ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

5 Haziran 2024, Çarşamba 04:17   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Cc Artık Paralı Olmalı !
 <<123456 789>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

JustElhem

JustElhem resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eki.2006 Çar 05:35:55sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Param varsa ağada benım paşada .. :)) Parayla sorun cözülmezkı constantine iş  Burada olmalı.

OTUZDAKKAdinlemez

OTUZDAKKAdinlemez resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Eki.2006 Per 16:19:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

WaaLLaaCe :
Parasını verenın sapık olmadıgını nerden bıleceksın?Parasını veren kufur ederse ne olacak.Parayla boyle seylerı orantılamayın.Buraya para vermeyen cok duzgun ınsanlar tanıyorum.Sorun para da degıl kısı de bıtıyor...

Ne Geldıyse Para Yusunden Geldı Basımıza Cc De Herseyı Hakeden okadar ksıı var Vıp Tıp Olupta

mause1905

mause1905 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Eki.2006 Per 16:49:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bu fikrin saçma olduğunu savunanlar herşeyi yazmış zaten (:

Arkadaşım sen ayda bir paranı buraya yatırmak isteyebilirsin ... Ya sadece zevkimi alayım yeter,sonra almam düşüncesinde olan vip ve tipler ne yapsın ? Girmesinler mi sohbet odalarına ... Ya da bırakalım bunlar arkadaşlarımıın dediği gibi vip ve tipi olmayan çok değerli kullanıcılar mevcut cc de... Karakteri,delikanlılığı,temiz-uslu insan kimliğini para ile mi bağdaştırıyorsun sen (: O zaman baştan kaybettin.Eğer reelde de böyle düşünüyorsan arkadaş edinemezsin  Ya da arkadaşın olsa bile para suyunu çekince herkes çil yavrusu gibi dağılır :)

T.C Kimlik numarası mı ?  Valla biraz daha zorlasan damsız girilmez tabelası astırırsın sen cc ye :)

Olayın espri yanı bir tarafa kendi düşüncelerimi açıklayarak,yorum yaptıktan sonra ! görüşlerine saygı duyuyorum...

JoexBlack

JoexBlack resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Eki.2006 Cum 18:07:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
mause1905 :

Bu fikrin saçma olduğunu savunanlar herşeyi yazmış zaten (:

Arkadaşım sen ayda bir paranı buraya yatırmak isteyebilirsin ... Ya sadece zevkimi alayım yeter,sonra almam düşüncesinde olan vip ve tipler ne yapsın ? Girmesinler mi sohbet odalarına ... Ya da bırakalım bunlar arkadaşlarımıın dediği gibi vip ve tipi olmayan çok değerli kullanıcılar mevcut cc de... Karakteri,delikanlılığı,temiz-uslu insan kimliğini para ile mi bağdaştırıyorsun sen (: O zaman baştan kaybettin.Eğer reelde de böyle düşünüyorsan arkadaş edinemezsin  Ya da arkadaşın olsa bile para suyunu çekince herkes çil yavrusu gibi dağılır :)

T.C Kimlik numarası mı ?  Valla biraz daha zorlasan damsız girilmez tabelası astırırsın sen cc ye :)

Olayın espri yanı bir tarafa kendi düşüncelerimi açıklayarak,yorum yaptıktan sonra ! görüşlerine saygı duyuyorum...

Yendemizzzzzzzzzzzzzzzz

Costantine SAnırım herşeyi okuyarak anlaya bilme lüksüne sahipsin düşüncen ve yaptığın forum başlığnın ne kadar gereksiz ve despot bişi olduğunu yavaş yavaş yorumlar arttıkça anlıycaksın üstüne birde ben yazma gereği duymuyorum ama şuanda yanımda Bulunan xFrankx Arkadaşımdan Bi öneri var  sana

-herkezin Vip ini Tip ini alıcaksın Cc paralı olsun bize her türlü uyar.

Yorumlara Devam SAğlıcakla Kalın.

Frank & Joe.....

PReNsPaRaDiSe

PReNsPaRaDiSe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eki.2006 Cmt 01:21:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

WaaLLaaCe
Yapılabilecek en reelist  ve en objektif bir yorum. TEBRİKLER...

