ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
10 Mayıs 2024, Cuma 01:13   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

lCIAl> Forum Mesajları
    lCIAl'e ait Toplam 2318 Forum Mesajı var
<<1...100...200...222223224225226227228229230231232 >>

lCIAl

lCIAl resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >!!! Son Dakika !!! >TAKİ DOĞANA Fiili Saldırı..Son Dakika>
  26.Ağu.2007 Pzr 20:49:41
fiogf49gjkf0d
HABERTÜRK Ankara Temsilcisi Taki Doğan, Eski Bakan Musaoğlu nun oğlu Hamdi Musaoğlu nun saldırısına uğradı. Ankara da müteahhitlik yapan Hamdi Musaoğlu, evinin bahçesinde köpeğini dolaştıran Taki Doğan a hakaretler edip saldırdı.
26 Ağustos 2007 20:43
Taki Doğan a fiili saldırı

Şu anda Ankara Akay Hastanesi nde bulunan Taki Doğan ın burnunda bir çatlak tespit edilirken tetkikleri sürüyor. Saldırgan ise ailesini de yanına alarak kaçtı. Polis, Ankara yı terk eden saldırganı arıyor. Saldırgan Hamdi Musaoğlu nun kardeşi Bekir Musaoğlu da bir süre önce Havaalanı nda kendisini aramak isteyen polislerle kavga etmiş, Ben bakan oğluyum, beni arayamazsınız diyerek olay çıkarmıştı. Ankara Emniyet Müdürlüğü olayla ilgili hızla harekete geçerken Cumhuriyet Savcılığı da soruşturma başlattı.

Hastaneye kaldırılan Taki Doğan olayı anlattı

Öyle kırık falan yok doktorlar müşaade altında tutalım dediler. Küçük köpeğimi arkadaşımın evinini önünde gezdiriken bu zat "defolun gidin" diyerek resmen saldırıya geçti. Şort, fanila ve ayağımda terlikleyim şu an... O gelirken ben elimi uzatıyordum. O boyu posuyla, bayğı da yapılı birisi, bir darbeyi aldık ve apartmanın karşısında boğuşmaya başladık. Daha fazla darp almamak için o mücadeleyi verdim. Bir kanij köpeğinin gezdirilmesi kadar saçma bir bahane olamaz. Daha sonra vatandaşlar ayırmaya çalıştı.

Birisi su getirdi vatandaşlardan. Sürahiyi aldı kırdı ve cam parçasıyla saldırdı. Polis çağırdık ve kaçtı arabasına binip. Bizi memleketimizden göndermek isteyenler var. Ankara da bizi bilirler tanıdığımız eşimiz dostumuz çoktur bilirler sayarlar severler. Ama bize bile çekin burdan diyebilecek kadar bir vahşet, barbarlıkla karşı karşıya kaldık. Camla saldırısı sonucu yara almadım ama burnuma gelen darbe sonucu bir kanama meydana geldi. 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi. Bu bize yapılırsa kime ne yapılmaz bunu anlıyorum ve biz kendimizi Ankara nın muhtarı diye biliriz böyle bir olayla karşı karşıya kalmak çok üzücü. Spor kıyafetlerimizle bir pazar günü sokokta yürüyemeyeceğiz demek ki. Kovboy filmlerini geçen bir olay bu...

Bu yaşta sokata bir mücadele veriyorsunuz ve benim by-pass lı olduğumu bilmelerine rağmen böyle bir davranış... Bu insanların delikanlılığı da bu işte. Burnun bittiği yerde ufak bir kırık olabileceğiniz söyledi doktorlar. Olay Adliye ye intikal etti şu an biz şikayetimizi yaptık. Fevkalade üzgünüz. Zaten zor bir vatandaş olduğunu biliyoruz. Apartmanındaki herkes ile küs ve zorba bir yaşamı olduğunu herkes biliyor.

lCIAl

lCIAl resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity nedir ne değildir? >chatcity sayesinde öğrendiğiniz ilginç kelimeler neler?>
  26.Ağu.2007 Pzr 20:44:03
fiogf49gjkf0d

