ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 05:42   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

ladin709> Forum Başlıkları
    ladin709tarafından açılmış Toplam 3 Forum Başlığı var

ladin709

ladin709 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Kitapkurtları >ışığa bir adım kala
  13.Eyl.2006 Çar 15:51:59
 yazarı Dr. Melvin Morse...bir araştırmadan yola çıkılarak  "Ölüme Yakın Deneyimler" in çocuklarda görülen vakaların anlatıldığı çok güzel bir kitap....inanması güç...ama gerçek....bir okuyun birşey kaybetmezsiniz..

ladin709

ladin709 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >açılan başlıkla ilgili görüşlerimizi aktarmak mı amaç? yada başlık altında görüş sunana ve sonrasınd
  22.Oca.2007 Pzt 20:24:00
fiogf49gjkf0d
  F arkındamısınız bilemem ama (ki farkında olmamak olası değil )..biri,  bir  başlıkla açtığı konuyu kişilere sunuyor...ama ilk andaki ifadelerde  , konu ile ilgili görüşler devam ederken ,amannnınnn o da ne, kişisel tebrikler ve övgüler yada dedikodularla bir anlam karmaşası içinde copylerin yer aldığı konuyla zerre kadar alakası olmayan  aktarımlarla  devam edip  gidiyor ne anlatılıyorsa...çünkü okumuyorum bile..  benim okumam hiç önemli değil....ama ben sadece bir örneğim........siz anladınız ??!!!!!!! bişiyi yalnış anlıyormuşuz gibi arkadaşlar....görüşümüz ne olursa olsun açılan başlık içinde kalmalı derim.....

ladin709

ladin709 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >SIV 4...LÜTFEN DİKKAT
  27.May.2007 Pzr 18:34:27
fiogf49gjkf0d

LÜTFEN DİKKATLE OKUNUYUNUZ.....

ANLATIMI AŞAĞIDADIR