PReNsPaRaDiSe

PReNsPaRaDiSe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eki.2006 Cmt 01:30:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
gurcu :

Her zaman kötü ,art niyetli ve ahlaksız insanlar olacak içimizde.. Ne yaparsak yapalım bunu asla engelleyemeyiz.. Bu chatcity ve ChatCity dışındaki yaşantımız içinde geçerli.. İnsan olarak hepimize düşen görev çevremizde bu tarz insanları tutmamak..

ChatCity yönetimine öneride bulunmuşsun.. bana görede çok saçma bir öneri ama temiz bir chatcity istemeni tebrik ediyorum.. Önemli olan bunu isteyebilmek.. Ancak insanlığı, sohbeti paraya endekslemen çok yanlış.. İnsan gibi insan olabilmenin birinci şartı para hiçbir zaman olmamıştır.. Para ilede bu tür sorunları asla çözemezsin..

Öncelikle herkes kendine şu soruyu sorabilmeli.. Biz çevremizde küfürbaz, art niyetli ve ahlaksız insanları gerçekten istiyormuyuz.. Bizler gerçekten bu tarz insanlarla zaman geçirmek istiyormuyuz..

CQNSTANTINE  izin verirsen ben sana bir soru sormak istiyorum..

sen öncelikle temiz bir chatcity için ne yapıyorsun ?  Küfürbaz insanları sen ne kadar çevrenden uzaklaştırıyorsun ? 

Buraya temiz bir ChatCity istediğini yazmışsın fakat.. Ben senin arkadaş listende.. ChatCity nin en küfürbaz ismini görüyorum.. Zamanında ana sayfada sabıkalılar listesinde 1 numarada uzun zaman yer alan ve hiç o listeden çıkmayan birini görünüyorum..  Bu nasıl bir çelişki ?

Sen gerçekten böyle bir ChatCity istiyorsan öncelikle neden arkadaşlarını komple silip.. Elit bir çevre kurmuyorsun kendine ? 

BRAVO DOSTUM sende cok muhteşem bir tespitte bulunmuşsunn...TEBRİKLERR

TheaTom

TheaTom resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Eki.2006 Pzt 21:16:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Çok Saçma ßi fikir :) ßak ßizim paramız yok ne mesela ne yapcaz sanal ortama girmicezmi herkesi kendinle kıyaslama buraya giren % 70 user in tipi vipi yok :)  artık 30-40 kişi sohbet ederin burda gerçi vip tip olanlar tipsiz ve vipsizlerle az sohbet ediyor ama olsun küçük gördüklerinden mi blemiyorum ?

aTTena

aTTena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Eki.2006 Pzt 22:17:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sadece Vip Olan Elit mi Diosun Kardeş ?? Hımm Burda Elit Parayı Basanmı Oluyor = Kufur Etmeyen = Saygılı Yani Toplasak Senin Düşüncene Göre Elit ,Kufur etmeyen , Saygılı Adam Cuzdanından Belli Olur Bakısı Var hea ??

Aylık 19 ytl ile elit Olunuyosa o zaman Ben 300 ytl veriyim dunyanın en centilmen adamı yapın ...! Way Bea Teoriye Bak Bas Parayı Kufur Algıların Kaybolsun aynı Zamda Bi hanzo olsan bile bas Parayı Elitleş :D Hadi Arkadaşlar Kampanya Var Dağdan Bi Ayı Getirin Basın Parayı Smokinle Cıksın Bayanlara Öncelik versin ...! Ayıya Parayı Bassanda Ayıdır Kardeş içinde olmadıktan sonraa boş bunlarr boşşş Çözüm Deil Su Anda Normal Userlere Karsı Olan Tavrın Hiç Hoş Değil ...! Biz Vip Olmadıgımız İçin Elit değilmişiz gibi

oONeDvEdOo

oONeDvEdOo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Eki.2006 Pzt 22:19:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bu yöntemle parasız olanlara bide siz vurun 

Prenspersia

Prenspersia resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Kas.2006 Sal 21:35:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bencede haklısın parali olsun önune gelen gıremez cok sevıyolarsa parasını verıp gırerler bazı odalara gırdıgımde kufurler havada ucusuyo belden asagı yukarı her turlu bu insanların 1dakika burda tutulmaması lazım hiç hoş değil....

CC sohbet icin buraya
 <<123456 789>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir