ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
23 Mayıs 2024, Perşembe 10:00   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

emin575> Forum Mesajları
    emin575'e ait Toplam 2 Forum Mesajı var

emin575

emin575 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >!!! Son Dakika !!! >Ahmet Kaya Ölmemiş!!!>
  18.Nis.2006 Sal 20:31:10

aristo kardeşim benim oranın devamı vardı ikinci metin ama cıkarılmış demekki uygun değilmiş olsun bak güzel kardeşim sen bana hilal sacmalıkları anlatacaksan hiç yazma benim acılı annelerin tabut basında aglarken hilal işareti yapanlara anlatacak bi sözüm yok  ama onlarıda sewiyorum seni sewdiğim gibi güzel kardeşim bu hain dir diye meydanın ortasına asılmış zaten ölmüş bir insana laf sölemek  ve onu tekrar tekrar öldürmek kadar kolayı yok tabutların basında kahrolsun hainler demek kadar kolay bir şeyde yok ahmet kaya da en az senin benim kadar türk tü  deniz gezmiş de türk tü yusuf aslan da menderes te hüseyin inan da yılmaz güney de bazıları canları ile birşeyleri kanıtlamayı ortaya koymaya calışıyorsa saygı duymalısın  gelelim hainlik konusuna hain dediğin kişi eğer değilse ve sen haindir dediysen ve kovduysan  o adamın sığınacak baska bir yeri kalmamıştır artık mecburen gidip oraya sığınacaktır gelelim sınır vukuuna sınırlarımızı düşünmek sadece sana kalmamış senin hilal diye bağırmanla korunmadı o sınırlar canım kardeşim  ama eminim ki ben ab ye girdiğimizde hani sınırlar kalkacak ya sana söz veriyorum ilk yurt dışına cıkmak isteyecek kişilerden biride sen olacaksın,,,,,

emin575

emin575 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >kim ne kadar zeki ???>
  6.Nis.2006 Per 21:19:24
fiogf49gjkf0d

pinpon topu hafiftir deliğe üflersek sanırım çıkar

herhalde yani galiba