ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

1 Mayıs 2024, Çarşamba 15:47   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   HURREM İN ÇIĞLIĞI 2
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Oca.2008 Pzt 08:16:07      HURREM İN ÇIĞLIĞI 2sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Hurrem im gül goncam, mesai arkadaşım nerelerdesin en son dün konuştuk daha sonra ortadan kayboldu sanırım bir kabus görmüş ve baya tırsmış kabusunda gece kendisini gözden geçirmek istemiş, o sırada oda boşmuş..

Tam oturmuş kendini gözden geçiriyorken birden taban çökmüş ve oda çok derin bir kuyuya dönüşmüş aman Allah ım anlatırken bile dehşete kapılıyorum vah Hurrem im bağırmış ama sesini kimselere duyuramamış

Duvarlardan tırmanarak kurtulmayı başarmış nasıl tırmandıysa artık cadı işte neyse daha sonra koşmaya başlamış az gitmiş uz gitmiş plaja varmış..Şezlonga uzanmış yaşadıklarını kafasından atmaya çalışırken aniden sular yükselmiş, dev dalgalar oluşmuş ve bütün plaj sular altında kalmış tabi Hurrem de

Neyse ki sürünerek karaya çıkmayı başarmış biraz sonra sular çekilerek plaj bu hale gelmiş,bende dedim ki kesin koskoca denizi sen kurutmuşsundur bu kızın kabusları da bi tuhaf yahu herneyse

Bu kadar anlattı daha sonra ortadan kayboldu..Biz de gece kırmızı kazaklılardan oluşan bir arama ekibi kurduk ama Hurrem yer yarılmış içine girmiş sanki, bütün çabalara rağmen bulamadık onu

Lütfen Hurrem i gören ya da nerede olduğunu bilen varsa en yakın user a haber versin onu merak ediyoruz vah Hurrem im kınalı yapıncağım nerelerdesin,yuvana geri dön, bidaha öyle tuhaf kabuslar görüp tırsmaman için elimden geleni yapıcam

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Oca.2008 Pzt 08:47:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hiç bir doğal afet en alttaki fotoğraf kadar vahim olamaz... Resmen bir ordu olacak kadar erkek var orada... Sevinsem mi, ağlasam mı şaşırdım... Ama odanın çukurlaşması ve tusunami tamamen Kuyu Cadısı Nefoş un işi... Bu kadar yakışıklının bana hayranlık duymasını çekemedi...

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Oca.2008 Pzt 09:00:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Buldular mı seni, bende merak ettiydim neyse ki burdasın ne yapsak yaranamıyoruz hayret bişi

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Oca.2008 Pzt 09:07:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hürremi yanılmıyorsam Ankara Eskişehir yolu 10.km de Lodumlu mevkiinde gördüm.Rüzgar gibi geldi geçti peh peh kizir kızı hürroş bir beyin kızı bir aganın kızı peh pehhh

Yerini bildirenler için mükaafatım ne?

justerixx

justerixx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Oca.2008 Pzt 09:11:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

O kırmızı kazaklıların içinde ben olmadığıma göre hürremin onca yakışıklı teorisi fiyaskodur bu yüzden kıskançlık yapıp tartışma yaratmayın relax neyin olun arkadaşlar

AcEdUdE

AcEdUdE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Oca.2008 Pzt 09:14:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Hahahahahah Koptum sabah sabah ama ben HürremSultaanı VİP cafede gördüm neyse demekki ortaya çıkmış, Amaç neydi Sultaanım? Cc de degerinimi öğrenmekmi istedin yoksa sorsan söylerdik burdasın bak hepiniz burdasınız :D  :$ :Pp

AcEdUdE®

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir