ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 06:56   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

umut1395> Forum Mesajları
    umut1395'e ait Toplam 3 Forum Mesajı var

umut1395

umut1395 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >**aşkıı haykırmalı mı yoksa içinde mi yaşamaLı ? **>
  25.Eki.2007 Per 11:24:26
fiogf49gjkf0d

aşk bu şakaya gelmez  platonikte olsaaa karşılığıda olsa herhalukarda söliceksin abii!.. aşk zehir gibi bişey yavaş yavaş içten içten bitirir adamı şayet karşılığı yoksa  diyelimki platonik ve o sana bişey hissetmicek... bu takdirde senin aman demiyim ama hep yanında olayım onu göreyim demen intiharın olur en kısasından!... birini sevmek ama söyleyemeden öle yanında zaman geçirmek hele bide o birine yazarsa ozaman zaten at kendini biyerlerden  sölersin ; eğer yok ben seni arkadaş olarak görüyorum ayaklarına yatarsa  sana düşen çekip gitmek malesef yokk.. oda sana bişi hissediyor söyleyemiyorsa senin söleme cesaretini göstermen cillop gibi bişi olur  uzun lafıfın gısası söylemek herhalukarda yarar!...

diğer taraftan..  iki taraf karşılıklı bişeyler hissediyorsa aşığım seviyom bitiyom bıdıbıdıbıdı cıvıtmıcan tabi

umut1395

umut1395 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >!!! Son Dakika !!! >sözde soykırım anıtını ziyaret .......>
  25.Eki.2007 Per 10:57:59
fiogf49gjkf0d
 zaten biz hala avrupa avrupa kçmzı yırtıyoz anlamıyorum.. artık zaman kötünün iyisini bulma zamanı!... o medeni dediğimiz batı örüyo bütün çorapları başımıza... ermeni soykırmıymış pehh... artık yüzümüzü dönmeyi öğrenmeliyz. bu iran olur çin olur türki devletleri olur... ama batıya dönceğimiz yer sırtımız olsunda.. :s bunlardan gelcek medeniyet bırak ortadoğudan gelsin okadar yani!...

umut1395

umut1395 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >!!! Son Dakika !!! >işte şehidlerimizin resimleri!!!>
  25.Eki.2007 Per 10:50:08
fiogf49gjkf0d
  dicek söz yok elbet şehitlerimizin hakkını ödeyemeyiz!... bu vatan için herzaman tarihe adımızı altın harflerle yazan şehitlerimiz olmuştur, olacaktırda şüphe yok!.. ama artık kendimize gelme zamanı elimiz kolumuz bağlı oturup herşeyi mehmete bırakmamalıyız... bugün birlik olma günü belkide bugün tekrardan dirilme günü!..  herşeyden önce ne mutludur ki oğlunu evladını 9 ay karnında taşıyan anada onu büyütmek için dişini tırnağına takan babada evlat acısını kalbine gömüp düşmana namerde karşı VATAN SAĞOLSUN diyebiliyo ya.... işte bu nedenle NE MUTLU TÜRKÜM demek bana herseferinde daha büyük haz veriyo!.  allah mekanınızı cennet eylesin!...