ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
26 Nisan 2024, Cuma 15:12   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

loirena> Forum Mesajları
    loirena'e ait Toplam 4209 Forum Mesajı var
<<1...100...200...300...400...411412413414415416417418419420421 >>

loirena

loirena resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >öğrencinin sözlüğü:)>
  6.May.2008 Sal 04:30:31
fiogf49gjkf0d
Atmak : Ders anlatmak
Asmak : Sözlü günü yapılan gezi
Cesur : Kopya çeken kimse
Çöp Kutusu : Basket potası
Dalga Geçme : Ders dinleme
Disiplin : Öğretmenin kozu
Esnemek : Ders esnasında ortaya çıkan bulaşıcı hastalık
Felç : Karnenin alınmasıyla baş gösteren hastalık
Gardiyan : Nöbetçi öğretmen
Hastalık : Mazeret
Hayır Sever : Kopya veren
Okul : Hapishane
İnekleme : Çok ders çalışma
Karne : Loto Kuponu
Şaşkın : Yeni öğrenci
Tebeşir : Cephane
Komedi : Yazılıların açıklanması
Veli : Ara karneden bile haberi olmayan gariban
Çıkış Zili : Can kurtaran
Sözlü : Ecel teri,mizan terazisi
Not Defteri : Loto kağıdı
Öğrenci : Hilkat garibesi,zavallı
Öğretmen : Ahiret sualcisi
Sınıf : Muhabbethane
Ödev : Angarya
Vurgun: (Kopya sonucu)tam not alma
Bayram: Dersin boş geçmesi
Ecel: Yazılı sınavı
Can pazarı: Bütünleme sınavı
Eyvallah: 5 aldıktan sonra duyguların ifade edilmesi
Fatura: Karne
Fedai: Gönüllü sözlüye kalkan
Geviş getirmek: Öğrencinin bilmediğini anlatmaya başlaması
Külfet: Kitap taşıma
Ö.S.S.: Ön silkeleme sınavı
Aforoz: Okuldan atılma
Fuzuli: Ev ödevi
Arkadaş: Sınav anı yaklaştıkça kuvvetlenen dostluk ve kardeşlik bağı
Sınav: Kabus
Uyumak: İki tenefüs arası sosyal faaliyet
Zil: Kurtuluş çıngırağı
Gırtlak: Hocaların boşuna patlattıkları organları
Kütüphane: kitap mezarlığı
Sınıf Geçmek : Tahayyül
Sınıfta Kalmak : Küme düşmek
Teneffüs : Kudurma saati
Giriş Zili : Cenaze marşı
Masal : Anlatılan ders
Enflasyon : Notların öğretmen tarafından düşürülmesi
Devalüasyon : Öğretmenlerin kolay sorarak başarı oranını yükseltmeleri
Vaka-ı Vakvak : İyi bekleyip düşük alan öğrencilerin sözleri
İstenmeyen Gün : Pazartesi
İstenen Gün : Cuma
En İyi Haber : Hoca Yok, ders boş, vallaha...

loirena

loirena resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >digitürk ömerrr>
  6.May.2008 Sal 03:27:57
fiogf49gjkf0d

sizin için ekşisözlükten digiturk reklamındaki ömer hakkındaki yorumları topladım buyrunuz

