ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
3 Mayıs 2024, Cuma 10:00   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

sukru1216> Forum Mesajları
    sukru1216'e ait Toplam 8 Forum Mesajı var

sukru1216

sukru1216 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity nedir ne değildir? >DOLU DOLU RAMAZAN, DOLU DOLU CHAT CITY...>
  31.Ağu.2009 Pzt 17:23:52
·Voyaj· :

İnsanlar sürekli takıldıkları odaları kendilerine mesken tutup oraya karşı sempatileri olabilir. Ama bu cc de başka odaların da var olduğu gerçeğini göz arda edemez. Sonuçta diğer odalarda da çok güzel anılar ve dostluklar var. Tek bir odayla bunu sınırlandırmak tamamen bencilliktir. HürremSultan ve Nefertiti gibi bu sitede yıllar geçirmiş arkadaşların diğer odaları görmezden gelerek DUMANALTI ‘ nın reklâmını yapmalarını büyük bir gaf olarak görmekteyim. ChatCity editörlerine yakışmayan bir hareket. Başlığın dolu dolu ramazan dolu dolu cc ile yazılıpta, olayın tamamen DumanAltına bağlanmasıda extra komik bir olay. Dolu Dolu cc mi Yoksa Başlığı Hazırlayan kişilerin doldurmuş olduğu clublardan ibaret cc mi? Yada deki başlığı değiştirin dolu dolu ramazan dolu dolu duman altı Şimdi diyeceksiniz ki Voyaj amma kıskançmışsın diye evet kıskandım orda olupta bizim clublarda olmayan nedir Yoksa Ercan kazandibimi dağıtıyor  Herneyse, Eminim diğer club başkanlarını da rahatsız ediyordur. Bu tür komik hataların tekrarlanmaması dileğiyle.

Dingo`nun Ahırı

·CCRAMBO· :

Burası bir sohbet sitesi insanlar nerede kendilerini daha iyi ifade ediyorsalar oralarda vakit geçirmeleri normaldir bunun için herkes seçme özgürlüğüne sahiptir. Elbetteki site içerisinde bir otorite yönetimi vardır. Bu yöneticilerin ister forumda olsun, isterse genel sohbet odalarında, isterse özel sohbet odalarında her bir site üyesine ve her bir özel kulübe eşit seviyede yaklaşmaları, herhangi bir ayrıcalık yapmayarak bu şekilde davranmaları gerektiğini düşünmekteyim.Bu durum benide rahatsız etti. Sanırsam duygu arkadaşımda bu yöndeki düşüncelerini yazmış bende duygu arkadaşıma katılıyorum. Şunuda belirtmek isterimki Ercan kardeşimle ve kulübüyle her hangi bir sorunumun yoktur. Kendisine değer verir kişiliğine saygı duyarım. Bu yüzden yorumlarımın kıskançlık olarak algılanmamasını rica ediyorum mesajın zaten kime gittiğini arkadaşlar idrak edeceklerdir. teşekkürler. TANTANA

·TopaLKIrrkayaK· :
Öncelikle mrblar... Ben bu sitede yeni sayılcak bi konumdayım ve kimseyle bir problemim yok.Ama arkadaşların dediği gibi; Siz cc olarak herkese aynı uzaklıkta ve yakınlıkta olmalısınız. Yeni olmama ragmen gerek editörlerden gerek cc ajanlarından adaletsiz yaklaşımlara şahit oldum. hürrem nefer Benimde forumda reklamımı yapın ramazan boyunca her akşam size baklava..(Reklama ihtiyacı olaan varsa oda Zzbar dır, Dumanltı zaten kendini kanıtlamış bi clup) 

·IIITheFaTHeRIII· :

Yine cc yine adaletsiz ve tutarsız bir davranış neden diğer kulüpler yada kendi kulübüme aynı yaklaşım gösterilmedi neden kısa bir kesit de başka bir club için geçmedi düşündürücü sırf duman altı mı para ödüyor buraya sırf ordamı muhabbet yapılıyor sadece ordamı dostluk ve arkadaşlık hat safada siz editör olacak arkadaşlar görevli olarak her kese aynı derecede yaklaşmak durumunda değilmisiniz nerde kaldı eşitlik :)) KOMİK sadece gülüyorum biraz daha eşitlik beklentisi içersindeyim ben 6-7 ay club başkanlığı yaptım bu süre zarfında hiç bir yerde reklamım olmadı bu diğer club sahibi arkadaşlarım içinde geçerli arkadaşlar lütfen biraz daha düşünceli olalım .... Ayrıca bunun dışında aklıma takılan bir kaç soru daha var bildiğim kadarıyla cc`de 3 yada 4 harfli nick alınmıyor ama neden duman altı başkanı bunu alabiliyor ? düşündürücü love,su,lal, kiss bu nickler kime ait ?Bis nasıl alabiliriz :) Yüksek yerlerde adamımısmı olması lazım :))

Bu kadar adamın bu konuyu görüpte tepki vermesi heralde yanlış bişey olmasa gerek. Doğrular herkez için doğrudur yanlışlar işe kişiye özeldr

Profosyonellik bi yandan yaparken bi yandan da yıkmamalı. Sadece tek bir odada kardeşlik arkadaşlık dönmüyor bu bilinsin. 10 aydır buralardayım ama hep görmemezlikten geliodum hlal olsun duygu sana birileri gördüklerini göz arda etmemeli artık ;)

sukru1216

sukru1216 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >Cafe 1>
  3.Ağu.2009 Pzt 19:38:20
çok güzel olmuş ya çok güldüm :)) Ellerine sağlık Roxy :)

sukru1216

sukru1216 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski ChatCity den Eski Duyurular >***MVCC - EN DEGERLİ CHATCITY LİYİ SEÇİYORUZ***>
  17.Tem.2009 Cum 13:11:27

NEFERTİTİ585

HEPIMIZ İÇİN HAYIRLISI OLSUN  

sukru1216

sukru1216 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Şükrü1216 (Şükrümmmmmm :Pp) İyiki Doğdunn :)>
  16.Tem.2009 Per 20:41:43

arkadaşlar hepinize teşekkürederim iyiki sizlerde varsınız iyiki yanımdasınız hepnızı çok seviyorum

sukru1216

sukru1216 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Şükrü1216 (Şükrümmmmmm :Pp) İyiki Doğdunn :)>
  16.Tem.2009 Per 12:35:41

arkadaşlar hepınıze teşekkürederim beni çok mutu ettiniz düşünmenız yeterli hepnızı çok seviyorum

sukru1216

sukru1216 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

16.Tem.2009 Per 01:09:55

arkadaşlar benı utandırdınız benım bile haberim yokdu bugün oldu öncelikle bu formu açan zeynoma teşekkürederim düşündüğü için diger arkadaşlarımada teşekkürederim hemen yazmışlar  çok teşekküederim herkeze hep beraber nıce yılla görücegiz burda inş hepinizi çok seviyorum

sukru1216

sukru1216 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >ßiRiCik KanKam KardeŞimin DoğuMgünü .Syrna.>
  21.Nis.2009 Sal 21:39:18
fiogf49gjkf0d

canım iyiki dogdun iyiki varsın nice senelere  seni seviyoruz

sukru1216

sukru1216 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity nedir ne değildir? >DİKKAT ! CHATCITY EN KARİZMATİK ERKEĞİ YARIŞMA ELEMELERİ !!!>
  15.Mar.2009 Pzr 14:49:42
fiogf49gjkf0d

1-whampires

2-ıslahıyeli

3-eerrddaall