ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

15 Mayıs 2024, Çarşamba 12:33   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   *** SANAL AŞK ***
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xekinx

xekinx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eyl.2006 Pzt 04:10:39sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

ben kendi şahsime göre sanal aşka inanmıyorumbukadar

IRoSI

IRoSI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2006 Sal 20:17:33sohbet oyun linki
Harwest :
·IRoSI· :

11 Aydır sanalda asık oldugum bi kiz var hollandada kendisi cok sevdim onu cok acaip baglandım hani sanal derlerya buna aslı astarı yok yalan üstüne yalan.Gecen sene ramazan ayında msn üzerinde taniştik görüstük ettik eyledik.Sene bu zaman oldu ve ben halen karsılıksız seviyorum.Onu tanıdım basıma her türlü olay geldı soleyecegim bunları soylerkende ağlıyorum Allah sahıdım olsun icimden dişimdan her türlü her yerimden agliyorum sanal dedikleri sey reel aslında ole baglandımkı ben ona Allahı unuttum tanrımın yolundan gıtmeyı unuttum.Öle sevdimkı karsılık alamadım ve bi karar verdim bıtirecem bu kararı aldım  gece saat  03:04 bıtecek tek tarafli ilişki sımdı aglıyorum icimden geceni anlatmak ıstedım sakın bana kızmayın BEN SENIN KULUNMUYUM LAN SOLE SOLE LAN SOLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

:))

Sedatım ne diyem allah yardımcın olsun kardeşim

Seni bildim bileli Hollanda daki platonik aşıklığın devam ediyor.İnşallah tez zamanda kavuşursun:))))))

İnsallah be selcuk abi olursa söz sana ciğ köfte yollucam :))))

BuLuTKaLPp

BuLuTKaLPp resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2006 Çar 19:57:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ya arkadaslar bıraz mantıklı dusunursek sanal askı maskı yoktur.ben bole seylere asla ınanmam .cunku bır sevgılının elını tutmadan ,gozlerının ıcıne bakmadan vs gıbı seyler sanalda olmuyo ve goruyoruz sanalda olan asklar kısa sure sonra bıtıyo.

bellerophontess

bellerophontess resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2006 Çar 21:06:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
xxbabygirll :

realde de bişey değişmio !!! hepsi aynı  benim realde hiç olmadı mı sanıyorsun oldu hemde çok ama hepsi ya terketti ya da hiç sevmedi !!!! o yüzden bunun artık reali ya da sanalı kalmdı aşk yalan aşk yalan aşk yalannn

nette herkes olduğu gibi değil olmak istediği gibi davranıyor buda insana cazip geliyor.

realde de birşey değişmiyor diyorsun ama sevdiklerinin seni terk edişine, alışkanlıklarını yitirmenin boşluguna, kızgınlığına, gurur kırılmışlığına aşk denmez. insan sevdiğine tüm sevgisini verse  bu ask sanılsa bile gerçek aşk olmayabilir. bunun için aşk yalan diyemezsin 

senin açından bakarsak Belkide aşk bir uydurmaca, tatlı, inanılası bir mazeret, bir bahane yaşamı güzelleştiren bir süre için ona anlam veren, sonra biten koca bir yalan ama unutmaki aşk ta zamana yenik düşer bazen sevgiye döner bir ömür boyu sürer ama bazende çok çabuk biter. önemli olan kişinin kendi içindeki aşkı yaşatmayı bilmektir. yalan deyip işin içinden çıkamazsın

ziehange

ziehange resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2006 Per 12:23:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kedi uzanamadığı ciğere mundar der ya, sanırım hepimizin durumu öyle....

Yok aşk yalan, sevda sahte. Umutsuz cümleler, kifayetsiz tavırlar....

Yaaaaa deliler gibi aşık olmuştum zamanında hiçte sahte değildi hiç yalan söylememiştim kimseye. Bu da mı yalandı bu da mı sahteydi.... Yalan olan bir şey varsa tğm bu yazılanlar....

AŞK VAR- AŞK HER YERDE- BULMASINI BECEREMİYORUZ

KUSURA BAKMAYIN AMA BU DA BİZİM APTALLIĞIMIZ...

lbabygirll

lbabygirll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2006 Per 12:30:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bnde 3 sene karşılıksız sevdim ·IRoSI· allah yardımcın olsun ama şunu unutmaki değmiyor sonucunda kendi kendine ben salakmıyım neden o kadar ağladım onun için diorsun emin ol

llDrx

llDrx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2006 Per 12:51:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Aşk yoktur olmaz sadece seven iki kişi arasında yaşanır!!!
CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir