ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
13 Mayıs 2024, Pazartesi 13:50   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

keremcem46> Forum Mesajları
    keremcem46'e ait Toplam 14529 Forum Mesajı var
<<1...100...200...300...400...500...600...700...800...900...1000...1100...1200...1300...1400...14381439144014411442144314441445144614471448 14491450145114521453>>

keremcem46

keremcem46 resimleri
ozel karakter ile sohbete katil

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >MATEMATİKÇİNİN AŞKI (Sevgiliye mektup)>
  16.Mar.2007 Cum 15:26:14
fiogf49gjkf0d

KEREM DEN VEDA(KEREMCEM46)

Kardeşim  FERHAT bende artık ccye artık son yazım,sizleri bir aile gibi gördüm.Bilhassa sen ve ablan benim için ayrı bir yeriniz var kalbimde.İnşallah real yaşamınızdada böyle güzel günleriniz olur.Ben tüm cc ailesini çok seviyorum iyi ve kötü günlerimiz oldu,sizleri çok çok özleyeceğim kardeşim ve ablanı.Sizler benim canımdan bir parça idiniz.Ayrıca beni seven ve sevmeyen herkese saygı ve sevgilerimi yaşamdan tat almalarını bir birlerini kırmadan üzmeden seviyeli bir şekilde dostluk bağının devamı için hoş görülü olmalıdırlar diyorum b. Ben yani kerem nicim ile (KEREMCEM46) sizleni nasıl unutam.çok ağır geliyor istemedende olsa bırakıyorum .Ben daha fazla kalmamda bir neden kalmadığına inandım.Kimseyi kırmamaya çok özen gösterdim.Eğer kırdıysam tümünüzden defalarca özür ve affetmenizi diliyorum.Sizler benim tam olarak bir ailemdiniz küçüklü büyüklü herkese saygı ve sevgi çerçevesinde yaklaştım.Unutamayacağım dost ve arkadaşlarım oldu.Kardeyim dahi dediklerim var içinizde

bilhassa benim iki tane küçük kız kardeyik var bir efsane diğeri bilge .İnanın bunları kız kardeşlerimden ayırt etmedim çok sevdim ikisinide.bunları yazarken sizlerden bil hassa prenses ve ferhattan çok çok özür diliyorum ben ikinizide artık unutmam imkansız.Sizler benim artık kalbimde yer edindiniz.hepinizi öpüyor ALLAH tan sağlık mutluluk ve nice sevgiler yaşamanız dileğiyle hakkınızı helal etmenizi dilerim.

keremcem46

keremcem46 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Sanat ve Felsefe >alesta83 ün Sayfası...>
  16.Mar.2007 Cum 15:24:56
fiogf49gjkf0d

Kardeşim  FERHAT bende artık ccye artık son yazım,sizleri bir aile gibi gördüm.Bilhassa sen ve ablan benim için ayrı bir yeriniz var kalbimde.İnşallah real yaşamınızdada böyle güzel günleriniz olur.Ben tüm cc ailesini çok seviyorum iyi ve kötü günlerimiz oldu,sizleri çok çok özleyeceğim kardeşim ve ablanı.Sizler benim canımdan bir parça idiniz.Ayrıca beni seven ve sevmeyen herkese saygı ve sevgilerimi yaşamdan tat almalarını bir birlerini kırmadan üzmeden seviyeli bir şekilde dostluk bağının devamı için hoş görülü olmalıdırlar diyorum b. Ben yani kerem nicim ile (KEREMCEM46) sizleni nasıl unutam.çok ağır geliyor istemedende olsa bırakıyorum .Ben daha fazla kalmamda bir neden kalmadığına inandım.Kimseyi kırmamaya çok özen gösterdim.Eğer kırdıysam tümünüzden defalarca özür ve affetmenizi diliyorum.Sizler benim tam olarak bir ailemdiniz küçüklü büyüklü herkese saygı ve sevgi çerçevesinde yaklaştım.Unutamayacağım dost ve arkadaşlarım oldu.Kardeyim dahi dediklerim var içinizde

bilhassa benim iki tane küçük kız kardeyik var bir efsane diğeri bilge .İnanın bunları kız kardeşlerimden ayırt etmedim çok sevdim ikisinide.bunları yazarken sizlerden bil hassa prenses ve ferhattan çok çok özür diliyorum ben ikinizide artık unutmam imkansız.Sizler benim artık kalbimde yer edindiniz.hepinizi öpüyor ALLAH tan sağlık mutluluk ve nice sevgiler yaşamanız dileğiyle hakkınızı helal etmenizi dilerim.

keremcem46

keremcem46 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >MÜKEMMEL---*İşte ATAMIZ ın silüeti!>
  16.Mar.2007 Cum 15:24:07
fiogf49gjkf0d

keremcem46

keremcem46 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >KALBİ göbeğinde OLAN tek YARATIK>
  16.Mar.2007 Cum 15:22:56
fiogf49gjkf0d

keremcem46

keremcem46 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Felsefe, Din, İçsel meseleler >¬¬»-(¯` ReSiMLeRLe AyEtLeR ´¯) -»¬¬>
  5.Mar.2007 Pzt 14:37:01
fiogf49gjkf0d

Prensesim resimlerin devamını yolluyorum.

