ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 14:05   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

bloodiron401> Forum Mesajları
    bloodiron401'e ait Toplam 37 Forum Mesajı var
<<1 234>>

bloodiron401

bloodiron401 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >***Şuan MSN Kişisel ileti Bölümünde Ne Yazıyor***>
  12.Eyl.2008 Cum 10:30:18
fiogf49gjkf0d
soyulur muydu kabuğu hayatın....yoksa tüm vıtamını kabugunda mıydı _?

bloodiron401

bloodiron401 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Kurtlar Vadisi Kiss Me>
  4.Haz.2008 Çar 17:20:42
fiogf49gjkf0d
sonu tam bombaa yaaa

KURTLAR VADİSİ        YOK      ..

bloodiron401

bloodiron401 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >***Şuan MSN Kişisel ileti Bölümünde Ne Yazıyor***>
  17.Şub.2008 Pzr 17:00:51
fiogf49gjkf0d
şey yazıo...........

LACİVERTİN KİRLETTİGİ SARIYI.........TEMİZLEMEK KIRMIZIYA DÜŞER...........

AYNEN BU :)

bloodiron401

bloodiron401 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Sunum/Ölü Vadi nin Yürüyen Kayaları>
  31.Ağu.2007 Cum 10:10:36
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
anlayamadıgım konu o kurak gibi görünen topraklarda penguanlerin ne işi var

bloodiron401

bloodiron401 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >***LAKAP TAK (:***>
  23.Ağu.2007 Per 13:05:06
fiogf49gjkf0d
üstteki inşallah galatasaraylıdır..lincoollnn lincoolnnn.üsteki sen ölümüne ultraslan sın

bloodiron401

bloodiron401 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >**Küçükken yanlış bildiğimiz şeyler** (oyun)>
  23.Ağu.2007 Per 13:02:54
fiogf49gjkf0d
ben küçükken uçakların altında kuşun oldugunu sanırdın.düşünsenize bisürüü kuş uçagın altında kanat çırpıyolar süper hayal güücüm varmıs...tvdeki haber spikerleinin yüzünü elimle kapatırdım onlarda sanki elim varmıs gibi kafalarınısag sola oynatırlardı korkmustumhatta bikeresinde mehmet ali birand a el hareketi çekmiştim adam öksürmeye başladı hemen odadan kaçtım  

bloodiron401

bloodiron401 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >BİR KERE ........ YAPMISTIM :)ARTIK NE YAPTIYSANIZ>
  23.Ağu.2007 Per 12:53:15
fiogf49gjkf0d

hiç unutmuyorum bikeresinde ilkokul 1 e başlıcagım yaz köye gitmiştim ve bi hindiyle ölümüne kavga etmiştim..yaklaşık 10 dakika sürmüştü.bi o üstüme çıkıyo bi ben onun üstüne çıkıyodum:Dsonunda galip kim olu..tabiki ben..:Dannemler ayırdılar bizi sonra neden hindiye dalaştıgımı sordular.bana pis pis bakıp kabardgını  söledim.ondan sonra olaylar gelişmişti :D  ondna sonraki sene kesildi allahtan kurtuldum :D beni ne zaman görse saldırıyodu :d

bloodiron401

bloodiron401 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >BIRAZDA ARTISTLIK YAPIN BAKALIM!!ATIS SERBEST>
  23.Ağu.2007 Per 12:25:57
fiogf49gjkf0d
GEÇENDE FATİH TERİM REEJKARD BİDE RONALDİNHO GELDİZ BİZİM EVE BARCELONA BENİ TRANSFER ETMEK İSTİYO FATİH HOCADA MİLLİ TAKIMDA İLK 11 GARANTİSİ VERDİ..ÇOK ISRAR ETTİLER AMA KABUL ETMEDİM.NAAPİİM BEN ELİN İSPANYASINDA.SAÇMA HEM 22 KİŞİ Bİ TOPUN PEŞİNDEN KOŞUYO.PARASI BATSIN

bloodiron401

bloodiron401 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >···:::Alttakinin Boyunu Tahmin Etme:::···>
  23.Ağu.2007 Per 12:23:13
fiogf49gjkf0d
YAKLAŞTIN CANIM....190
ALTTAKİ 175 VARMISIN

bloodiron401

bloodiron401 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >Askersin Dağa Çıktın ve Teröristler Önünü Kestiler (Unisex)>
  23.Ağu.2007 Per 12:21:02
fiogf49gjkf0d
İSTEDİKLERİ KADAR KESSİNLER...NEDE OLSA KÖKÜ BENDE DERİM..ONLAR BU LAFI ANLAMAYA ÇALISIRKEN BEN ONLARIN KAFALARINI KESERİM
<<1 234>>