ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
6 Mayıs 2024, Pazartesi 03:57   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   MYSToRiouSS Birde Beni Anlatın Arkadaşlar merak ettim valla :=)
 <<1 234567891011...17>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

MYSToRiouSS

MYSToRiouSS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eyl.2006 Cum 01:41:30      MYSToRiouSS Birde Beni Anlatın Arkadaşlar merak ettim valla :=)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

beni bilen bilir fazla konuşan bir ajanım ee napım  konuşmayı  geyik yapmayı seviyorum  

hiç bir zaman cezadan yana olmadım benim işim sohbet ve geyik yapmak bunun için burdayız sanırım asıl yapmanızı istediğim eleştiri olumlu yada olumsuz benim geyik yapmam çok konuşmam hakkında dır ama şunuda eklemek istiyorum kasılmaktansa sohbeti  geyiği tercih ederim ama benim bu sohbetimi iyi niyetimi ihmal eden olursada kim olursa olsun söyledigi söze yaptıgı şeye göre hak ettiği cezayıda alır

şimdiden herkese tşk ler

kralyagmur

kralyagmur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eyl.2006 Cum 01:53:07sohbet oyun linki

Canım ajanımmm sen görevini en iyi yapanlardansın.Kasıntı değilsin  Biz seni böyle seviyoruz.  Çizgini bozma

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eyl.2006 Cum 01:55:40sohbet oyun linki

Seni kısmen bilen biri olarak nihayet geri sayımın biti sen de sevindin bizde senle birlikte rahatladık . Bende artık sayıyordum senle bilikte bana ne oluyorsaa :)  

Görevinde başarılar  Ben bir kusrunu yaa hatanı görmedim

Saygılarımla saygılı arkadaşım

Seninleyiz

Dr: Jawell BENGLİNE

xjeLib10xgirL

xjeLib10xgirL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eyl.2006 Cum 01:55:51sohbet oyun linki

öhö öhööö  MYSToRiouSS  bi taneçik ajanımıss bi seni bide dawson abiyi sefiom vallaa ajan olarakk  hım seni nasıl anlatçam ki sen zaten kendini çok güsel tanımlamışsın faslan var eksigin yok  digerleri çatlasın                       

aYCha

MerCaN_DeDe

MerCaN_DeDe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eyl.2006 Cum 02:00:16sohbet oyun linki

10 nomero adamsın abi ne diim :) hem aynı semte ikamet ediyoruz hemde chat cityde tanışıyoruz severim seni bilirsin... Kokoreç yicez senle bi gün böle bostancı sahilde denize karşı. Agent olduğunu ben geldikten sonra gördüm bence hayırlısı olmuş sana yakışanıda bu zaten hakkındı ve hakkıylada görevlerini yerine getiriyosun. Konuşma konusuna gelince düşük çenelisin :P şaka tabi yerine göre konuşan insan konuşmalı bende konuşuyorum valla yıldız ajanken :) dediğin gibi kasmaya gerek yok :)

Sevgiler Dedeniz :)

OZKOOOO

OZKOOOO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eyl.2006 Cum 02:00:30sohbet oyun linki
 MYSToRiouSS   geyik yaparak ortam daha çok yumuşuyor zaten ajanlık sadece ceza vermek değil ve sen bunun  bilincinde iyi bir ajanımızsın görevini çok iyi yapıyorsun bu tarzın  ile örnek alınacak birisin

LedZeppelin

LedZeppelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eyl.2006 Cum 02:01:34sohbet oyun linki
walla daha bana hiç ceza wermedi .. bana ceza yazmayan ajan bin yaşasın..:) zaten pek te tanımam bi iki kere görmüşlüğüm wardır .. zaten ben yeniyim .. ama isim güzel gizemli falan :)

LiIlian

LiIlian resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eyl.2006 Cum 02:14:08sohbet oyun linki

Yazılanları okuyunca şaşırdım Myst denince ilk akla gelen zamparalığı olur ama kimse bahsetmemiş henüz.Yaklaşık 1 yıl kadar önce Myst yıldızıyla parlarken bi olaya şahit olmuştum. Başka bir nickiyle, neyse vazgeçtim sölemiycem

Ajanlığı konusunda çok fazla fikir sahibi değilim açıkçası ama dediği gibi ortama girdiğinde muhabbete katılıyor,öylede olmalı robot ajan istemiyoruzz

Kolay gelsin MYSToRiouSS.

wernell

wernell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eyl.2006 Cum 02:20:51sohbet oyun linki

Chat City de ilk tanıdığım kişilerdendir kendisi,ilk başta beni tavlamaya çalışıyor sanmıştım ; öğrendim ki çok şakacıymış, cc nin en masum çapkınıdır bu arada, O nu alan kız yaşadı

Sohbetini, espri anlayışını,iyi niyetini her zaman sevdim. Ajan olarak adil davranmak için titizlik gösteren,cezaya en son başvuran  ve en önemlisi kendini kasıp muhabbetini esigemeyen birisin,sessiz insanların paylaşacak cümleleri olmadığını düşünmüşümdür hep; paylaşmaya devam.

Çakal Carlos LoVe U... 

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eyl.2006 Cum 02:27:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Myst abi yazılanları okudumda sen neymişin ya  :))

Kızlar sana Robin Hood gibi davranıyor.. kalbimizi çaldı ama.. masum bir hırsız.. Bunun günahı yok diyorlar :))

Hımm bu arada ajanlığına bişi diyemiyecem.. Ajan gibi olamadın.. hala gırgır şamata geyik muhabbeti.. ben anlamıyorum ki kim user kim ajan senin olduğun odada :))

En güzelini yapıyorsun.. Kim nederse desin.. Takma kafana toka dan başka birşey :)))) Aynen devam ...

Başarılarının devamını dilerim abicim..

Allah utandırmasın..

Şu Masum çapkınlık konusunda aşkım duymadan bana biraz staje versen diyorum.. olar mı ? :)))

CC sohbet icin buraya
 <<1 234567891011...17>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir