ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
11 Mayıs 2024, Cumartesi 13:38   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

murat181988> Forum Mesajları
    murat181988'e ait Toplam 116 Forum Mesajı var
<<1234 56789101112>>

murat181988

murat181988 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Sence CC nin EN Güzel Bay ve Bayanı>
  4.Şub.2007 Pzr 21:18:44
fiogf49gjkf0d
  Benim oyumm fatihh abiyee

murat181988

murat181988 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >MİNİ CİTY DE NELER OLUYOR????>
  4.Şub.2007 Pzr 21:02:00
fiogf49gjkf0d

murat181988

murat181988 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >MİNİ CİTY DE NELER OLUYOR????>
  3.Şub.2007 Cmt 18:47:51
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

murat181988

murat181988 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >MrCc1 dıye kolpa bı nıck var o ben deılım haberınız ola ısmımı verıp herkse salca oluyomus uyarayım>
  31.Oca.2007 Çar 20:21:30
·FIRUZ· :

kemal im kımse bunamadı senı ayırt edemeyecek kadar.senden başka kim gelir mavi şortuyla herkeze tokat atar:))

zuhauhaaauahuah

murat181988

murat181988 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >PALJ 4 ÜN NEŞESİ,GÜLÜ ARKADAŞIM EMİRRA77 HAKKINDA Kİ GÖRÜŞLERİNİZİ ALABİLİRMİYİM:)>
  31.Oca.2007 Çar 16:47:33

Tugce Seni sewiyorum bendecok tatlı ve cana yaakınsın

murat181988

murat181988 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >CC DEKİ TÜM DOSTLARIMA ARKADAŞLARIMA SESLENİYORUM>
  31.Oca.2007 Çar 16:37:10
  Meri seni cokk özlicezzz ,en kısa zamanda dönmeye calıss

murat181988

murat181988 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

31.Oca.2007 Çar 16:28:37

[/QUOTE]

arkadasım bu konu sanırım seni ilgilendirmiyor mono yu ilgilendiryorr minion ise monoya gercekleri söyledi oda baskasına kadınlık cazibesini kulandı ama ne kadar guzel bi kadın oda tartıslır tabi goflet denen sahiş ta galiba kız kızdır dıyıp monoya yalaklık yaptı.... ama bi seyi unutu karsındaki dunya iisi ve melek gibi biri insan ...Su cc de sunu artık kavrayın ilaki kavga edicen insan annesi babası ile yeri geliyor anlasamıyor......Ama gereksiz insalar içinmde insan kalbi kırmayın.... murat emin ol sende daha zekiyim ve aklıca ve sakınce dusunuyorum.... asıl sen bilmedigin konu hakında yorum yapma...

[/QUOTE]

arkadasim bak bu son sana bida cvp wermicem sen kendi kendine yorum yap hala sacmalıyosun insanlari kırma ben seni pek akıllıca ve sakin düsündünü sanmiyom gerginlik yaratan sensin  benim amacim sadece küfür edilmemesini istiyorum her iki odada Gözdeye karsi herhangi bişi demedim ama bunu sen nerenle anliyosun bilmiyorum ben basligin konusuna göre yorum yaptım sen cok zekice yorumlar yapiyosun arkadasim Zaten bu baslik amacından baska yerlere geldi bence Asliyla gözdenin kavgalari biliyorum sen kaafani yorma arkaddasim ok

zaten buraya yorum yaptım diye iki yüzlü oldum we odadan ihrac edildim bana denilenden su ya gofretle aslinin yada gözdenin yaninda ol ben sadece minion nerde dedim niye odasinin basinda durmuyo odada küfredilio dedim suclu oldum her iki oda da küfür olaylari oluyo sadece bu iki odada deil heryerde küfür olayi war  bben sedce minion odasinin basinda dursun dedim ama yanlıs anlasıldım tabi Gözde de haklı odasinin basinda 24 saat 7 gün duramaz ama bu olaylar iyice aldı basını gidiyo ve sadece onun icin

murat181988

murat181988 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

30.Oca.2007 Sal 09:55:29
·AmCaM34· :

ne kadar gereksizce bi baslık mono senin ne oldugunu kım oldugunu bu cc nin %20 billiyor neler yaptıgını bu kavgayayı nasıl baslatıgını bide marifet gibi bu baslıgı actıgnı daha sayımı sen kımsın yaaa kaç aylık bi mazin var bu cc de ilk nıck asil miydi neydi her neyseee önce kendi kapını temizle namusunu serefini sonra baskasının namus bekciligini yap fetva ver sakında yazdıgıma bi sey yazmayın yazarsacam cok pis bi cevap yazarım mono nıck degiştiri aslında oldugunun hiç bir zaman söyleyemez tamam adam ol.... yeter bu

arkadasim yazdini okudum ama cvp weresim bile gelmedi icimden acikcasi laf olsun diye lazmissin herhalde ama olsun ama cvp wericem ama inanki sunlari yazdigim zamana aciyorumm bu yaziyi sana yazmani kim soledi bu olaylarla senin bi ilgin oldunu sanmiyorumm  arkadasim sen basligi ii okumamissin sanirim senin yazinla basligin uzaktan yakindan alakasi yok sen basligi acan hakkinda  yorum yapmıssın  bence bida oku ayrıca uslubunu  düzelt tehdit etme  milleti

murat181988

murat181988 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

29.Oca.2007 Pzt 19:25:42

Asli dogru solüyosun minicitye ne zaman gitsem sürekli küfür ediliyo  gercekten cok ayip küfürbazlarin mekani oldu oda minion bu odayi bunun icin mi acti

murat181988

murat181988 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >bu bir çıkma teklifidir>
  24.Oca.2007 Çar 21:46:46
  KanKAm HeLaL OlSUn İlAni aSK YApMIsSIN  KaBUl EdER inş. KaNKA SEnDEn İİİsiniMi BUlCaK  SİMDİDEn MUTLuLUkLAr SİZe         DaRiSi biZİM BaSImIZa      
<<1234 56789101112>>