1. kapısına kadar gelen kızlarla iki çift laf etmeyi başaramayan, ağzını ayran budalası gibi açıp mal gibi kızlara bakıp kalan arkadaştır. mesele digitürk sahibi olmak değildir. bu ömer in elinde değil digitürk uzay üssü olsa bir halt beceremez. bildiğin badaktır ömer ve her badak gibi badak gelip, badak gidecektir.
2. bir kızı yola getirememiş olandır. resmen genco dur.
3. malın önde gidenidir, bayrak taşıyanıdır. öyle komuşusu olan adam evine değil digiturk, nasa nın kullandığı çanakları bağlatır, üs kurar, kendini uzaya, fezaya adar. hatununun korkup kapısını çalmasının üzerinden 2 ay geçti neredeyse, bu dallamada hiç bir icraat yok. ulan hiç olmazsa konya sokak uyducularından iki çanak bağlat evine, hatun kapını çaldığında "bende hotbird var ehiehi" diye ağzın iki kelam laf yapsın. senin halini görünce ben yıpranıyorum allahıma.
4. yüksek ihtimalle makine mühendisliğinde okumaktadır veya okuyup bitirmiştir.
5. vericiden* anlamayan bir bünyeye sahip kişi, şey.
6. hormonal sorunları olduğu belli olan bir karakter. yüzde yüz gol pozisyonu kaçmış gibi seyrediyor insan reklamı. içinden bir şeyler koptuğunu hissediyor... yüreği burkuluyor, yarına ümitle bakamıyor.
7. girişken türk gencliğine dair hiç bir fikri olmayan arkadaşımızdır.oysaki ömerde azıcık bi girişkenlik olsa olaylar şole gelişir:
kız-digiturkte super bi korku filmi var hede hodo..
ömer-aa olemi gelsene bana.bide nescafe yaparım seyrederiz birlikte bayılırım korku filmlerine.
(kız içeri girer.)
kız-ama sizde digitürk yok.
ömer-sorma canım arızalandı unutmuşum.dvd seyredelim romantik istermisin?çok duru bi güzelliğin var canım ya(hakikaten ole)
kız-(aldığı gazın etkisiyle)olur romantik olsun.
e olayı buraya kadar getiren ömer gerisinide getirir tabi.ama bizim ömer olemi herif bi defa tipten kaybediyo.o saftirik bakışlarla ömer digitürk olsada bi b.k yiyemez.ömercim once kendine bi çeki düzen ver bi clint eastwood bakışları filan takın ne lan ole?2 aydır icraatın yok
8. ister mankeni, topcusu, popcusu olsun, ister senaryo icabiyla yazilmis bir karakter olsun, pata kute girismek isteginin uyandigi bir insan, mutlaka her televizyon izleyecisinin sinir sistemini alt ust etmistir. bu omer ise senaryo icabiyla yazilmis ve nefret duygularimin kabarmasina yol acmis yegane karakterdir. bir insan bu kadar mi mal olur? merve yi tavlasana lan. hastamisin oglum? gaymisin?
9. (bkz: bahtsız bedevi)
10. (bkz: ishal omer)
11. ah be ömer ah be ömer! hadi anladik digiturk un yok.peki evde islak bir odun da mi yok? vur kafasina odunu göster digiturku
12. kendisinden kurtulmak icin super lig li falan bir digiturk hediye edecegim adamdir.
13. evine digitürk bağlatmayarak 2. reklamda da rol almayı başarmış karakter. o obez oğlan bağlattı da noldu. hani nerde şimdi. esamesi okunmuyor.
14. ev arkadaşı olmayı düşündüğüm adamdır. ev işlerinde de iyidir şimdi bu. ekmek elden su gölden, hayallerimdeki hayat nan.
15. o reklamlardan aldığı paralarla nice merve ler götürendir..
16. son reklamda lost ne lan demesini beklediğim ezik. vay kate onu takmış bunu şeyetmiş. lost ne lan diyebilseydin gözümde kraldın nan

loirena

loirena resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >FORMULA1 TÜRKİYE KURALLARI>
  6.May.2008 Sal 03:19:18
fiogf49gjkf0d

- Türk pilotlar araçlarının bagajlarında mangal bulunduramayacak.

- Otomobilde teyp ve anfi teşkilatı varsa söktürülecek, mini vantilatör, kafasını sallayan köpek ve dikiz aynalarında boş CD bulunduran pilotlar yarışa alınmayacak.

- Araçların arkasında yazılı bulunan "Canısı, Var Ya, Deli Yürek, Bir Doyamadım Bir de Sabah Uykusuna, Günahkar Sokakların Tövbekar Çocuğu Muhittin; O Şimdi Asker, Tertip İdris, Anan da sollardı" gibi ibareler acilen çıkartılacak.

- Pitstop anında (tamir bakım amaçlı kısa mola) teknik ekipten, "Usta gelmişken bir karbüratöre bakıver", ya da Diferansiyelden ses geliyor, alt takımlara el atıver" gibi taleplerde bulunulmayacak.

- Ülkemize gelen hiçbir yabancı pilotun arabasına yaklaşıp, "Usta kaç yapıyo bu?", "Bizim Almanya daki kayınçoda bunun aynısından vardı", Bunların ikinci elleri kaça gidiyo hoca" gibi sorular sorulmayacak.

