ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 11:52   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

geberesice0606> Forum Mesajları
    geberesice0606'e ait Toplam 7 Forum Mesajı var

geberesice0606

geberesice0606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >Piyanist70..>
  1.May.2006 Pzt 20:17:53
düşündüm tasındım tasındım düşündüm benimde corbada bir tuzum olsun istedim cünkü piyo kardesim ajanlıgında basarı gösteren biri basarılarının devamını sevgilerimle diliyorum...ajanlıgı cok güsel yapıyor helal sana piyo seviye sever küfürü sevmez babası dahi olsa affetmez kendini bilen cok iyi bir insan sevgilerimle hoscakal....

geberesice0606

geberesice0606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >Gümüş Adaylarınız>
  2.Nis.2006 Pzr 20:44:05

e gambersiz dügün olmaz tabiki  bende hakaden birine bir not bırakayım  aslında bu gümüş olayında jatux kardesime gümüş bile as gelir bronz versek daha iyi dicem ama espiri yapmıs olcam yaptıgı emegiyle  bence hakediyor gümüşü..... jatuxsa sevgilerle..

geberesice0606

geberesice0606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >jaTux KİM>
  1.Nis.2006 Cmt 23:34:37

düşündüm tasındım tasındım düşündüm bende su jatux kardesimin kalbi kadar temiz olan sayfaya bir not birakayım dedim  2 haftadaır tanıdıgım jatux kardesimin yıldızı hakettigini düşünüyor ve ajanlıkta gösterdigi basarının devamını basarıyla ilerletmesini diliyorum ssevgilerimle

geberesice0606

geberesice0606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >CHAT CITY PAPARAZZİLERİ İŞ BAŞINA...kim kiminle nerede, chat city playboyları,en karizma cc kızı,en>
  1.Nis.2006 Cmt 20:40:53
  sov sov sov jatux ile hurremin askı     gizli asıklar nerde bulusuyor....  bu gizli bir askmı yoksa yeni bir birliktelikmi dügün olcakmı ne diyorsunuz ben bunlar evlenir diyorum ay ile yıldız birleşmiş.....

geberesice0606

geberesice0606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >KANKALAR....!yoklama var hadi bakalım sıraya:))>
  17.Mar.2006 Cum 19:42:47
geberesice0606 :
işte bende varım hem ustayım hemde hastayım

geberesice0606

geberesice0606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >KANKALAR....!yoklama var hadi bakalım sıraya:))>
  17.Mar.2006 Cum 19:42:28
işte bende varım hem ustayım hemde hastayım

geberesice0606

geberesice0606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

17.Mar.2006 Cum 19:24:22

işte ben varım ustayımmmmmmmm varmı ötesi