ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
13 Mayıs 2024, Pazartesi 06:04   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

XxShekerXxJocuKXx> Forum Mesajları
    XxShekerXxJocuKXx'e ait Toplam 1110 Forum Mesajı var
<<1...100101102103104105106107108109110111 >>

XxShekerXxJocuKXx

XxShekerXxJocuKXx resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >CC nin en karizmatiğini seçiyoruz....>
  29.Ağu.2006 Sal 23:20:15
Ekin sana katiLiyorum :)) Herkes Kendine gore Bence 

XxShekerXxJocuKXx

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >Sizce ChatCity nin En güzel(Başarılı) ve En yakışılı(Başarılı) ajanı :))GÜMÜŞ AJANLAR İÇİN..>
  29.Ağu.2006 Sal 23:17:34
Charlesgun Jisel cok iyiLer aMa hicbirini gormedim .. :)

XxShekerXxJocuKXx

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Ne erkeği Allah aşkına?????>
  29.Ağu.2006 Sal 23:14:54
ArkadasLar seLin kiz BiLiyorum Bende Nerden cikiyo boLe sacma seyLer aNLamadim kizin ustune gitmeyin

XxShekerXxJocuKXx

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >CC nin en faciası kim?>
  29.Ağu.2006 Sal 23:12:24
Plaj 3 4 Facia Bence herkesi bekLeriz :)) Nehir aPLa senide seviyorum

XxShekerXxJocuKXx

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >pc başındaki en heyecanlı anınız?>
  29.Ağu.2006 Sal 23:04:27

Pc basinda Cok HeycanLi seyLer oLdu :) En son oLan sey Plajda gecenLer buyuk Bi ati$ma Var kim kime dum duma $ekLi bende daLdim 2 3 laf soLedim argo :(( Iceri Ajan Girdi Dawn :) eLLerim titredi Ban aLcakmiyim diye :D 

XxShekerXxJocuKXx

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >su ana kadar kac kişiyle çıktınız????>
  29.Ağu.2006 Sal 23:00:30

19Cansu19  Senin GEcmisin Cok yaraLi gecmis Kiz resmEN nEFret ediyo :) Kendine bak nALet oLasica  Lisede daLDan dalaydim Simdi Aqir modda taKiliyom

XxShekerXxJocuKXx

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >En nefret etti and *287;iniz and *351;ey?>
  29.Ağu.2006 Sal 22:56:03

Cc fotoLarin CaLinmasi Sevmediqim Sey OZeLden Kufur edip Ban aLdirma iStekleri..Ve bide KizLa bi Daliyom muhabbet koyu Tam Aldim alacam Msn adresini takk BaqLanti KopuYo pC yi yerden yere vurasim geLiyo

XxShekerXxJocuKXx

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >En yakışıklı kim>
  29.Ağu.2006 Sal 22:52:56

Gene kari$mis ortaLik :)) KizLara sormak Gerek eN Yaki$ikLiyi Ama Ben $hekerim  Birbirimize dusMeyeLim kizlara Olum

XxShekerXxJocuKXx

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >cc de en çok beğendiğiniz kişiler kimler>
  29.Ağu.2006 Sal 22:43:47

Cok beqendiqim Kisi var CC de Yunus Burjuum Seyfi aBi Pa$am varda var  

XxShekerXxJocuKXx

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Sizce cc nin en papuler insanları kimler>
  29.Ağu.2006 Sal 22:40:11

Bence Nehir Abla Stoic burjuum AnnemGitKizbuLdedi  HurremSultan

<<1...100101102103104105106107108109110111 >>