Sitede son derece seviyeli karşılamalar göze çarpıyor örnek: Hg Canımmmmmmmmmmmmm , Hb Bebeimmmmmm

lCIAl

lCIAl resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Yıldız Ajanlar >Vvivaldi nickinin Ajanlığı!!>
  26.Ağu.2007 Pzr 20:40:34
fiogf49gjkf0d

Becquerel , cc03 Nickide senin ise onuda satın alabilirim. 

lCIAl

lCIAl resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >!!! Son Dakika !!! >Atletin ölümden döndüğü an / Video>
  26.Ağu.2007 Pzr 20:34:18
fiogf49gjkf0d
Japonya Osaka da düzenlenen 11. Dünya Atletizm Şampiyonası nın ikinci gününde üzücü bir kaza meydana geldi. 300 metre engelli koşuda Avustralyalı atlet ölümden döndü...
26 Ağustos 2007 19:00
Atletin ölümden döndüğü an / Video

Japonya Osaka da düzenlenen 11. Dünya Atletizm Şampiyonası nın ikinci gününde üzücü bir kaza meydana geldi. 300 metre engelli koşuda Avustralyalı atlet ölümden döndü. Atlet müşahede altında....

İŞTE ÜZÜCÜ OLAYIN GÖRÜNTÜLERİ

lCIAl

lCIAl resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >!!! Son Dakika !!! > Yunanistan ağlıyor: 59 ölü >
  26.Ağu.2007 Pzr 20:33:08
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Yunanistan ın Mora yarımadası ile Eğriboz (Evia) adasında son üç gündür devam eden ve kontrol altına alınamayan orman yangınlarında yaşamını yitirenlerin sayısının 59 a yükseldiği bildirildi.
26 Ağustos 2007 19:39
Yunanistan ağlıyor: 59 ölü

Yunan basın-yayın organları, söndürme çalışmaları için dış ülkelerden gelen yardıma karşın bölgelerde sürekli şekilde yön değiştiren rüzgarlar, elektrik ve su kesintileri yüzünden hala kontrol altına alınamadığını açıkladığı yangınlarda, kaybolan kişilerin sayısının henüz belli olmadığını, ölü sayısının artmasından büyük endişe duyulduğunu kaydetti.

Panik halindeki halkın görüntüleriyle, yardım isteyenlerin çığlıklarını ekranlara taşıyan Yunan televizyonları, yüzlerce kişinin çok sayıda köyde mahsur kaldığını, bölgeyi her yönden saran alevler ve görüşü kısıtlayan yoğun duman nedeniyle halkın olay yerinden uzaklaşmakta zorluk çektiğini belirtti.

Binlerce kişinin yangının ulaştığı köylerde meydanlarda ve kiliselerde toplandığı, kendi imkanlarıyla söndürme çalışmalarına katıldığı kaydedilen haberlerde, onlarca köyün haritadan silindiği de ifade edildi. Haberlerde, itfaiye güçlerinin canla başla çalıştıklarını, ancak Hükümetin koordinasyon yetersizliğinin alevlerin kontrol altına alınmasında sorun yarattığı değerlendirmesi yapıldı. Yunan televizyonları, Mora yarımadasındaki İlia, Lakonia, Arkadiya, Arhea Olimpiya, Mesinia ve Korint bölgelerinin yanı sıra Kuzey Yunanistan da Kastoria, Florina, Grevena bölgeleriyle Eğriboz (Eivia) yarımadasında çok sayıda yangının halen kontrol altına alınamadığını, sabaha karşı ve öğle saatlerinde bir çok noktada yeni yangınlar çıktığını bildirdi.

Söndürme çalışmalarına, Fransa nın 4, İspanya nın 2 ve İtalya nın bir adet Canadair tipi yangın söndürme uçağı gönderdiği, Fransa dan ayrıca 60 kişilik itfaiye ekibinin Yunanistan a ulaştığı açıklanmıştı. Norveç, Slovenya, Sırbistan, Hollanda, Almanya, İsrail ve Kıbrıs Rum kesiminin de yardım gönderme hazırlığında olduğu, ABD nin de yardım önerisinde bulunduğu belirtilmişti.

