ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 01:57   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

borosko2002> Forum Mesajları
    borosko2002'e ait Toplam 14 Forum Mesajı var
<<1 2>>

borosko2002

borosko2002 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >BAKALIM HAFIZANIZ NE KADAR KUVVETLİ?>
  1.Kas.2009 Pzr 15:07:02

Ben bunların hemen hepsini hatırlıyorum. Bunamış olabilir miyim?

Eline sağlık Hürrem

borosko2002

borosko2002 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Anadolu Evleri>
  15.Nis.2008 Sal 20:50:34
fiogf49gjkf0d
·DOOMaker· :

HurremSuItaan :
Trakya evlerini de sen koyuver Doomeker...

Trakya ya özgü evlerde yok ki... koysam koysam sarışın,mavi gözlü kızları koyarım başkada özelliğimiz yok bizim

o kızların gittiği bütün evler güzel olur dostum:D

bu lafımdan sonra birileri andropozda olduğumu düşünmesin sakın:)

borosko2002

borosko2002 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Chelsea - Fenerbahçe Skor Tahmini>
  8.Nis.2008 Sal 21:33:30
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·HoKKaBaZ· :

Maçın 3–0 ya da 4–0 gibi bir skorla Chelsea lehine biteceğini tahmin ediyorum. Umarım yanılırım. İlk maçta abartıldığı kadar üstün bir oyun oynamadı Fenerbahçe. Farklı bir maç izlemediysek, İstanbul’daki maçın 3’te 2’lik kısmında Chelsea üstündü. Kaçırdıkları birçok mutlak gol pozisyonu da var zaten. Fenerbahçe gerçekten çok şanslıydı. Deivid’in golü ise harikulade idi. Bu gol tanrının bir lütfu olmalı...

Seyre değer güzel bir futbol izlemek dileğiyle...

Ben maçı Fenerbahçe nin kazanmasını tüm kalbimle diliyorum. Ama ilk maç konusunda hokkabaz ın görüşüne katılıyorum. Bizim spor basını reel gözle maç izlemediği için adam gibi eleştiri yapmıyor. Bu nedenle de basının gazıyla hepimiz Fenerbahçe nin müthiş top oynadığına inandırıldık. Ben böyle olmadığını görüyorum ama umudum da şu: Fenerbahçe, yaratıcılığını ve fırsatçılığını ilk maçta gösterdi. Rakip takım ise son vuruşlarda son derece beceriksizdi. Aynı şeyler tekrarlanırsa turu geçeceğimizi umut ediyorum.

borosko2002

borosko2002 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >4 kelime ver alttaki cumle yapsın:))))>
  18.Kas.2007 Pzr 12:56:22
fiogf49gjkf0d

işleyeceği suç için fizibilite yaparken reenkarnasyonu önlemek için ruhu sürahiye hapsetmeyi düşündü...

jartiyer, balina, uzay, denetim

borosko2002

borosko2002 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >İnternet mi Seks mi?>
  7.Eki.2007 Pzr 18:56:55
fiogf49gjkf0d
Onlar ABD li. Zaten İran cumhurbaşkanı da söylemişti. "bizde yok,sizde var" diye. Demek oran buymuş:D

borosko2002

borosko2002 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity nedir ne değildir? >CHAT CİTY NİN SESİ... (7. SAYI)>
  20.Şub.2007 Sal 17:51:54
fiogf49gjkf0d
bu doktorun diploması varmıymış?

borosko2002

borosko2002 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Aman Dikkatli Olun !!!!>
  22.Ara.2006 Cum 21:18:39
fiogf49gjkf0d
esmer olan biraz daha yakışıklı olsa ve de gözlük takıp saklanmasa bana benziyor diyeceğim

borosko2002

borosko2002 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >ŞOK ŞOK dawsoncreek evleniyomu cc de aldığı maaşla evlenecekmiş :))>
  25.Eki.2006 Çar 21:17:33
fiogf49gjkf0d
Daws! Maaşına yazık babom. Kıyma zavallı maaşa. Oysa o maaş neler hayal etmişti seninle. Ona bunu da yapacakmıydın?

borosko2002

borosko2002 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >kötü yola düşmüş kız resimleri 18;)>
  20.Eki.2006 Cum 18:58:35
fiogf49gjkf0d
EDİT HurremSultaan çamurla bu ilişki sonrası da keyif sigarası içilir

borosko2002

borosko2002 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Dawson Creek in Hayatı..>
  21.Eyl.2006 Per 20:56:07
fiogf49gjkf0d

spor yapmalısın daws:)

niye olduğunu istersen msn de açıklarım:)

<<1 2>>