ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 06:52   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   *** SANAL AŞK ***
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

stoic

stoic resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eyl.2006 Cmt 13:08:04      *** SANAL AŞK ***sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Sanal Aşk

Bu cok guzel ilkbahar sabahinda deniz kenarina park ettigi arabasinda, bu sarkiyi mirildanarak denize bakiyordu kadin.. Arabadan cani inmek istememisti.. Oysa hava ne guzeldi.. Kara kis bitmis, ilkbahar gelmisti iste. Onun oralara karakis geliyordur su aralar diye gecirdi aklindan.Sonra ne guzel bir sarki bu diye dusundu. Insanin icini burkarken ayni zamanda dudaklarin iradesizce sarkiya katiliyor..

Neydi onu bu kadar melankolik yapan. sevdigi terketmisti. Bu gune kadar kac sefer terk edilip, terk etmisti.. Neydi onu bu terkediste bu kadar cok yikan? Onun yazdiklarini hatirladi.. ici burkuldu gene.. Daha ilk satirda hissetmisti onun bir ayrilik mektubu oldugunu..

Nasil kanmisti yalanlarina? Hani gelecekti? Hani uzakliklar onun icin sevgisini kamcilayan bir kirbacti.. Yollar uzadikca, onun sevgisi artiyordu hani.. Nasil inanmisti bu yalanlara?.. Neden bu kadar muhtacti sevilmeye.. Neden kanmisti.. Adinin bile O oldugundan emin olmadigi birine.. Tum bunlari hak edecek ne yapmisti?Acaba adam, kadinin, ona oldugu kadar durust muydu? Yoksa hepsi koca bir hic miydi?Bombos hayallerle dolu birbucuk yilini dusundu.. Kalemi aldi eline ve yazmaya basladi...

Bir gun ask biter..
Anilarda tadi kalir..
Yarim kalan askin tadi..
Damaklarda saklanir..
Belki de yasanmayan asklar..
Bu yuzden hep tatlidir..

Siiri gozyaslari icinde okudu. Kalemi elinden birakti, arabadan cikti. Bu ara ne cok kilo verdim , bu ask sadece kilo vermeme yaradi diye dusunup gulumsedi.. Hayir dedi 7 yil sonra siir yazmama yaradi, 7 yil sonra kalbim oldugunu hissetmeme, 7 yil sonra birini sevmenin ve 7 yil sonra sevilmenin ne guzel oldugunu hatirlamama, ilk defa adima yazilmis bir sarkida mutluluktan aglamama yaradi diye dusundu..

Arabaya gitti, cep telefonunu eline aldi.. Bir an oyle kaldi.. Arayip aramamak, arasinda bocaladi.. Cep telefonunu birakti ve kalemini alip yazmaya basladi.

Neye yarar yuregimiz dolu olmazsa askla,
Neye yarar bu dunya ,ask olmasa...
Yazilabilir miydi siir?
Cizilebilir miydi resim?
Sarkilar yurekten soylenir miydi boylesine?
Dusebilir miydik..?
Suzulen bir yaprak gibi sevginin kucagina..
Acilabilir miydik?
bir yelkenli gibi..
ask denizinin koynuna..
ask olmasa..

Gozlerindeki yaslari tekrar sildi, arabasini calistirdi, eve dogru surdu.. Belki bir e-mail daha gelmistir diye dusundu.. Affet diyen.. Yuzunu bir gulumseme sardi.. ASK SANAL BILE OLSA GUZELDI...

xxbabygirll

xxbabygirll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eyl.2006 Cmt 13:39:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

çok güzel bir hikaye beni anlatmış resmen !!!

Neydi onu bu kadar melankolik yapan. sevdigi terketmisti. Bu gune kadar kac sefer terk edilip, terk etmisti..

Nasil kanmisti yalanlarina? Hani gelecekti? Hani uzakliklar onun icin sevgisini kamcilayan bir kirbacti..

Neden bu kadar muhtacti sevilmeye.. Neden kanmisti.. Adinin bile O oldugundan emin olmadigi birine..

Tum bunlari hak edecek ne yapmisti?Acaba adam, kadinin, ona oldugu kadar durust muydu? Yoksa hepsi koca bir hic miydi

2 gün önce burdan tanıdığım birisiyle çıkmaya başlamıştım ve bugün ayrıldık aşk heryerde aşk ama onu dürüstce yaşayabilene onu gerçekten aşk diyip yaşayabilene ama ben şu ana kadar gerçekten seven ne sanal alemde gördüm ne de gerçek dünyamda belki bana öle kişi rast gelmedi diyorum ama etrafımdaki yalan aşkları görüyorum neden bu erkler böle anlamıyorum ya kardeşim seviyorum diyorsun ama gidip başka kızların kollarında ne işin var ya da neden bir kişiyle değil de 10 kişiyle birden çıkıon bu sana yapılınca hoşuna gider mi neden bunu düşünmüo seninde bacın var bacının üzülmesini kim ister ha bacına bu yapılsa hoşuna gider mi ben çok sevdim ve hiç sevilmedim hata nerde dedim ama bulamadım aşk yalan aşk koca bi yalannnnnnnn artık istemiyorum kimseyi artık sevmiyeceğim kimseyi artık kimseye inanmıyacağım böle hayat yerin dibine batsın...!! bundan sonra seversem allah belamı versin AŞK YALAN !!!! 

