ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 20:44   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

yunusum555> Forum Mesajları
    yunusum555'e ait Toplam 566 Forum Mesajı var
<<1...4748495051525354555657 >>

yunusum555

yunusum555 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >CC de DEFİLE... VİP ODASI NASIL KULİS OLDU:) Bu mankenleri hiç görmediniz:)))>
  16.May.2006 Sal 08:58:57
Hurrem canım ellerine sağlık yaratıcılığından dolayı seni tebrik ediyorum. Yeni defile ne zaman?

yunusum555

yunusum555 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Buyurun Arkadaşlar>
  8.Nis.2006 Cmt 02:59:52
fiogf49gjkf0d
Paint34 bu yazınla yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilirsin düşüncelerin için tşk ederim ama ben ne sana ne de bir başkasına senin tabirinle ve bana yakışmayan üslupla uyuz yada gıcık değilim. Buna inanmanı isterim arkadaşım sadece kuruntu yapıyorsun...

yunusum555

yunusum555 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Buyurun Arkadaşlar>
  21.Şub.2006 Sal 16:30:39

Bu arada olumlu olumsuz düşüncelerini zahmet edip yazan bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum ellerinize sağlık.

Dolmakalemizm arkadaşım yazımda yer alan bu paragrafı sanırım atlamışsın. :)

yunusum555

yunusum555 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

20.Şub.2006 Pzt 15:52:11
Peeg ben hiç değişmedim arkadaşım 4 yıldır buradayım. Sadece insanlara slm vermeye korkar oldum. İyi niyeti ve güveni suistimal eden arkadaşlar olunca insan korkuyor ister istemez. Sadece daha mesafeli olmaya çalışıyorum hepsi bu.

yunusum555

yunusum555 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

20.Şub.2006 Pzt 15:38:41

Merhaba Arkadaşlar...

Bu sayfayı açmaktaki amacım, sadece benim için yapılacak olumlu olumsuz eleştirileri, yorumları öğrenmek ve belkide birçoğunuzun yazmak isteyipte yazamadığı şeyleri burada yazabilme fırsatını yaratmaktı.

Yazıları üzülerek okudum ve anladımki; insanlar beni eleştirmeyi bir tarafa bırakıp birbirleriyle tartışmışlar. Ben yazan herkesin fikirlerine saygı duyuyorum ve zahmet edip yazdıkları için teşekkür ediyorum. Şunu hatırlatmak isterimki herkes gibi benimde sevenlerim sevmeyenlerim vardır. Lütfen düşüncelere saygılı olalım. Bu sayfa bana özeldi sanırım bir yanlışlık oldu bunu anlamayan arkadaşlar olmuş...

Herkese tek tek cevap yazmam tartışmayı büyütecekti bu yüzden bugüne kadar bekledim. Umarım bu yazım bu konuda son nokta olur.

Compeira arkadaşım başıma gelen bu çirkin olayın olmasını engellemenin benim elimde olduğunu yazmışsın. Belki haklı olabilirsin ama ben bu kadar art niyetli insanların olabileceğini hiç düşünmedim. Herkesin başına gelebilir diye düşünüyorum. Temennim olmaması yönündedir.

SAKAR arkadaşım yazısının birinde bana aklınca ders vermek istediğini yazmış. Evet almam gereken dersi aldım kendisine teşekkür ediyorum. Keşke sadece bana verdiğin zararla sınırlı kalıp insanlara cezalar vermesiydin. Amacının benim nickimi lekelemek olduğunu biliyorum ama sormak istiyorum o insanlardan ne istedin? Bu sana ne kazandırdı? Ceza verdiğin insanların tepkisini üzerime çekmekse amacın bunu başaramadığını sen de biliyorsun. Sonuçta ben olmadığımı anlayınca o an bana kızanlar o günü  çoktan unuttular. Benimle olan sorununu (her ne ise) benimle çözmeni isterdim. Bir noktaya sabitlenmişsin kendini ceza sebebi sadece küfür etmek değil, insanlara hakaret etmek, insanları rencide edecek sözler sarfetmek, diğer userleri rahatsız etmek, oda içerisinde kişilerin huzurunu kaçırmak da ceza sebebidir. Ayrıca burada kendisini tuttuğum bir tek arkadaşım (yani saz ekibim) yoktur. Herkes benim için eşittir. Kimse benim babamın kızı yada oğlu değil. Samimi olduğum birkaç arkadaşımın kendilerinin yaşadığı bir olayda “ben kendim görmedim ceza veremem” dediğimde bana kırıldıkları hususunun altını çizmek isterim.

CcNBAkif arkadaşım bana yapılan çirkin saldırıyı onaylayıp “iyi olmuş” tabirini kullanmışsın. Seni tanımıyorum bu tepkiyi neden verdin anlamadım. Sonuçta özel mail adresimde resmi bilgilerde mevcuttu. Sizin başınıza gelseydi bundan haz alırmıydınız acaba? Ailenizdeki kişilere bile msn’den yazma cürretini gösterecek kadar terbiyesizce bir davranış sizi ne kadar mutlu ederdi merak ediyorum.

Cemilhatko arkadaşım bu yazıyı yazanın sen olduğuna inanmak istemiyorum. Seninle aramızda herhangi bir sorun yok diye biliyorum. Nickinin çalındığını bana mesaj atarak 18.02.2006 tarihinde bildirmişsin. Eğer yazıyı yazan sen isen Sakar’a verdiğin destekten dolayı seni sadece tebrik ediyorum. Sen değilsen zaten sorun yok. (Bugün sayfama yazdığın yazıda sen olmadığın anlaşılmıştır.)

