ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
27 Nisan 2024, Cumartesi 18:07   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

lola1903> Forum Başlıkları
    lola1903tarafından açılmış Toplam 1 Forum Başlığı var

lola1903

lola1903 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >-(¯`v´¯)-».BÜTÜN KIZLAR TOPLANDIK»-(¯`v´¯)-»
  20.Şub.2006 Pzt 17:35:46

ühühühü.öncelikle saygılar sevgilerbenim derdim şu.ccde  erkeklerin bazıları kızların konuşmadığı için çok ukala kendilerini beğenmiş olduklarını söylüyolar.peki neden?bunun bir çok nedeni var. BİKERE CCNİN %40KIZ KILINDA ERKEK HALK ARASINDA (****)DERİZSONRA SONRA %10 YA MSNDEDİR YADA PC BAŞINDA YOKTUR AMA BAZILARI BUNU AKIL EDEMİYOR.%10 ZATEN KONUŞMUYODUR O ONLARIN SORUNU.DİĞER KALANLARDA ZATEN BENİM GİBİ ÇENESİ DÜŞÜKLER.ONLARDA Bİ YIĞIN ABAZAYLA UĞRAŞIYOR.BAZILARIDA NİYE KONUŞMİCAKSANIZ GİRİYOSUNUZ DİYO.MESELA BEN EĞLENCESİNE GİRYOM.BİDE BAZILARIYLA KONUŞMAYINCA KÜFÜR EDİYOLAR.NEYSE KIZLAR YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.DESTEK VERİN KIZLAR ADINA