ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
3 Mayıs 2024, Cuma 22:33   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

prenses585> Forum Mesajları
    prenses585'e ait Toplam 4 Forum Mesajı var

prenses585

prenses585 resimleri
ozel karakter ile sohbete katil

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >Otel :S ? = )))>
  6.Şub.2008 Çar 13:45:36
fiogf49gjkf0d
R--O-M-E-O :
TuzRuhuESK :

Saat sabahın 5.08 i , modem kafayı yedi ve netten düştüm. Cc ye tekrar giriş yapıyodum ki orda bi OTEL gördüm = )).

Aklıma da o oteli özelleştirerek yani ; chatcity de zaman geçiren herkesin 800 cc si olmayabilir, peki cc yöneticileri bu üyeleri sizce unuttucak mı ? Tabi ki de "bence" hayır = )) . Otelde ki odaları günlük veya başka bir zaman dilimi ile kısıtlayarak özel oda kullanımını cüzi miktarlara düşürebilirler ve birçok üyenin özel odadan yararlanmasını sağlıyabilirler.  

Bu saatlerde böyle oluyorum, saçma bi öneri ise kusuruma bakamyın = )).

Önerin saçma değilde yaw

Körmüsün sen yaw sabahın köründe modem kafayı yemiş cartmıs curtmus elektrıkler kesılmıs. Daha önce görmedin mi ordakı OTEL yazısını

prenses585

prenses585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >ÇARESİZSEN ÇARE SENSİN...>
  6.Şub.2008 Çar 13:41:34
fiogf49gjkf0d

muhtesem süper denilecek laf bulamıyorum mükemmel harika bravo süpersin  çok begendim ellerine saglık

prenses585

prenses585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >2008 ChatCity Forum Ödülleri.....>
  6.Şub.2008 Çar 13:04:41
fiogf49gjkf0d
bu ödüller ne zaman veril di ve banaaaaa neden yooooooooooooookkkkkkkkkkkkk   bende istiyoruum

prenses585

prenses585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Havuzlu Park ta Piknik Var. :):)>
  6.Şub.2008 Çar 13:01:35
fiogf49gjkf0d

süper olmus ellerine saglık ama böyle habersiz piknik yapılır mı canıım ()