ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
18 Mayıs 2024, Cumartesi 13:01   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

aTTena> Forum Mesajları
    aTTena'e ait Toplam 2415 Forum Mesajı var
<<1...99100101102103104105106107108109 110111112113114115116117118119...200...242>>

aTTena

aTTena resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >Son Harfler İle Nick Türetme>
  6.Kas.2006 Pzt 12:27:53
fiogf49gjkf0d
Neo

aTTena

aTTena resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >ERKEĞE KÜPE YAKIŞIRMI ???>
  6.Kas.2006 Pzt 12:24:25
fiogf49gjkf0d
arwenqueen :

Bazı erkeklere küpede uzun saçda çok yakışıyor..Bazılarına ise hiç yakışmıyor..Yakışıyorsa takın arkadaşlar küpe..Erkeğe yakışmayan birşey olsaydı koskoca Yavuz Sultan Selim takmazdı..Buyrun bakın resme

buda kupe takan adam erkek değildir diyenlere kapak olsun ....! Yukardaki resme bak ..!Sen onun Torunusun ...! bizde ..! Erkekliği sizdenmi öğrencez ?

aTTena

aTTena resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >BİR ÜSTTEKİ HAKKINDA NELER DÜŞÜNÜYORSUNUZ:))>
  6.Kas.2006 Pzt 12:22:21
fiogf49gjkf0d
bende tanımıom ama utangaç bi kıss

aTTena

aTTena resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >***En aLTtA kİM VaR ?**>
  6.Kas.2006 Pzt 12:21:09
fiogf49gjkf0d

()

aTTena

aTTena resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >ERKEĞE KÜPE YAKIŞIRMI ???>
  6.Kas.2006 Pzt 12:19:18
fiogf49gjkf0d
·alis17· :

aTTena :
arkadaşım ne zaman aşıcaksınız bu eski kafalıkları ? Erkeklerin Kulağını Deldirirken Sunnet Oldugunu Falan Dusunuyosunuz Sanırım ...! Bırakın Kafa Açmayı Erkek Kupe Takmaz Die Bi kayide Yoktur ..! Sonucta İnsan İnsandır hiç bir kosul altında bu kadın değildir bu erkek değildir diye kıyaslayamazsınız ..! Ben kupe takıyorum sol kulağım we dudağım delik ..! Erkekliğimden Bir Şüphen Warsa Acık Adres Wereyim Suphen Kalmas

Kulağını ve dudağını delidiren adam başka yerlerinide deldirir  adresneden veriyorsunki. randevu ile çalıştığınıda yeni öğrendim senin gibi parlak çocukları bir şekere kandırırlar bak dikkat et

dostum Bu kadar Parlak Oldugumu Dusunuyosun Madem eğer k*cımı görmek istiyorsan Aynaya Bak ...!  

aTTena

aTTena resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >İmkansız mı acaba ???>
  6.Kas.2006 Pzt 11:56:24
fiogf49gjkf0d
XSefaiX :

Evet Açığa vran pozisyon yok gerçekten. O nn için bu mümkün mü dedim.

ya abicim mumkun değil işte ...! Ama Cok prof ben ona hayran kaldım ...!

En ince ayrıntısına kadar nokta hata yok ..! süper bir sunum

aTTena

aTTena resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >İmkansız mı acaba ???>
  6.Kas.2006 Pzt 11:36:36
fiogf49gjkf0d

Açık Görüşlü Olmak Gerekirse Tek Kelime İle İşte Ben Buna Sanat Derim ...!

We Ben Bu Sanata Hayranım ...! Gercekten Cok profesyonel yaa izledikce izliyorum ...! Hiç Bir karesinde Olayı Acıga Wericek Bir Goruntu Bulamadım

aTTena

aTTena resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >!!! Son Dakika !!! >BÜLENT ECEVİT VEFAT ETMİŞTİR.>
  6.Kas.2006 Pzt 11:25:08
fiogf49gjkf0d
neeeeeeeeeeeeeeeeeeee Ecevit Öldümü  nası ya ne zaman  allam inanmıom

aTTena

aTTena resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >Paramı aşk mı?>
  6.Kas.2006 Pzt 11:17:52
fiogf49gjkf0d
yurdumun insanı altında mercedez ..! bmw ..! Macleran ..! Porsh ..! Gibi Markaları Olmayan Adama Aşık Olmuyor ...! Önce Para Geliyor Bu Yüzyılda 

aTTena

aTTena resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

6.Kas.2006 Pzt 11:14:00
fiogf49gjkf0d
arkadaşım ne zaman aşıcaksınız bu eski kafalıkları ? Erkeklerin Kulağını Deldirirken Sunnet Oldugunu Falan Dusunuyosunuz Sanırım ...! Bırakın Kafa Açmayı Erkek Kupe Takmaz Die Bi kayide Yoktur ..! Sonucta İnsan İnsandır hiç bir kosul altında bu kadın değildir bu erkek değildir diye kıyaslayamazsınız ..! Ben kupe takıyorum sol kulağım we dudağım delik ..! Erkekliğimden Bir Şüphen Warsa Acık Adres Wereyim Suphen Kalmas
<<1...99100101102103104105106107108109 110111112113114115116117118119...200...242>>