AA

lCIAl

lCIAl resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >!!! Son Dakika !!! >Çölaşan tekrar Hürriyete dönebilir..>
  26.Ağu.2007 Pzr 20:31:28
fiogf49gjkf0d

Gazeteci yazar Emin Çölaşan ın yeniden Hürriyet e dönmesi gündemde. Çölaşan’ın yeniden işine dönmesi için Aydın Doğan’a yakın bazı isimler devreye girdi.
26 Ağustos 2007 20:24
Çölaşan tekrar Hürriyet e dönebilir

Yaklaşık 15 gün önce Hürriyet teki işine son verilen gazeteci yazar Emin Çölaşan’ın yeniden işine dönmesi için Aydın Doğan’a yakın bazı isimlerin devreye girdiği ve Çölaşan’ın tekrar gazeteye dönmesini sağlamak için çaba gösterdikleri öğrenildi. Bu isimlerin başında da hem Aydın Doğan’ın hem de Ertuğrul Özkök’ün çok değer verdiği bir isim olan yazar Doğan Hızlan geliyor.

Hızlan’ın gazete patronajı ile yöneticiler ve Çölaşan arasında bir köprü oluşturduğu ve ‘’Çölaşan’ın bu gazeteden ayrılması kayıptır. Nasıl olur ne yapılır bilmem ama bu kadar ayrılık yeter’’ görüşünü aktardığı öğrenildi.

KARAR SİZİN

Hızlan, gazete yönetimine fikirlerini aktarıp ‘’Karar sizin’’ dediği ve şunları söylediği öğrenildi:

"Ben Çölaşan’ı yıllardır tanırım ve severek okurum. Çölaşan bu gazete için önemlidir. Ama onu taşımak da kolay değildir. Onu sadece çok güçlü bir gazete taşıyabilir. O da sadece Hürriyet’tir. Zamanında kimler gazetelerinden ayrıldı sonra geri döndü. Hasan Pulur’u hatırlayın. Ben 50 yıldır buralardayım. Çok ayrılık çok dönüş yaşadım. Aydın Bey i de yakından tanıdım. Birçok dönemde siyasetten ve askeri kanattan gelen isteklere direndi. (Benim yazarım özgürdür) dedi. Aydın Bey siyasi baskı ile karar vermez.’’

TEBLİGAT YAPILMADI

Öte yandan aradan 15 gün geçmesine rağmen Çölaşan’a işten çıkarıldığına ilişkin henüz yazılı bir tebligat da yapılmadı. 212 sayılı yasaya göre Çölaşan’ın iş aktinin feshine ilişkin yazılı bir belge gönderilmesi ve yasal haklarıyla ilgili hesaplamalar yapılması gerekiyor.

Çölaşan tekrar gazeteye dönmesi konusunda bazı temasların yapılmasıyla ilgili gelişmeler konusunda ‘’Benim bilgim yok. Odamı topluyorum. Şu anda bir şey de düşünmüyorum, ilerde ne olur ne biter bilemem’’ dedi.

Gazeteport

lCIAl

lCIAl resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Spor >Genel Spor Muhabbeti >** Bu sene şampiyon kim olur? **>
  26.Ağu.2007 Pzr 20:29:16
fiogf49gjkf0d

** Bu sene şampiyon kim olur? **

Hak eden olsun.

lCIAl

lCIAl resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >ChatCity ile ilgili düşünceleriniz?>
  26.Ağu.2007 Pzr 15:55:33
fiogf49gjkf0d

Önemli olan kullanmayı bilmekdir.Eğerki bilmiyorsan kullanışlı ve güzel olmasının bir anlamı malesef yoktur.

Central Intelligence Agency

<<1...100...200...222223224225226227228229230231232 >>