- Start verildiği anda arkadan Daaaaat" diye kornayla uyarı yapılmayacak.

- Yarış sırasında yabancı pilotlarla çarpışmak suretiyle kaza yapan pilotlarımızın, "Trafik gelmeden yerinden kıpırdatmam arabayı", ya da "Sana sanayiden tanıdık bi ustanın kartını vereyim, git ona yaptır, faturayı ben hallederim" gibi yaklaşımlar göstermelerine kati surette izin verilmeyecek.

- Yabancı sigara reklamlarıyla birlikte, milli menfaatler uyarınca, sigara ve içkilerin yanı sıra Vefa Bozacısı gibi reklamlar alınabilecek. Ancak, yarış sırasında kesinlikle çay sigara içilmeyecek.

- Cam silici çocuklar pistten uzak tutulacak.

- Yine startta bekleyen arabaların arasına, trafik tıkalı zanneden sucu, kağıt helvacı, simitçi gibi seyyar satıcıların girerek sürücülere satış yapması engellenecek.

- Piste kati surette hız engelleyici tümsek konmayacak.

- Pistin çevresinde büyük veya küçük baş hayvanların, sürücülerle virajı aldığında karşı karşıya gelmesine engel olunacak.

- Seyircilerin bir kaza anında piste fırlayıp, kazma, kürek ve levyelerle sürücüyü yaka paça arabadan çıkarmalarına engel olunacak.

- Pitstoplarda duran otomobillere kapkaççıların yaklaşmasına izin verilmeyecek.

- Starttan önce otomobillerin başında bekleyen Pit Bebeklerine "Yavrum hepsi senin mi?", "Bebek akşam musun?" gibi tacizlerde bulunanlar kesin diskalifiye edilecek.

- Otopark mafyasının, pistin etrafındaki 10 kilometre çapındaki alana girmesine kolluk kuvvetleri engel olacak.

loirena

loirena resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >evlilik çeşitlemeleri:)))>
  6.May.2008 Sal 03:12:51
fiogf49gjkf0d

Bu yazıda evlilik üzerine enteresan, komik çeşitlemelerin teşhis, tanım ve tedavilerini bulacaksınız. Evli bayanlar, baylar... okuyun bakalım, siz bunlardan hangi duruma dahilsiniz? Standart mı, marjinal mi yoksa hiç biri mi?

Teşhis: Standart evlilik

Tanım : Erkek, seçilmis, kadın "görülmüş "tür. Erkek iş yerinde, kadın komşu günlerinde filan oyalanır. Akşam, televole seyredip, Sibel Can ın aşk hayatına üzülürler. Evlilik hayatı, çocuk yapılana kadar tereddütlerle geçer. Çocuktan sonra "arada çocuk olmasa " tiribi hakimdir. Kadın çalışmadığı, erkek de evinde kadın olduğu için köledir. Bizatihi kurum efendi olduğu için Camus nün "efendisiz kölelik teoremi " asla geçerli değildir. Konu komşu, hısım akraba, herşeyin önündedir. Gelip çocuğa ismini bile onlar koyarlar.

Tedavi: Erken boşanma.

Teşhis: Entel evliliği

Tanım : Erkek bir reklam ajansinda art direktör, kadın da benzer bir ajansta müşteri temsilcisidir. Komşularını tanımaz, Yüzüklerin Efendisi okurlar. Çocuk yapmaya korkar, birbirlerine arada sırada çiçek filan alırlar. Arada bir girdikleri ilişkilere "kaçamak " deyip birbirlerine anlatmazlar. İlk "kaçamak "larında biraz bunalsalar da çabucak alışırlar. Sık kavga eder, kavgalarında Kate Millet tan, Lynne Segal den filan alıntılar yaparlar. "Evlilik kurumunun önemli olmadığını, aslolanın aşk olduğunu " söylerler. Bu felsefelerinin günlük hayatlarındaki tek karşılığı yüzük takmamalarıdır.Genellikle kedi ya da köpek edinerek zavallı hayvanın da hayatını kaydırırlar. Nihai olarak zaten boşanırlar.

