ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
29 Nisan 2024, Pazartesi 05:16   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

spider1905> Forum Mesajları
    spider1905'e ait Toplam 8 Forum Mesajı var

spider1905

spider1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >ÖLMEDEN ÖNCE SÖYLENEN BiRKAÇ SÖZ>
  19.Şub.2006 Pzr 14:59:23

padisah adama demişki olmeden onceki son dliğin ne bu adam idama mahkum adam demiş ki  padisahım senin ve vezirin karısını........ :)))))

spider1905

spider1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >CHAT CİTY DE İNSANLAR NEDEN DEVAMLI KADINLARIN PEŞİNDEN KOŞAR>
  19.Şub.2006 Pzr 14:37:35

hepsi abaza olduğun için ve kızlarıda havaya sokuyorlar onlarda kendilerini ucak sanıp ucuyorlar:)))))

spider1905

spider1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Banka Müsteri Servisine Gelen Telefonlar>
  19.Şub.2006 Pzr 03:39:19
bir gunde bayan arkadas arama yapıyo telin mikrofonunu actık dinliyoz neyse arkadas aradı dedi filanca kişiyle gorusebilirmiyim tele cocuk baktı bağırıyo baba seni bir avrat arıyo:)) arkasından bir kadın sesi heriff allah senin belanı versin kimlerle yatıp kalkıyon diye:)))))))

spider1905

spider1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Banka Müsteri Servisine Gelen Telefonlar>
  19.Şub.2006 Pzr 03:36:36
buna kopmustumm :))))) adamın bir tanesini aramıstım yine adres guncellemesi yapıyorum neyse kızlık soyadı sorduk adam ne desin annem nasıl kız olsun babamla evlenmiş sen salakmısın senin bankanın sorca soruyu dedi tel yuzume kapadı ya abi boyle dingillere kredi kartı verirsen bole olur daha ne diyim daha neler var aklıma geldikçe yazarım:)))))

spider1905

spider1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

19.Şub.2006 Pzr 03:32:04
bir tanesini aradım adres guncellemesi yapıyorum annesinin kızlık soyadını sordum adam ne dedi beğenirsin annemi bu işe karıstırmaa:))))

spider1905

spider1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

19.Şub.2006 Pzr 03:30:10
bende dısbankta calıstım ak allah tan bekletme tusu var bir alıyon sayıyon rahatlıyon:)))  adam kredi kartı almıs borc bile yapmıs arıyom borcun var diyom diyo ki ben ne zaman basvuru yapmısım allahın okuzu bırak basvuruyu harcama bile yapmıssın:)))

spider1905

spider1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >KIZLARINDA AYAKLARI KOKARMI!!!!!!>
  19.Şub.2006 Pzr 03:17:59
len kanka ne adamsın karı olsun camurdan olsun diyosun :)))))))))

spider1905

spider1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >KIZLARINDA AYAKLARI KOKARMI!!!!!!>
  19.Şub.2006 Pzr 03:13:05
google den değil bir kızdan cvp istiyoruz::::::))))) tabi ayağı kokan olsun pls:)