ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
5 Mayıs 2024, Pazar 20:31   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

sisi1982> Forum Mesajları
    sisi1982'e ait Toplam 634 Forum Mesajı var
<<123456789 10111213141516171819...64>>

sisi1982

sisi1982 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Irmak geçen bir kadının erkekten farkı ne olabilir?>
  17.Oca.2007 Çar 18:21:24

·SeiNFeLD· :
Sisi oçelenki Bana Benim Cenaze Törenimde Gönderirsin  üzerinde RUHUNA FATİHA Yazarsın, Altınada sevgilerimle sisi1982  Diye imza atarsın

allah korusun

sisi1982

sisi1982 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Irmak geçen bir kadının erkekten farkı ne olabilir?>
  17.Oca.2007 Çar 18:21:06
ice dövseydin

sisi1982

sisi1982 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

17.Oca.2007 Çar 18:16:07
içgüdüsel bişey sanırım...ben beklerim banane...sen çiçek istersende tatlım bir çelenk gönderim sana

sisi1982

sisi1982 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >En Yakın Arkadaşınız GAY oldunu Ogrenseniz Tepkiniz Ne olurdu..¿>
  17.Oca.2007 Çar 18:13:56

bir bayan olarak bana pekte kötü gelmedi

zararsız insanlar...

sisi1982

sisi1982 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

17.Oca.2007 Çar 18:09:44
evet

sisi1982

sisi1982 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

17.Oca.2007 Çar 18:06:26
fiogf49gjkf0d

ice haklı olabilirsin etik acıdan filan diye bahsedince,ama eşitliği kanıtlıyan somut örnekler olmalı...ben sevgililer gününde hiçbir erkeğe çiçek almadım ama hep bekledim,yada karnım ağrıdıgında ağladım naz yaptım benimle ilgilenilmesini istedim...ama hiçbir beyle karnı ağrıyor diye ilgilenmedim...kaç kez hesabı kız arkadaşına ödettin ???hangi kız arkadaşın yan masada oturan hatun sana baktı diye kızı dövmeye çalıştı...ve sen kaç kez kız arkadaşın için kavga ettin???

bizim örf ve adetlerimiz var,babalarımızdan abilerimizden gördüklerimiz annemizden ablamızdan duyduklarımız var... genel dogrular genel yaşananlar var...düşüncelerine saygı duyuyorum...ama ben erkeklerle eşit olacam diye çiçek beklememezlik yapamam...  anlatabilmişimdir umarım

veveve bu yukarıdaki tıkla olayı benimde başıma geldi...hemde kendi tesisimizde...pompacı arkadaş arabanın kaportasında müzik yapmak istemiş pat pat vurdu:)  bende tamam doldu diye gaza bastım...sonuş bundan daha parlak değildi...

sisi1982

sisi1982 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

17.Oca.2007 Çar 16:17:07
icecandyman :

BENCE O KADIN ARKASINDA DEĞİL YANINDADIR.!

YAŞASIN EŞİTLİK, YAŞASIN İNSAN HAKLARI !

*KADIN VE ERKEK EŞİTTİR BUNU UNUTMAYALIM !

dürüst olayım kadın erkek eşitliği diye bişey yoktur...

bugün otobüse bindiğinde yada bankada sırada bir erkekğin sana yer vermesini bekliyorsan eşitlik yoktur.madem eşitsin kaç kes otobüste bir beye yer verdinnn...

hangimizin başına gelmedi?

zeka için birşey diyemem,oda kadınlar biraz daha cin fikirli ve sinsidir :) ondan kaynaklanıyor olabilir

sisi1982

sisi1982 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >TV, Medya, Podcast, TikTok-Youtube videolar >Türkiye nin En İyi Showman i Kim?>
  17.Oca.2007 Çar 16:13:41

şov adamı  deyince benim aklıma efendiliğiyle ve esprileriyle beyaz geliyorr

sisi1982

sisi1982 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

17.Oca.2007 Çar 15:53:55
IISeRhAdII :

sisi1982 :
Arkadaşlar dikkat edin bakın nerede başarılı bir adam varsa arkasında muhakkak çok zeki bir hatun vardır... güzel bol bol kopyalayıp yollayalımm

Çok haklısın toprağım her başarılı erkeğin arkasında mutlaka zeki bir hatun vardır

aaa hakikaten toprakmışız...farkı farkettim hemen kardeşim

sisi1982

sisi1982 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Adamlık...>
  17.Oca.2007 Çar 15:52:14

Adam olan adam iç değerleri sever, bayağı adam dünya değerlerini
sever. Adam olan adam kanun sever, ilke sever, bayağı adam her durumda göze girmeyi sever.

örnekleri fazlasıyla var

<<123456789 10111213141516171819...64>>