ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
29 Nisan 2024, Pazartesi 11:15   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

brut602> Forum Mesajları
    brut602'e ait Toplam 22 Forum Mesajı var
<<1 23>>

brut602

brut602 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >Mağarada 11 Kasım 1938 tarihli gazete bulundu>
  19.Ağu.2010 Per 02:19:59
bozulması gerekli o kağıdın. halbuki beyaz duruyor.

brut602

brut602 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> İlanlar Duyurular >Arıyorum >MOTOSİKLETLİ KURYE ALINACAKTIR.>
  17.Ağu.2010 Sal 12:08:13
pazarlamacı bu vipistanbul

brut602

brut602 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> İlanlar Duyurular >Aktivite, Konser, Söyleşi, Tiyatro vs anonsları, hatırlatma >BEKLENEN İSTANBUL BULUŞMASI>
  17.Ağu.2010 Sal 03:28:26
·XeeSeeX· :

Hem yazıp hem oynamakta zor olsa gerek ?....

Ara sıra cevirde yanmasın ?

Ayrıca kıskançlık krizine girdim.Sakar ellere yar oldu :(

kardeş derdin ne acık acık söyle çare bulalım. en başada yazdım parası olmayan gelebilir diye.. ezik hissetme kendini bu kadar

brut602

brut602 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> İlanlar Duyurular >Aktivite, Konser, Söyleşi, Tiyatro vs anonsları, hatırlatma >BEKLENEN İSTANBUL BULUŞMASI>
  16.Ağu.2010 Pzt 16:51:18
·ByCLumSy· :

Boşver burakcım ne açıklama yapıyorsun....Sana dedim gelemeyip kıskanan tipler çıkacaktır bizi sabota etmeye çalışacaklardıor diye...Al sana tipik bi örnek....

Kanka bu arada baya iyi eğlendik haa....Ramazansdan sonrada Buluşup Görüşüp dağıtalım ortalığı güzel oluyor insan rahatlıyor be.

2.geleneksel cc buluşmasını beklesin cc Halkı.

2. buluşma ramazandan sonra olsun kanka

brut602

brut602 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

16.Ağu.2010 Pzt 00:49:39
·XeeSeeX· :
·XeeSeeX· :

byburt ve sakardan başkası gıtmez bu partye.... zuha ?

Gelecegi görmek için kahin olmaya gerek yok :)

Resmide garsona cektırmişiniz .(Caydan bı yudum bıle ıcmemişiniz)

Alköl içemedınız diye üzülmeyın.Sizin kafanız çay içincede güzel olmuş ?

Herkesi kendiniz gibi salak sanmayın lütfen !

dıpteki not: Körler sagırlar bırbırını agırlar ?

Yaw kardeşim neden bu kadar kıskandın anlamış değilim. resim çekildiğinde gece 2 ye geliyordu clumsycumu evine bırakırken yol üzerinde bi yere oturduk çay içtik nargile yaptık dedikodu yapmak icin.. böyle boş boş konusmanın bi anlamı yok

brut602

brut602 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

15.Ağu.2010 Pzr 03:35:31

Evet arkadaşlar 1. geleneksel CC buluşması sona erdi. Eğlenmekten pek fazla foto çekemedik çekilemedik. Sadece buluşmanın oldugunu kanıtlamak için clumsy ile benim fotoğrafımı paylaşıyorum..

brut602

brut602 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

14.Ağu.2010 Cmt 07:44:08
Evet arkadaşlar hazır mıyız alkole doymaya  Şu an gelen 11 kişi var listeyi bildiriyorum mekana. başka gelmek isteyen varsa aksam 6ya kadar yazsın başlığa.

brut602

brut602 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Felsefe, Din, İçsel meseleler >Bu sizce gerçek mi ?>
  9.Ağu.2010 Pzt 01:44:34
tamamen yalan. fetocuların uydurması bu. sen sinek sesini ne kadar yavaşlatırsan yavaşlat bu sesi elde edemezsin.

brut602

brut602 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Felsefe, Din, İçsel meseleler >Rusyada Doğan Mucize Bebek.>
  9.Ağu.2010 Pzt 01:37:21
sübanallah ibretlik bir paylaşım

brut602

brut602 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

8.Ağu.2010 Pzr 01:20:48
·lllperiKIZllll· :

ßurak ßenide Unutma .....Yanlız Alkol No Süt Vardır Deilmi ? :Pp xDd

Tabi canım buluşur beraber gideriz :P var aslan sütü evet :P

<<1 23>>