Teşhis: Marjinal evlilik

Tanım: Laf olsun diye evlenilmiştir. Taraflar bunalım ve arızalıdır. Erkek ve kadının başka sevgilileri, bu sevgililerinin arasında da çapraz iliskileri vardır. Arkadaş çevresi bir masanın etrafina toplandığında, kimin kiminle ne yaptığını çıkarmak, detaylı log analizleriyle bile pek anlaşılamaz. İlk birkaç ay sonrasında iktisadi, sosyal, psikolojik semptomlar azar. Kendilerini bir, hayatı sıfır zannederek başladıkları ilişki, atlıkarınca gibi dönmeye başlayınca bayar.

Teşhis: Mantık evliliği

Tanım: Taraflar, birbirlerine "aşkla " değil, birtakım tablolarla bağlıdır. Matematik olarak birbirlerine uyduğunu düşünen çiftler, çevrelerindeki evliliklerden feci dersler çıkardıklarını düşünürler. Ders çıkarmaktan bir hal olan bu çiftler, kendi sıkıcı hayatlarını didaktik üsluplarıyla arkadaşlarına da aynen taşırlar. Üstelik, yıllarca direnebilirler. Ama biyoloji, matematik dinlemez. Olay, erkeğin penisinin başka bir kadın için hareketlenmeye başlamasıyla sarsılmaya kadının da aynı olaya iştirakiyle yıkılmaya başlar.

Teşhis: Kıyak evlilik

Tanım: Bilinen tek makul evlilik yöntemidir. Şöyle sebeplerle olabilir: Amerikan pasaportu almak, askerdeki tarafın çarşamba aksamları da çıkmasını sağlamak, çesitli eş yardımlarından faydalanmak, memurlar için eş durumundan "kolay tayin " sağlamak, doğan bir çocuğa nüfus cüzdanı edinmek, ev kiralamak...

Tedavi: Gereksizdir.

Teşhis: Geleneksel evlilik

Tanım: Kadının mazlum olduğu tek evlilik durumudur. Kadın, babadan kocaya teslim edilmiş, feministlere malzeme çıkarılmıştır. Kadın, hemen hemen yaşamaz. Erkek, eve ekmek ve tuz getirerek kendini iyi ve yeterli hisseder.

Tedavi: Derhal boşanma.

loirena

loirena resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >en çok söylenen yalanlarr:)>
  6.May.2008 Sal 03:06:38
fiogf49gjkf0d

En Çok Söylenen Yalanlar

* Önemli olan ruh güzelliği. 

* Senden baska kimseyi sevmedim. 

* Bir kereden birşey çıkmaz. 

* Şimdi ben de seni arayacaktım. 

* Telefon şehirler arasına kapalı. 

* Burada torpil geçmez. 

* Herkese eşit zam yapıldı. 

* Yüzüne de söylerim. 

* Paranın ne önemi var mühim olan insanlık. 

* Sen kapat, ben hemen arıyorum. 

* Şimdi seni düşünüyordum. 

* Saat durmus, çalmadi. 

* Benim köylüm, benim çiftçim, benim memurum.

loirena

loirena resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >bayburtça beddualarr:)))>
  6.May.2008 Sal 03:05:10
fiogf49gjkf0d

Akşamlar üsteen kara gele
 Allahın ateşi karnaan dola
 Allah kökünü kuruta
 Allah sana uyuz vere, kaşınacak tırnak vermeye
Ayakların kırıla kud olasan
 Bemurat tahtasına uzanasan
 Benden sonra gün görüp sefa sürmeyesen
 Bir solukluk olasan
 Ekmek atlı, sen yaya olasan
Elin ayağın kırıla da yanahan uzana
 Gezen dert karnına dolsun
Gidişin olada, dönüşün olmaya
Gözlerine betire ağa.
 İtinen alamete, kurd? unan kıyamete kalasın
 O boydan yukarı çıkmayasan
 Ocağın bata, kapın kitlene
Ölmeye, itmeye, sürünesen
 Seni çor tuta
Seni gorbagor olasan
 Seni karayola gidesen
 Surataan baba çıka
Suya sabuna dokunmadan gidesen
Tandur başlarında kalasan (bakacak kimsen olmaya, başkalarına muhtaç olasan)
Yazın ayrana, kışın yorgana muhtaç olasan
Allah seni bemirat tahtasına uzada
Seni nediyim, ne olasan
 Toprak başaan ola
 Umaram Allah? tan Gelin Abuğuna galasan.

loirena

loirena resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >ünlülerin unutulmaz cümleleri>
  6.May.2008 Sal 02:45:49
fiogf49gjkf0d
-"Kameramanlar tasidigimiz elbiseyi çekmiyor ki kamerayi alta koyup iç organlarimizi çekmeye çalisiyor..." => Tugba Özay

Seren Serengil: Sevgilin nereli? Telefonla baglanan seyirci: Kars... Seren Serengil: Dogu tarafi oluyor degil mi?

