ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
9 Mayıs 2024, Perşembe 08:05   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

brut314> Forum Mesajları
    brut314'e ait Toplam 5 Forum Mesajı var

brut314

brut314 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >BÜTÜN BİLİNÇLİ ARKADAŞLARIMIN OKUMASINI TAVSİYE EDERİM.>
  7.Ağu.2009 Cum 03:12:54

beneq :
BRUT SENI COK IYI ANLIYORUM BENIM YEGENIM AKTÜTÜN KARAKOLUNDA ASKER SALDIRIDA ÇATIŞMA ORTASINDAYDI  DOGUDA ASKERLIGIN NE DEMEK OLDUGUNU ASKER AİLESİ OLARAK BILIYORUM:VE HALEN ASKER::KONU OY VERMEK DEGIL KI BENDE ANLAMIS DEGILIM KARŞIMDAKI VATANDAŞ SÜREKLİ POLEMİK YARATIYO ANLAYAMADIM BENDE CEVAP VERIYORUM TUTAMIYORUM KENDIMI:BEN ATATÜRK KIZIYIM EN BAŞTA SAVUNDUGUM BU ÜLKEMI SEVİYORUM! 

@beneq

Çok eskilerden beri tanırım seni.. her zaman takdir ettiğim insanlardan birisin ve en doğru cevabıda sen vermişsin. Sınırda yaşamak gerçekten çok zor. Yeğeninden az çok bilirsin kışın soğukla uğraşırsın yazın böceklerle yılanlarla teröristlerle.. Şimdi bunları okuyunca insanların ne kadar saçma düşündükleri aklıma geldi. doğuda yaşayan asker ne yapıyor nasıl zorluklarla mücadele ediyor kimse bunu söylememiş. tartışmalar tamamen türbanlı kafalar üzerine.. Neyse iznim bitti 3 saat sonra uçağım kalkacak.. 7 ay sonra döndüğümde resimlerle videolarla biraz anlatmaya çalışacağım.. Sevgiyle kalın.

brut314

brut314 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Önemli Bilgiler >Windowsta Oluşmayan Klasör (flaş flaş) :))>
  7.Ağu.2009 Cum 01:55:41
harbiden var bu cocukta bi mallık =) baksana nicke ne yazmış salak adam

brut314

brut314 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >BÜTÜN BİLİNÇLİ ARKADAŞLARIMIN OKUMASINI TAVSİYE EDERİM.>
  7.Ağu.2009 Cum 01:53:28
Tartışmaları az çok okudum komik geldi.. Doğuda askerlik yapan biri olarak söylediklerinizin hiçbirine katılmıyorum.. Bu AKP hükümeti isterse kuzey ırak´a 10 dakikada girilir ve yerle bir edilir. Hakkari ve Şırnak´ta sınırda askerlik yapanlar bilirler ne kadar çok askeri birliğin oldugunu.. Kime oy verdiğinizi iyi düşünün ve oy vermeye dewam edin :) yakında donunuzda olmıcak çünkü..

brut314

brut314 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Önemli Bilgiler >Windowsta Oluşmayan Klasör (flaş flaş) :))>
  5.Ağu.2009 Çar 14:25:25
bu karainci saf galiba biraz... Bu olay windows ilk cıktığından beri var. Hatta windows 3.11 de bile vardı :)

brut314

brut314 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >ccAHU değerli sevilen insan DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN>
  1.Ağu.2009 Cmt 20:16:03
ahu sen mi en sevilen en değerli insansın