kadar gelmişken gel bir pantolon alalım" diyerek kızı bir mağazaya götürmüş.

Tezgahtarın tüm ısrarına rağmen hiç denemeden mağazadan bir pantolon alıp ayrılmış. Gittikleri bir kafede, "İçime sinmedi. Ben şunu tuvalette bir deneyeyim" demiş. Hemen kirlenmiş çamaşırını ve pantolonunu daracık havalandırma boşluğundan atmış.

Rahatlamanın verdiği huzurla çantanın içindeki poşette duran yeni pantolonu almak üzere eğilmiş. Fakat o da ne! Poşette bir kazak varmış! Gözlerine inanamayan arkadaşım hemen kafasını havalandırmadan sokarak eski pantolonuna ulaşmaya çalışmış ama becerememiş.

Bu arada tuvaletin önünde uzun bir kuyruk oluşmuş. Kapıyı vurmalarına rağmen içeriden tepki gelmeyince kafenin işletmecisi, "Bir delikanlı tuvalete girdi, çıkmıyor. Sanırım içeride eroin kullandı" diyerek polis çağırmış. Emniyet güçleri geldiğinde tabii acı gerçek ortaya çıkmış!

(Alıntıdır)

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >...Komik-Komik-Komik...>
  10.Ağu.2006 Per 17:03:02

Evangeline Karıkaturler gercekten cok hos:)

Bızımle Paylasıtıgın Icın Tesekkurler...

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Dijital Yaşam >Animasyonlar, Teknoloji Videoları >IQ Testi Bakalım Kim Çözecek>
  10.Ağu.2006 Per 16:08:43

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >bir zamanlar müzik piyasası>
  10.Ağu.2006 Per 15:15:24

Sankı muzısyen degıllermıs gıbı bır hava yaratmıslar

2 nolu resımde  tekvando judo..vs hareketlerını anlatan bır plak

4 no lu resımde ıse Guresın ıncelıklerı anlatılıyor

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Wedding of the year....>
  10.Ağu.2006 Per 15:06:47

Bu resmı gormemız yeterlıydı sanırım...

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Tarihinin En İlginç İntihar Girişimi.>
  10.Ağu.2006 Per 14:54:38

Yazının sonunu okumasam oldurmeyen Allah oldurmuyor dıyecektım.Okadar sey yapmasına ragmen aklına hıc gelmeyecek bır sebepten oturu olmusAllah rahmet eylsın...

Bec abi Paylasımın ıcın Tesekkurler...

<<1...90919293949596979899100 101102103104105106107108109110...168>>