123456 nickli arkadaşım... sadece yazılanlardan yola çıkarak yorum yapmış olduğunu gördüm. Yaptığın tek kelimeyle önyargı...

EndBreanth benim nickimi sürekli kullanma hakkına sen ne kadar sahipsen bende o kadar bu hakka sahibim.

Ben arkadaşlarımla olan samimiyetimi hiçbir zaman buradaki görevimi kötüye kullanacak şekilde buraya yansıtmadım. Arkadaşlarımla telefonla, e-mail’le veya yüzyüze zaten görüşüyorum. Ne onlar bu arkadaşlığımı suistimal edip kötüye kullandılar ne de ben...

XCadiKisKedix arkadaşım seninle hiç muhabbetim olmadı (o ajan olucak kadinin da sucu far J) ifaden harfi harfine aynen böyle bu cümleyi bir bayan olarak sana hiç yakıştıramadım.

Dolmakalemizm; hakkımda yazılanları kitap haline getirmem önerini tasvip etmiyorum. Bu değerli yazarlarımıza hakaret ve saygısızlık olur. Ayrıca kitap haline getirilebilecek kadar kayda değer bir yazı göremiyorum. Olayları bilmeden yorum yapmanızı oldukça yanlış ve tek taraflı düşünülerek vermiş olduğunuz bir karar olarak algılıyorum. Unutmayınki herkes kendine göre haklıdır. Burada olumsuz yazı yazan kişi sayısı oldukça azdır. Bu size bir şey anlatırmı bilemem... Gerçi sizin gibi düşünen arkadaşlarım olumlu düşüncelerini yazar kişileri de yanlış anlarlar. Ben o yazıları kimseye zorla yazdırmadım. Aralarında hiç tanımadığım kişiler de var.

KaqtanI3IIack “Sakar ve EndBreanth klavyenden düşmüyor” demişsin onlar kendi klavyesinde benim klavyemde değiller. Sizi sadece ettiğiniz küfürlerden tanıyorum. Tanımayanlarda varsa sayfama yazdıklarınızdan sonra tanıyacaklardır eminim. Dikkatimi çeken hakettiğiniz cezaları verdiğim için bana duyduğunuz kindir. Ayrıca bana rozet veren insanlara hakaret etmekten sizi men ederim. Ben onların güvenini suistimal edecek bir şey yapmadım yapmamda. Bana güvenip bu görevi verdilerse en iyi şekilde yapmak boynumun borcudur. Gece 4 lere kadar kalıp sabah 7 de kalkıp işe geldiğim günler çok oldu. Zorum neydi bana bir kazançmı sağlıyor sanıyorsunuz. Bu sırf o kişilere ve verilen göreve duyduğum saygıdandır. Sayfama yazmış olduğunuz çirkin sözlerden dolayı sizi esefle kınıyorum. Terbiyesizliğin lüzumu yok haddinizi bilin.

Son olarak unutmayınızki herkesin olduğu gibi benimde dostlarım, arkadaşlarım, sevenlerim sevmeyenlerim elbette olacaktır. Herkesin düşüncesine ben nasıl saygı duyuyorsam sizden de bunu beklerdim. Gereksiz bir tartışma ortamı yaratılmış. 

Bu arada olumlu olumsuz düşüncelerini zahmet edip yazan bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum ellerinize sağlık.

İnfumum, Compeira, lovebebeto, SiyahinZindan, Rudex, KarizmaErr, bakTerii, ararac, IICollBollII, furkans30, Becquerel, doktork, powerhands, ByTrick, MyBrood, muratkoc77, omarbulduk, fatihhhhh06, Sabahat33, Muratcosar42 ve başka konu başlığı altına yazan; an658ka, LostParadiseAnatolia ve alohaCCaloha hepinize güzel düşüncelerinizden dolayı teşekkür ediyorum...

Şef arkadaşlarım görevi kötüye kullandığımı ya da yanlışımın olduğunu düşündükleri an itibariyle rozeti alırlar bundan şüpheniz olmasın. Onlar almadığı sürece bu yazdıklarınızla görevi kendi isteğimle bırakmayacağım bunu başaramayacaksınız. J

Saygılar...

yunusum555

yunusum555 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

18.Şub.2006 Cmt 01:11:02

Herkese merhaba...

Öncelikle olumlu yada olumsuz tüm eleştirilere açık olduğumu belirtmek isterim. Bu başlığı özellikle açtım. Eminim rekor kıracağım sevgili Sakar ve EndBreathl arkadaşım sayesinde.  

Benim hakkımda ne düşünürlerse düşünsünler ben onlara insan gözüyle bakıyorum ve onları da diğer arkadaşlarım kadar seviyorum. Sakar canım benim bana yaptıkların herkes tarafından biliniyor olmasına rağmen hakkımda yanlış düşünüyorsun. Arkadaşlarım dedi diye kimseye ceza vermem vermedimde hatta Musfaka nickli arkadaşım bunu çok iyi bilir... Eğer sana kişisel bir kinim olsaydı sana her gördüğüm yerde ceza verirdim bana yaptıklarından dolayı...Logları yollatma bana ettiğin küfürlere karşılık alnının teriyle aldın sen o cezaları helali hoş olsun...

eurobilisim arkadaşım sana da bir sözüm var işimde müdür değilim henüz ama çok şükür yetkiliyim. Herşey birden olmuyor aşama aşama malum prosedürler var...

Bu arada hakkımda güzel düşüncelere sahip olan arkadaşlarıma da bu vesile ile teşekkür etmek istiyorum. Hepinizi çok seviyorum her daim hoş ve sevgiyle kalın güzel dostluklar adına...

<<1...4748495051525354555657 >>