ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
13 Mayıs 2024, Pazartesi 23:04   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

qriLkis> Forum Mesajları
    qriLkis'e ait Toplam 4513 Forum Mesajı var
<<1...100...200...300...400...441442443444445446447448449450451 452>>

qriLkis

qriLkis resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Facishi nasıl bilirsiniz :P>
  13.Haz.2006 Sal 10:51:36
biraz tekvandocu birazda kareteci aynı ben

qriLkis

qriLkis resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >cc nin en huysuzu kim?>
  13.Haz.2006 Sal 10:37:23

kankiş dogru ikimizde huysuzuz kabul ediyorum

qriLkis

qriLkis resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Kameralarımız da oradaydı...>
  13.Haz.2006 Sal 10:36:13

süpeeeeeeeeeeeeeer ama hani ben

ben nirdeyim ühü ühü ühü ühü

qriLkis

qriLkis resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Merak Edenlere İşte ParisHiltonn Arkadaşımızın Resimleri :)>
  13.Haz.2006 Sal 10:32:08

aynı ben şu sexilige bak

qriLkis

qriLkis resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >EN ÇİRKİN KİM:)))))))))))>
  13.Haz.2006 Sal 10:29:45

noa tabikide kel kafalı kabadayı nolcak

qriLkis

qriLkis resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >grilkis ARAMIZDAN AYRILIYO :((>
  11.Haz.2006 Pzr 15:00:57
fiogf49gjkf0d
melis seni bırakır mıyım hiçç

qriLkis

qriLkis resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >grilkis ARAMIZDAN AYRILIYO :((>
  11.Haz.2006 Pzr 14:57:15
fiogf49gjkf0d

delülerim sizi bırakırmıyım hiçç

qriLkis

qriLkis resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

11.Haz.2006 Pzr 14:39:24

ditmiyom zaten delüü bar beni ayakta tuttu

qriLkis

qriLkis resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

11.Haz.2006 Pzr 14:23:36

bu arada en son kim mesaj atacak a benim yerime yazın ayrıca Delüü bardaki agacıma ii bakın sizi özlicem ara sıra sulamayı da unutmayın Onur abim gelincede kucak dolu sevgiler ilettigimi söyleyin

qriLkis

qriLkis resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

11.Haz.2006 Pzr 14:19:20

elveda dostlarım elveda delüü barım elveda canlarım

Burak Noa gözünüz aydın emi Size Mail le kına yolluyacam  sürün heryerinize

neden neden neden arkadaşlar ben neredeyse yaklaşık 2 senedir cc deyim  bu Sürede gecirdigim hatıraları anıları hiç ama hiç unutmayacagım ben yaklaşık 1 sene öncede ayrılmak istedim ama bir türlü sizden ayrılamadım bu site nasıl bir site ise beni size bagladı Candyim maxim dayım onur abim alev ablam Benny im mini şeytanım Poşimm regem güneşim mysas ım sabunköpügüm Ahmedim bengim çamem Sedatım ufuk um ve daha satamadıgım bir sürü arkadaşım war.Sizi bırakmak cok zor ama bunu kabullenmek zorundayım

Elveda Dostlarım Sizi asla ama aslaa unutmayacagım  Şuan gerçekten aglıyorum Elvedaa...

Dip not : Şelinim yeni tip gelmezse bana haber ver bak nasıl damlıyorum oraya Noa yolarım seni açmassan tip

Sizi seviyorum

<<1...100...200...300...400...441442443444445446447448449450451 452>>