ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
8 Haziran 2024, Cumartesi 02:37   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

berkozge> Forum Mesajları
    berkozge'e ait Toplam 1216 Forum Mesajı var
<<1...9293949596979899100101102 103104105106107108109110111112...122>>

berkozge

berkozge resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >DinLediğiniz Parçadan bir parçacık bölüm :*>
  12.Kas.2006 Pzr 20:56:54
fiogf49gjkf0d
buara ihtiyacım var sana
ellerimi sakın bırakma
bana huzur veren tek yer senin yanın unutma
gün varıncaya kadar sabaha
sakın hiçbiryere kalkma
fazla birşey istemem sadece dur burda

berkozge

berkozge resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >***En aLTtA kİM VaR ?**>
  12.Kas.2006 Pzr 20:53:17
fiogf49gjkf0d
ben bennnnnn varımmmmmmmmmmmm

berkozge

berkozge resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Dunyanın En İlginçleri ( korku , Komedi ,wahşet ,vb herşeyyy) ...aTTena...>
  12.Kas.2006 Pzr 20:51:16
fiogf49gjkf0d
aTTena :
berkozge :

ben bakamam ödüm pörtlerrrrsen tarif ediversene

olmass bakmalısın bende bakamıom korkudan  tarif edemem

o zaman kalsın şefoda bakamasmış

berkozge

berkozge resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Dunyanın En İlginçleri ( korku , Komedi ,wahşet ,vb herşeyyy) ...aTTena...>
  12.Kas.2006 Pzr 20:36:13
fiogf49gjkf0d

ben bakamam ödüm pörtlerrrrsen tarif ediversene

berkozge

berkozge resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >***En aLTtA kİM VaR ?**>
  12.Kas.2006 Pzr 20:27:43
fiogf49gjkf0d
sunlightksk :

İyim Seker Neolsun :)

Ugrasıyoruz Altta Kalmak İçin

AYNEN ÖLE İŞTE

berkozge

berkozge resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

12.Kas.2006 Pzr 20:26:43
fiogf49gjkf0d
YAZIKK

berkozge

berkozge resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

12.Kas.2006 Pzr 20:20:58
fiogf49gjkf0d
sunlightksk :

TheaTom :
bende geldümm

Sende Ojgeldın Thea

sun sende hg

iyiyim sen nasılsınnnnnnn

berkozge

berkozge resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >SATAŞMA KÖŞESİ:))))>
  12.Kas.2006 Pzr 20:12:17
fiogf49gjkf0d
·UskudaR34x2· :
berkozge :
·sweree· :

galata(berk666),Allah sana akil fikir versin diyorum ne diim..Kinamaya bile degmezsin sen

benle ugrasmak için çesit çesit nick alip zirvaliyosun.Allah yardim etsin

swere özlettin kendini ama bişi diim berkle galata aynı kişi değil ikiside arkadaşım ikiside farklı kişiler hem adaş hem kanka onlar ben sölliimdeşimdi benide onlardan sanarsın nickimde berk varyasölim yani 3 ümüzde ayrı dünyaların insanlarıyısss3ümüzünde forum msjları ayrı arkadaşları ayrı herhalde galata girip 3ündende ayrı ayrı yazmaz.

berkozge sen ne şirin şeysin öyle

çok saol şirinimdir ben öle

berkozge

berkozge resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

12.Kas.2006 Pzr 20:07:00
fiogf49gjkf0d
aTTena :

ewt arkadaşlar egeliden rica ettim abi bana böle bi konu ac diye saolsun beni kırmadı egeli tşk ederim kardeş...! bu forumda sizle birbirinden ilginç buldugum göruntuleri resimleri we yazıları paylaşıcam belirli bi konu yok korku ,iğrenc,komik ,ilgimç herşeyi paylaşıcam ...!

ilk konumuza gelelim bunu deneyin acaip korkacaksınız ...! Ancak eğer bi hastalıgınız warsa yada korkuya fazla dayanamıyorsanız sakın denemeyin cunku cok korkutucu ve oldukca adrenalin isteyen bir şey ...!

şimdi yazıcaklarımı kendine çok güvenen aklını kontrol edebilecek kişiler yapsın!!!

odanıza gidin.yanınızda bir ayna olsun.eğer odanızda boy aynası varsa daha iyi ama normal boyutlu bir banyo aynasıda olur.hiç ses olmiyacak odada.odanın ışklarını kapatın (olabildiğince karanlık olmalı )1 dk falan karanlıkta oturun sonra,odanızdaki aynanın önüne sandalye koyun.biraz gevşeyin.sonra arka üstünüzden gelcek şekilde loş bir ışık bulun, yakın ve aynanın önüne oturun arkanızdaki duvarda neler göreceğinizi hayal bile edemezsiniz.bişeyler görmeye başlayınca hemen kalkmaya çalışın.hemen kalkamadığınızı görüceksiniz.bunun için o aynanın başına hemen kalkıcam hemen kalkıcam diye kendinizi şartlandırarak oturun çabuk kalkamazsanız kafayı üşütme oranınız baya yüksek.aynaların gizemini kimse çözemedi...:)

birde herhangi bir durumda mesuliyet kabul etmiyorum...

ben saten uçmuşum bunu yapsam nolcek

berkozge

berkozge resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

12.Kas.2006 Pzr 20:05:21
fiogf49gjkf0d
ben geldümmmm
<<1...9293949596979899100101102 103104105106107108109110111112...122>>