"Sanli Tük bayragimiz sadece 1 milyona....." => (Aksam gazetesi reklami)

Ebru Destan: Bana göre 20 yasina kadar herkes teenage dir... Zaga da bir seyirci: Do you speak Turkish? Ebru Destan: Ayip ayip, önce Türkiye de Türkçe konusmasini ögren!..

-"Evet tüm bölgelerimizden puan durumunu aldik sadece yurtdisi bölgemiz kaldi.." => (Öykü Serter)

-"Zaten her zaman ya onu bana soruyorlar ya da bana onu soruyorlar..."=>Sibel Turnagöl (Kerem Alisik la ilgili sorulan birsoruyu cevaplarken)

-"Kafanda onu hirs et..." =>Seren Serengil

-"Seyretmedim, görmedim ama gördügüm kadariyla söylüyorum gol degildi..." => Fatih Terim (Adanaspor-Galatasaray maçi sonrasindaki toplantida)

-"Sizin karsiniza iyi çikabilmek için elimden gelenin en iyisini yaptim, her geleni yaptim..." => Gülben Ergen

-"Sehpaya benziyor ama bunun ayakta durabilitesi yok!.." Pinar Altug (Eline boyamasi için tutusturulan raftan bahsediyor)

"Istanbul un 5 de yarisini gezdim.." => Cüneyt Arkin

"Simdiki yarismacimiz dadaslar ülkesi Erzurum dan !!" => Neco

"Simdi baska bir boyuta geçelim..." RT2 Aksam Haberleri Spikeri (Bir haberden baska bir habere geçerken geçis cümlesi)

-"Tek estetiksiz mankenlerden biriyim ben" => Tugba OZAY

-"Hazir olduktan sonra hazirim deyin, gong sesini duyduktan sonra yarismaya baslayabilirsiniz..." => "Sans Kapiyi Çalinca" programinin sunucusu Nil Yigitbas (Sagir ve dilsiz yarismaciya söylüyor)

Metin Uca: Yol yapiminda kullanilan 4 tekerlekli araç, D biir, ikii? Yarismaci: Drayder!..

Metin Uca: Bir örümcek tarafindan isirilip üstün güçleri olan bir kahramana dönüsen çizgi film kahramani, Ö biir, Ö ikii, Ö üüç? Yarismaci: Örry Potter!..

Neco: Ne is yapiyorsunuz? Yarismaci: Su an issizim Neco bey... Neco: Harika... Süper!..("En Büyük Yarisma Bu Yarisma" adli yarismada)

-"Savas ortamlarinda silah ve savas araci ihtiyaci ön plana çykyyor..." => Tuncay Özkan

-"Son derece ayrilma karari aldik..." => Ebru Gündes

Metin Uca: Akdeniz de yasayan saldirgan bir köpekbaligi türü,"C"harfi? Yarismaci: Caws!..

Milletvekili 1: Bakin burada ülkenin geleceginden bahsediyoruz. Milletvekili 2: O zaman sen kagida resim de çiziyorsundur. Milletvekili 1: Masaya çizmekten iyidir!.. (Meclis TV den)

-"Biri beni çagirtip dört saat bekletse, yarim saat sonra giderdim!.." =>Ali Sen

-"Evden ayrilmanin hemen ardindan ev tam bir dengeler silsilesi haline girdi..."=> BBG sunucusu Öykü Serter

-"Sanki Hollywood daki gibi program oldu yaaa..." => Seren Serengil

-"Suriye nin PKK yi Türk turizmine engel olmak için yillardir bombaladigini biliyoruz..." => Gülgün Feyman (Flash Haber)

Bitirim Pokemonlar (Pokemon çizgi filminden, e tabi Türkce dublajla) *Kiz: Kabutolar Pikaçu yu öldürdü!.. *Erkek ve ana karakter olmasi muhtemel kisi: Allah belalarini versin,kitapsizlar, namussuzlar!.. *Diken saçli kisi: Haci sen ne diyorsun bu ise yaa, adam kral çikti?