stoic

stoic resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eyl.2006 Cmt 13:48:36sohbet oyun linki
semoşumm

bellerophontess

bellerophontess resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eyl.2006 Cmt 15:01:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

büyük beklentiler büyük hayal kırıklıklarınıda beraber getirir.

sanalı bırakıp real e takılın en azından kendi düsünceleriniz yön verir ilişkiye değilmi?

xxbabygirll

xxbabygirll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eyl.2006 Cmt 15:16:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

realde de bişey değişmio !!! hepsi aynı  benim realde hiç olmadı mı sanıyorsun oldu hemde çok ama hepsi ya terketti ya da hiç sevmedi !!!! o yüzden bunun artık reali ya da sanalı kalmdı aşk yalan aşk yalan aşk yalannn

IRoSI

IRoSI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eyl.2006 Cmt 15:18:31sohbet oyun linki
      Ya oylede sımdı arkadasım sen askı askla yaşamamişsinki.Bilmem sana sacma  gelecek ama ben karsılıksız seviorum.Bilmem nereye kadar gider ama genede seviorum...Allah bole etmis bole olmus .. Bişe denilmez Kader diiip gececeksın.

ccEfKaRcc

ccEfKaRcc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eyl.2006 Cmt 16:05:37sohbet oyun linki

·IRoSI· :
      Ya oylede sımdı arkadasım sen askı askla yaşamamişsinki.Bilmem sana sacma  gelecek ama ben karsılıksız seviorum.Bilmem nereye kadar gider ama genede seviorum...Allah bole etmis bole olmus .. Bişe denilmez Kader diiip gececeksın.

KANKA SANA KATILIYORUM ;

BEN DE KARSILIKSIZ SEVİYORUM BUNDAN DA

MUTLU OLUYORUM BİLMİYORUM BELKİ ODA BENİ SEVSE

BUNDAN MUTLU OLMAYACAĞIM SANALDAKİNEDE GELİNCE

BENCE O TAMAMEN SAHTEDİR ONUN ADI SANAL DEĞİL

SAHTE AŞK...

Lepotac

Lepotac resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eyl.2006 Cmt 20:55:35sohbet oyun linki
aynen ölee efkar yalannnnnn

IRoSI

IRoSI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Eyl.2006 Pzr 03:07:19sohbet oyun linki

11 Aydır sanalda asık oldugum bi kiz var hollandada kendisi cok sevdim onu cok acaip baglandım hani sanal derlerya buna aslı astarı yok yalan üstüne yalan.Gecen sene ramazan ayında msn üzerinde taniştik görüstük ettik eyledik.Sene bu zaman oldu ve ben halen karsılıksız seviyorum.Onu tanıdım basıma her türlü olay geldı soleyecegim bunları soylerkende ağlıyorum Allah sahıdım olsun icimden dişimdan her türlü her yerimden agliyorum sanal dedikleri sey reel aslında ole baglandımkı ben ona Allahı unuttum tanrımın yolundan gıtmeyı unuttum.Öle sevdimkı karsılık alamadım ve bi karar verdim bıtirecem bu kararı aldım  gece saat  03:04 bıtecek tek tarafli ilişki sımdı aglıyorum icimden geceni anlatmak ıstedım sakın bana kızmayın BEN SENIN KULUNMUYUM LAN SOLE SOLE LAN SOLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Eyl.2006 Pzr 10:57:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·IRoSI· :

11 Aydır sanalda asık oldugum bi kiz var hollandada kendisi cok sevdim onu cok acaip baglandım hani sanal derlerya buna aslı astarı yok yalan üstüne yalan.Gecen sene ramazan ayında msn üzerinde taniştik görüstük ettik eyledik.Sene bu zaman oldu ve ben halen karsılıksız seviyorum.Onu tanıdım basıma her türlü olay geldı soleyecegim bunları soylerkende ağlıyorum Allah sahıdım olsun icimden dişimdan her türlü her yerimden agliyorum sanal dedikleri sey reel aslında ole baglandımkı ben ona Allahı unuttum tanrımın yolundan gıtmeyı unuttum.Öle sevdimkı karsılık alamadım ve bi karar verdim bıtirecem bu kararı aldım  gece saat  03:04 bıtecek tek tarafli ilişki sımdı aglıyorum icimden geceni anlatmak ıstedım sakın bana kızmayın BEN SENIN KULUNMUYUM LAN SOLE SOLE LAN SOLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

:))

Sedatım ne diyem allah yardımcın olsun kardeşim

Seni bildim bileli Hollanda daki platonik aşıklığın devam ediyor.İnşallah tez zamanda kavuşursun:))))))

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir