ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
23 Mayıs 2024, Perşembe 11:08   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

sevgi1598> Forum Mesajları
    sevgi1598'e ait Toplam 259 Forum Mesajı var
<<1...7891011121314151617 181920212223242526>>

sevgi1598

sevgi1598 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >Sen Bu Şiiri Okurken.....>
  18.Kas.2011 Cum 16:49:49
Üşümelerime rağmen yakmıyorum adını, gece ısınmak için. Sen orada anıların başucunda nöbetteyken ve ezberletiyorken yüreğine yeni yalanları, ben susuşlarını işaretliyorum takvimlerde.

Postacılar hala getirmiyorlar adresi belirsiz, zamansız, tarihlerden kaçan mektuplarımı sana. Bir defterin dışına taştılar artık, sayfa sayfa kırıklarımı döküyorum kâğıtlara. Bir tek kelime ile sen o kırıkları tamir edebilecekken en iyi yaptığın şeyi yapıyorsun. Susuyorsun… Kelimelerim öksüz kalıyor yıldızların avuçlarında…

Sefil bir yankı şimdi, radyoda çalan şarkı… Baharlar hazana küsmüş, hazanlar kışın derdinde… Bir soluğun ısıtabilecekken tüm iliklerimi, üşümelere mahkum ettiğin yüreğimle yine de her sabah yüzünün yansıdığı araba camından günaydın diyorum sana… Yüzünü okşuyorum tatlı bir meltem gibi, sözümü tutuyorum inan, küçük kız hep bildiğin gibi…

Ömür yokuşlarında tık nefes kalıyorum kimi zaman, masallar geliyor aklıma, bilmediğin için hiç anlatamadığın masallar… Aslında bizden gayrı masal yoktu biliyor musun, sen bizi anlatsaydın bana nefesimi tutar dinlerdim, bir yıldız gibi uyurdum bulut kenarlarında…

Yüzünde tebessüm yok çocuk, sen yine derbedersin bu aralar, biliyorum… Yollayamadığım mektuplarımın her birinden haberdarsın, mutlu da olsam bir yanım hala çocukluğun çılgınlıklarında, en iyi sen anlarsın…

Hadi al avuçlarına, yak bu satırları da… Yüreğin ısınsın… Sen benim unutamadığım kadarsın… Gerisi sadece zamanın ötesinde sanrı… Ki biliyor bunu da Tanrı... Kandırma kendini….

sevgi1598

sevgi1598 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser >Şu Anda Hangi Parçayı Dinliyorsunuz ?>
  16.Kas.2011 Çar 23:27:07

ßengü--- gelen seni soruyor

sevgi1598

sevgi1598 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

15.Kas.2011 Sal 21:04:30
Ve yavaş yavaş bende kaybolmak istiyorum hafızalarda
Geçerken ugramış biri gibi
Merhaba ile başlayıp Hoşcakal ile sonlanan
ayak üstü bir sohbet gibi...
Ölümün fısıltısını duyuyorum...

sevgi1598

sevgi1598 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

15.Kas.2011 Sal 20:59:35
Sen ßeni Sevmesen de GözLerime BaqMasan da,Gözlerin Baskasini qörse de Belkide Sonzuda Deq SeviLeceqsin....

sevgi1598

sevgi1598 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

15.Kas.2011 Sal 20:55:47
[Resim: tugbajw3.jpg]

sevgi1598

sevgi1598 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

15.Kas.2011 Sal 20:49:29

ßir Çocuğum Adını Heceliyorum...
Kağıtlara Adını Dolduruyorum...
ßir Vurgun Yaşadım Ama...
Gene De Ayakta Durmaya Çalışıyorum...

ßak Gene Elimi Uzattım Sana...
Nefes Alamıyorum Anla...
Askınlayım Bekliyorum Yanyana...
Ölecek Yoksa; Gel Sahip Çık Şu Cana...