Besmele ile başlayalım

Zamanın birinde alim zatlardan biri bir nehir kenarında namaza durmuş..Mecnun tam o sırada sözde alim zatın önünden geçmiş..adam öfkeyle namazını bozarak bre melun görmezmisin ki namaza duruyorum,ne diye önümden geçersin? der.mecnunun cevabıysa ilginçtir.. BEN LeYLANIN AŞKIYLA SENİN NAMAZ KILDIĞINI GÖRMEZKEN SEN MEVLANIN AŞKIYLA BENİ NASIL GÖRDÜN...?

Yahudi ve hıristiyanları dostlar edinmeyin. Onlara velî olmayınız değil, onları velî tutmayınız, itimat edip de yâr tanımayınız, yardaklık etmeyiniz. Velâyetlerine, hükümlerine yardımlarına müracaat etmek, mühim işlerin başına getirmek şöyle dursun, onlara gerçek bir dost gibi tam bir samimiyetle itimat edip de kendinizi kaptırmayınız. Özetle onları dost olur sanıp da yakın dostlarınız gibi sıkı fıkı beraberliklere dalmayınız, tuzaklarına düşmeyiniz, isteklerine iştirak etmeyiniz
(Mümtehine, 60/8 )

keremcem46

keremcem46 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >!!! Son Dakika !!! >bütün TÜRKler baksın !!!>
  5.Mar.2007 Pzt 10:30:36
fiogf49gjkf0d

Atamıza yapılan bu hareketten dolayı kayıtsız kalamayız.hep birlikte elele verelim bunlara gereken dersi verelim.bir türk olarak ve böyle haraketlere kayıtsız kalmaktan dolayı utanç duyuyorum.Bunlara gereken en güzel cevabı tepki olarak verelim.Gerekirse bir sayfa açıp tüm dünyaya duyuralım sesimizi.Ben bir türk olarak bu harektelerden inan büyük utanç duydum.Her türkün bu kouya en güzel cevabı vereceğine çok eminim.... (KEREM TÜRK)...Sonsuz saygılar sunuyarum herkese.....................

keremcem46

keremcem46 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >KULÜP COFFEE CAFE TUTKUNLARININ DİKKATİNE..!!!>
  5.Mar.2007 Pzt 10:22:13
fiogf49gjkf0d

Kapatırsanız onlara karşı resmen mağlubiyeti kabünlenmiş olunur.Neden yapacaksınız o denge unsuru bozuk olanlar çıksın ccden,asla yapman öyle bişey lütfen

onlara karşı hep yekün elele savaşılım

.Bu ccde onlara barınma fırsatı vermeyelim,herkes tepkili olursa bişey yapamazlar.saygılarımla dostluk ve kardeşlik ön planda olamlıdır.seviyeli asla kırmadan ve üzmeden iyi bir arkadaşlık ortamı olmasını dilerim....bu uyarı lütfen dikkate alınsın herkese ilgilerinden dolayı  çok tşkederim.Ben herkesi çok seviyorum yinede...

keremcem46

keremcem46 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >*@@*ßişiiiiyyy Diyycemm[sohbet mekanı]>
  3.Mar.2007 Cmt 22:35:10
fiogf49gjkf0d

Bişeyyy diyeceğimmmmmmmmmmmm            Prensesim ve alesta arkadaşlarım bende yarim katılırım sohbetineze....... sizler çok mükemmelsiniz başımızı dödürdünüz bu ne hız maşallah.hapen sizlere bişey diyemmmemkiiiiiiiiii                                                                sohbetinize doyum olmuyor

keremcem46

keremcem46 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Sanat ve Felsefe >alesta83 ün Sayfası...>
  3.Mar.2007 Cmt 01:51:23
fiogf49gjkf0d

Gerçek dostlar kara günde belli oldu...

İnsanın etrafında gerçek dostlarını görebilmesi ne güzel bir şey... İşten çıktıktan sonra işyerindeki bazı arkadaşlarım msn de takma adlarının yanına "Mişan bizi sensiz bırakma", "İşinin başına dön" vb. yazılar yazmışlar. Böyle bir şeyi beklemiyordum doğrusu. Şaşırdım... Ne diyebilirim ki! Meğer ne çok sevenim varmış;) İşten çıktığımı duyan ya telefon ediyor, ya mesaj atıyor, yada msn de sorguya çekiyor. Sevilmek gerçekten güzel bir şey, ama işten çıkmamın nedenini herkese anlatmakta bir o kadar zor:( Aslına bakarsan işimi bende özledim:( Yani boş oturmak bana göre değilmiş. Üç gündür evdeyim... Sadece bugün makine bakmaya gittik yarım saatliğine o kadar. Orda da tüm manyaklar bana çattı zaten:(

Alesta arkadaşım bir dostluk mesajıda benden sana.

keremcem46

keremcem46 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >xxx YA RÜYANIZDA GÖRDÜĞÜNÜZ GERÇEKLEŞİRSE xxx>
  27.Şub.2007 Sal 23:49:11
fiogf49gjkf0d

Ben o an hemen uyanmamı isterimki uayarayım insanlar zarar görmeden kalksınlar

ALLAH muhafaza öyle bişey oldumu çokacı olur..çok kötü bir doğa olayı kimseninbaşına varmesin..

<<1...100...200...300...400...500...600...700...800...900...1000...1100...1200...1300...1400...14381439144014411442144314441445144614471448 14491450145114521453>>