ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
25 Mayıs 2024, Cumartesi 04:45   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

nAoNnGaEmLe> Forum Mesajları
    nAoNnGaEmLe'e ait Toplam 5287 Forum Mesajı var
<<1...100...200...298299300301302303304305306307308 309310311312313314315316317318...400...500...529>>

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser >**_-lll SAGOPA KAJMER lll-_**>
  23.Eyl.2006 Cmt 04:52:01
fiogf49gjkf0d

SAgopa;Karikatür Komedya

İşte gerçek klip işte şarkı..

Cihanda kaybolan yillarim ve icine dustugum feci gunahlarim, sakladigim sevaplarimla yasadim. Facialarin bedelleriyle agladim, ben anladim, karikatur komedya koydum adini buranin. Deneyiminle deneyi bir denek misin Sago? Girtlaginda halata bagli sen binek misin Sago? Ruzgarin hiziyla savrulur sozun elaleme. Onlarin samarlarinda ezilen bir sinek misin Sago? Rap doluyle ureyen her satir karamsarhanenin dili, Sagopa yasli bir cocuktu zaten yillar oncesi. Aknelerime dokunamazdim, kan golu olurdu suratim, lisede aynadan kacardim, yorgan alti aglardim. Ben parayla gec tanistim, cok guzeldi asik olamadim, yine de vardi kalbini caldigi dostlarim. Ben onunla "merhaba" sohbetinde kaldim, yuz goz olamadim, aldattigi dostlarimda merabalasirim. Yagmalanmis her taraf ve hibme olmus ber taraf, kadim bedenler isguzar secil ve sec civarlarinda tek mi kaldi Kajmeran? Dudaklarimda bal yok, oysa tek dilekti mutluluk...

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser >**_-lll SAGOPA KAJMER lll-_**>
  23.Eyl.2006 Cmt 04:39:30
fiogf49gjkf0d

Terör Damlaları (gene gerçek klip deil ama çok hoş hazırlanmış)

şarkı sözlerine dikkat...

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

23.Eyl.2006 Cmt 04:34:11
fiogf49gjkf0d

sagopa kajmer - 56 denklemi intro (gerçek klip deil ama çalışma guzel olmus)

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

23.Eyl.2006 Cmt 04:21:19
fiogf49gjkf0d

sagopa feat kasırga feat brown

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Yıldız Ajanlar >OZKOOOO nickli arkadaşımızın tekrar ajan olmasını isteyenler lütfen buraya yazmalarını rica ediyorum>
  23.Eyl.2006 Cmt 04:02:31
fiogf49gjkf0d

nolyo lemmm..

ozkoo boş wer aga sen yıldızı yaff,böle baslığada hiç gerek yoktu,,sallayın hepsini...

hak eden bi adama wermiolarsa bu onların sorunu...

Baksen su ise e maneviyata saygida kusura mi kalmis iki hece
Tepelemesine cik Ozkooo omzuna yuklen kir kalbini ver elime ...

ey yıldız weren kimsen artık ben okadarını bilmiom,,burdan sana seslenyom ozkooo ya sakın yıldız werme,,yıldızların sana kalsın mutlu yaşa onlarla...

Ozkoo benm fikrim yıldız almaman yonunde

(bu baslığı gorunce,,inşallah benm yoruma kızmassın uh:)

Özverinle yazdim her bir cumlemi cok kolaydi
Gucumu ondan aldim Kuvvetim Ozkooydu...

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser >TÜRKCE RAP TA GURURUMUZU OYLUYORUZ (KİM)>
  22.Eyl.2006 Cum 02:24:51
fiogf49gjkf0d

öncelikle peace millet herkezin dusuncesi kendine...

ben su cartel olayına değinmek istiom yaff,,cartel filan 1 numara diolar hala,suan cartel die bişey yok yani yıllar once dağıldılar,,bu baslığa uygun olmuyor cartel Bence...

bende ufak bi söz eklim bari :)

Gözleim sansür perdesi.

bensiz ruhuma kaç para biçtin?

hadi gir durma !...

Görmezden geldim.

beni,benim önümde yerle bir ettim.

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser >TÜRKCE RAP TA GURURUMUZU OYLUYORUZ (KİM)>
  21.Eyl.2006 Per 16:37:00
fiogf49gjkf0d

Lan prens ne adamsın yaff..

ben sana sagoyu oretmeye çalışmadım onun hakkında söledn sozlere paso dorusunu cvp werdim...

sen dion ben içindeyim bana öretme filan içindesen sagonun kufurbaz olmadını we disstortion ep de kufur olmadını çok ii bilmen lazım nie öle konuson osamn açıkla...

neyim war ki den once sago fuchs fialn dream ın yılbası gecesınde filan çıkıodu osamn ceza nerdeydi...sagoyu bilen biliodu,bana uyduruk hikayeler anlatma..hem ceza nesamn çok tanındı yaa,rapstar la deilmi...

sen git ceza nı dinle laf söleyenmi war sana,,sen nie yaran warmıs gibi sagoya laf atıp duruyon...

gelelim fuat olayına,,ceza okadar laf söledi sonra koştu yanına,kosmasına da gerk yoktu ama nese gitti,,ama fuat gene diss inde cezaya laf söledi...herkezin delikanlılı kendine,sen kafanı yorma...

Beni bırak önüne bak şaşkın oğlan... ceza feat ayben :şaşkın oğlan

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser >TURKCE RAP>
  21.Eyl.2006 Per 16:14:40
fiogf49gjkf0d

walla benm tartısmaya niyetim yoktu,,prens sagoya laf söleyince ona cvp weriom sadece..ben cezayıda kotulemiom zaten...

öwuncek bişeyede ihtiyacım yok,,nie olsunki ower yanlış gozlem yapmısın...

sana diss atmayada niyetim yok hiç bosuna kasılma

peace...

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

21.Eyl.2006 Per 05:40:42
fiogf49gjkf0d

Sagopa izmir konseri 2;

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

21.Eyl.2006 Per 05:32:50
fiogf49gjkf0d

Sagopa izmir konseri;

<<1...100...200...298299300301302303304305306307308 309310311312313314315316317318...400...500...529>>