ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 17:54   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

hasan2000> Forum Mesajları
    hasan2000'e ait Toplam 5 Forum Mesajı var

hasan2000

hasan2000 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski ChatCity den Eski Duyurular >İdeal Ajan Kadrosu, Mutluluk ve Sağduyu>
  11.Nis.2009 Cmt 19:16:53
fiogf49gjkf0d

ne yazık ki benim fıstıkların bundan haberleri yok...

hasan2000

hasan2000 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Sanat ve Felsefe >Hayat Erkekleri>
  11.Nis.2009 Cmt 19:04:09
fiogf49gjkf0d

tebrik ederim.bu ne yetenek.bu ne izah kabiliyeti.tek noktada takıldım:karlı çıkan kim.ama gerisini anladım ve kabül ediyorum...

mustafa aslan

başarılar dilerim...

hasan2000

hasan2000 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Sanat ve Felsefe >Mükemmel Balmumu Heykeller ve Detayları>
  11.Nis.2009 Cmt 18:58:21
fiogf49gjkf0d

hakikaten ya.ne kadar titizlik isteyen bir iş bu.ama sonuç da o kadar güzel...

hasan2000

hasan2000 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >Kadın mı Erkek mi? Cansız Nesnelerin Cinsiyetleri>
  11.Nis.2009 Cmt 18:40:32
fiogf49gjkf0d

adım da nick im de açık.madem ki muhatap kabül etmiyosunuz.o zaman sadece bi alıntı:

"Haksızlığı hak görenlere karşı hakkı savunmak hakka karşı bir haksızlıktır."

laedri

hasan2000

hasan2000 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >Kadın mı Erkek mi? Cansız Nesnelerin Cinsiyetleri>
  11.Nis.2009 Cmt 00:07:52
fiogf49gjkf0d

bu kadar er düşmanı olma.sonunda birine varırsın.sağlıklı bi insansan.bi de birine laf attıktan sonra altında da kalınca nufuzunu kullanıp başka yoldan kendini tatmin etme.bişey anlamadım dediysen kim olduğum belli.bunu okuyunca da hemen sövme.yine de bazı şeyleri ifade ediyor yazın.tebrik de ederim bi şartla.kendi malınsa.tebrikler.kopya ise o da yok.bi de mal kelimesini doğru kullan.

sevgilerimle...