*Ana karakter: O, benim üstat yaa, iyi heriftir...

-"Uzaya bizim borumuz çikmis!.." => Sinan Aygün (Challanger Uzay Mekiginde bizim bor madenimizin kullanildigini anlatmaya çalisiyor)

-"Müzikte tek eksigim opera..." => Dogus

-"Erdogan kendini ve özünü reddeden bir Brütüs..." => Sevket Kazan

-"Iste eski bir sarki sizler için yepyeni bir sekilde versiyonlandi..."=> Lokum FM de bir DJ kizimiz

-"Geçen hafta bu taraftakini yaptirdim, bu hafta da öbürsükini yaptiracagim..."=> Özlem Yildiz (Disine yaptirdigi dolgudan bahsediyor)

-"Ben sana bir sey diyeyim de iyice soklan..." => BBG Belma

loirena

loirena resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >CV ÖRNEĞİ :)))))>
  6.May.2008 Sal 02:40:40
fiogf49gjkf0d

1. Adınız Soyadınız:
Mehmet Tartar
2.Yaşınız:
Yirmi sekiz.
3.Şirketimizdeki hangi pozisyon için Başvuruyorsunuz?
Mümkünse yatay bir pozisyon için. Eğer daha ciddi bir cevap istiyorsanız, ne iş
olsa yaparım. Şart öne sürebilecek durumda olsaydım, burada bu formu dolduruyor olmazdım.
4. Düşündüğünüz ücret:
Aylık 5.000 YTL maaş artı yıllık kardan yüzde 10 hisse! Eğer bu mümkün değilse, siz bir ücret Önerin, ben size evet yahut hayır derim.
5. Eğitiminiz?
İdare eder
6. Son işiniz
Sadist bir şefin deneme tahtası olmak.
7. Son ücretiniz:
Hak ettiğimin çok altında.
8. Önemli başarılarınız:
Arakladığım kalemlerden muhteşem bir kolleksiyonum
var; evde sergiliyorum.
9. İşten ayrılma sebebiniz:
Bkz. Cevap 6.
10. Size ulaşabileceğimiz saatler:
Banka atm si gibiyim: 7/24.
11. Çalışmak istediğiniz saatler:
Pazartesi, Salı ve Perşembe 13.00-15.00 arası.
12. Şimdiki işvereninizle görüşebilir miyiz?
İşverenim olsa burada olmazdım.
13. Fizik durumunuz 20 kilogramdan fazla taşımanıza engel Mİ?
Belli olmaz, ne taşıdığıma bağlı.
14. Otomobiliniz var mı?
Evet, ama soru yanlış sorulmuş. "Çalışır durumda bir otomobiliniz var mı?" diye
sorsaydınız, cevabım farklı olurdu.
15. Daha önce bir yarışma veya madalya kazandınız mı?
Madalyam yok ama lotoda iki kere 3 tutturdum.
16. Sigara içiyor musunuz?
Otlanacak bir enayi bulabilirsem.
17. Beş yıl sonra ne yapmayı hayal ediyorsunuz?
Bana tutkun zengin bir fotomodelle Bahama Adaları nda yaşamayı. Bir yolunu biliyorsanız bunu beş yıl beklemeden de yapabilirim.
18. Yukarıdaki bilgilerin doğruluğunu taahhüt ediyor musunuz?
Hayır, ama sıkıyorsa aksini iddia edin.
19. Sizi bu başvuruyu yapmaya iten gerçek sebep nedir?
Birbiriyle tutarlılık derecesini kestiremediğim iki cevabım var:
a) İnsan sevgisi ve tüketicilerin iyi beslenmesine katkıda bulunma arzum.
b) Gırtlağıma kadar borca batmış olmam..

YORUM SİZLERİNNN

loirena

loirena resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Bunlar da Kim :O :)))>
  27.Nis.2008 Pzr 21:12:18
fiogf49gjkf0d

Güzel olmuş emeğine, sağlık

<<1...100...200...300...400...411412413414415416417418419420421 >>