Tenin Tenime Değdiğinde Can Gelecek...
Sen Gelmezsen Azrail e Can Verecek...
ßu Kalp Seni Dursa Da Sevecek...
GeL SoN DeFa oLSuN...!!!
ßeLKi ßu GöZLeR SeNi SoN DeFa GöReCeK...!!!

sevgi1598

sevgi1598 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

15.Kas.2011 Sal 20:39:46
[Resim: yaklamamyasaksanaiw9.png]

sevgi1598

sevgi1598 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

15.Kas.2011 Sal 20:34:27
Sen yalnız kaldın mı hiç;
Hani insanın içine inceden bir sızı gelir ya...
O işte benim kalbimde
Bazen öyle bir titriyor ki engel olamıyorum...

O kadar söylüyorum senin bir sevgilin var seni de seviyor diye!
Ama sanki o beni duymuyor...

Kulaklarını kapatıyor beni duymak istemiyor...
Ve sanki bana...

O seni sevmiyor diyecekte!
Buna onun da dayanamayacağını bildiği için söyleyemiyor

sevgi1598

sevgi1598 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Hangi ünlüyle 1 gününüzü geçirmek isterdiniz? :D>
  14.Kas.2011 Pzt 22:30:52

( Çağatay ulusoy )

sevgi1598

sevgi1598 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

14.Kas.2011 Pzt 20:18:04
Bu kapıdan çıkarken ellerim buz tutmuş gözlerim ağlamakta..elveda diyorum sana ama bir defa "kal" desen olmaz mı?
Sen "kal" de belki gitmem..son kez dönüp bakmak istiyorum ardıma bakamıyorum ..
Biliyorum arkamda beraber uzandığımız bi yatak,hala yıkanmamış şarap bardakları buğulu camdaki adımız kaldı..son defa görsem, hayal olmadığına bi kez daha kanaat getirsem..
Şimdi kapının eşiğinde ben , boynu bükük gözü yaşlı koltuğunda oturan sen kaldı sadece.dudaklarım konuşmak için çabalarken gözlerim sele tutuldu..susmakla yetindim.
Sende kalan bi umut vardı kapıdan çıkmamın geç kalınmışlığından belki..gözlerinden okuyabiliyordum..ama bu gerçekti artık sensiz bir ben ve bensi bir sen olacaktı.
Saçlarımın savrulmuşluğuyla bedenimdeki titreme hala ardımda kalanı seyretme çabasında ama yapamıyorum..bi daha dönüp bakarsam gidemeyeceğimi biliyorum.."kal" desene bana sevdiğim.."gitme" desene bir defa..
Tekrar tutup ellerini tekrar çekmek istiyorum kokunu içime..ve tekrar beraber uyuyup beraber rüyalara dalmak istiyorum seninle..bir defa "kal" desen yine izlesek o çok sevdiğimiz filmi birlikte. Ben uyuyakalsam yine sen üstümü örtüp beni izlesen..sabah öperek uyandırsan beni tekrar sevdiğim..
Hala kapının önünde son bi umutla bekliyorum.."kal" de diye..gözlerim buğulanıyor ilk buluştuğumuz an seriliyor önüme ve şimdi sen orda ağlamakta ve ben artık koydum adını "ELVEDA"...

Şimdi tüm silinmişliklerle çektim kapıyı..lanet olası bağırmalar cam kırıkları ve kalp kırıklarıydı ardımdan duyduğum sesler..o sokaktan geçiyorum her buluşmamışta bizi memnuniyetle ağırlayan o sokaktan..camına son kez dönüp bakıyorum adımız yazıyor hala..senin parmak izlerinle, benim gözbebeklerim kalmış o camın üzerinde..yolun sonu gelmek bilmiyor..ağırdan alıyorum adımlarımı..belki gelir arkamdan ve "gitme" dersin diye..gözlerim yine tenhalığın içinde kayboluyor....
<<1...7891011121314151617 181920212223242526>>