ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
21 Mayıs 2024, Salı 10:54   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Dijital Yaşam > Bilgisayar Oyunları
forum sohbet oyun basliklari
   Knight Online
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ttnetkardiyoloji

ttnetkardiyoloji resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Eyl.2006 Çar 00:09:59sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

evet haklısın...en hoşuma giden yer hatta clan oyuncularıma team speak ten haşladığım yer coloni zone...bugüne kadar koxp kullanmadım...IvI 60 kadar tek başıma oynadım...clanımı IvI 35 de kurdum hep warior oynadım koxp kurucak ne okcum oldu nede okcu  olan oyuncuları clanıma aldım =)

oyundaki en büyük zevklerim den birisi günlerce uğraşıp IvI almak....boss kesip item droplamak... IvI 66 oldum....clanıma full 65+ adam almaya gayaret gösterdim... 5.5 aydır..CSW (delos kalesi nin sahibiyim yeterince...item e ve itemli oyuncuya sahibim öne geçilemeyen bi başarı elde ettim bu oyunda çok iyi bir clan kurdum ama  bunun için harcadığım  vakite şayet üzülüyorum =) diez serveri eski bir  oyuncu merkezii ordan esinlenerek blood clanı gibi olmayı hayal ettim...diez de olmadı ama olimpia da bunu başardığımı sanıyorum...geçenki savaşta clanı dağıtmadan önce  ally clanı oluşturdum...(dispant RememberMe) opened RageofRememberMe

IvI 74  oyunu bıraktı....

IxXxCeySxXxI

IxXxCeySxXxI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Eyl.2006 Çar 00:23:42sohbet oyun linki
En iyisi hiç bulaşmamak

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Eyl.2006 Çar 22:28:51sohbet oyun linki

Knight i seviyorum..

Koxp a ve dupe ye karşıyım :))

ZoRLuBATUHAN

ZoRLuBATUHAN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2006 Per 10:58:07sohbet oyun linki
Koxp suz Knight Olmaz

TheAirJordanMJ23

TheAirJordanMJ23 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2006 Per 11:08:08sohbet oyun linki
Knight nedir uzay oyunu mu?

Umurr

Umurr resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2006 Per 17:21:12sohbet oyun linki

Ares lvl 54 wariorr LiQUER

CcScReaMcC

CcScReaMcC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eyl.2006 Cmt 16:57:55sohbet oyun linki
Server : Pathos Level : 47 Tür : Mage  Nick : DjScReaM06

MontCoroLeo

MontCoroLeo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eyl.2006 Pzt 23:27:10sohbet oyun linki

Ares En Son Lvl 70 Ken En son 70 di Gerisini biLMiyorum Bi Arkadasa Vermiştim.

oynadıysa 75 Felan Yapmıştır Sanırım.!

Nickım.: LordWesce Wairor. 70 Lvl di En Son Elınde +8 Raptor.!  FuLL SheL +8

Bıraktım Ama.!

Jasius

Jasius resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2007 Cum 12:37:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
wernell :

K.O açılımı  ; "Kolay Oyun"

Grafikleri, GM leri ,Koxp u şu su bu su derken vasatın altında kalan bir oyun; ama hiçbir oyunda olmayan Colony Zone a sahip o konuda tek geçerim  Humanlar olarak Savaşlarda bol bol piknik yaptık gerçi ama ;stratejik oynayan oyuncularla tam bir keyif ,özelliklede CZ de Team Speak kullanıyorsanız keyfinize diyecek yok...

66 lvl Battle Priest, 65 lvl Arc Mage ve 63 lvl Kasar Hood sahibesiyim(dies), oyunu kuralıyla oynamak gerek asla koxp yada dupe yapmadım , yapanı da sevemedim :) Oyunu bırakalı 6 ay oldu , yeni gelen görevlerle lvl atlamak da kolaymış, Troll lere koxp kurayım olmazsa 80 lvl olurum

lvl değil ; akıllıca oynayan kazanır ; aman defeated olmayın...

Ewet Fire Drake Çıktı Ve Exp Görevleri Bayaha Bi Artışa Geçti.. 7x Bugla Kasan Bi Çok Kişi 3 Haftada +70 Oluyor..

R0MANTICA

R0MANTICA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eyl.2007 Cum 11:21:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
wernell :

K.O açılımı  ; "Kolay Oyun"

Grafikleri, GM leri ,Koxp u şu su bu su derken vasatın altında kalan bir oyun; ama hiçbir oyunda olmayan Colony Zone a sahip o konuda tek geçerim  Humanlar olarak Savaşlarda bol bol piknik yaptık gerçi ama ;stratejik oynayan oyuncularla tam bir keyif ,özelliklede CZ de Team Speak kullanıyorsanız keyfinize diyecek yok...

66 lvl Battle Priest, 65 lvl Arc Mage ve 63 lvl Kasar Hood sahibesiyim(dies), oyunu kuralıyla oynamak gerek asla koxp yada dupe yapmadım , yapanı da sevemedim :) Oyunu bırakalı 6 ay oldu , yeni gelen görevlerle lvl atlamak da kolaymış, Troll lere koxp kurayım olmazsa 80 lvl olurum

lvl değil ; akıllıca oynayan kazanır ; aman defeated olmayın...

Tamamiyle haklisin bende birakali cok uzun zaman oluyor bende zamaninda oyunun resmi forumunda yetkili vasifiyla yer aldim oyun icerisinde olan buglari yetkililere bildirip gecemi gunduzumu kattim ve oyunun duzelmesi icin cabaladim ama soyle bir gercek vardi bu oyunda ne kadar iyi olsun diye calisan insan varsa o sayinin 2 kati o dusunceyi terse ceviren insanlarda mevcut ve o isten para almaya calisan insanlar... Sonucta ne kadar oyun gozuyle gozuksede bir oyun firmasinin tasarimcisiyla, yetkilileriyle, guvenlik elemanlariyla ugrasip insanlara farkli bir platformda bir eglence urunu sunmak ama nafile... Ben bile oyundan gunu geldi sogudum simdi oynayan arkadaslarada basarilar dilerim oyunun en zevkli zamanlarini yasadigima inaniyorum bu bana yeter  diger knightonline konusuna videolarimi koymustum burayada copy edeyim..

Tum charlar Ares serverindaydi abim ROYCOLT ve ben Sinitrayi en son human a gectik ROYCOLT 80 ve nicki FANTASTIC oldu fakat oyunun oynancak hali kalmamisti bir video cekemeden sattim charlari SiniTRa ise vVandetta olarak erkek priest haline geldi humana gectikten kisa bir zaman sonra Priestlikten Rogue e gecmisti 76 lvl Rogue olarak oynadim ve sonrasinda onuda biraktim...

SiniTRa 65 ve 70 lvl lerdeyken cekilmis BraveHeart Clan lideriyken hazirlanmistir..

https://www.youtube.com/watch?v=YCGs849SUKI

https://www.youtube.com/watch?v=0Qdmn2VaEGs

https://www.youtube.com/watch?v=_82byba9RyU

Braveheart Clani Olarak Cekilen En Son Video..

https://www.youtube.com/watch?v=-uhogXL8A_w

BraveHeart Clani Olarak Humana Gectigimizde Cekilen Video...

https://www.youtube.com/watch?v=Ao7iZIZWFck

ROYCOLT  70 lvl lerdeyken cekilmis ORC Clan lideriyken hazirlanmistir...

https://www.youtube.com/watch?v=Ynz7RZ0w6Lg

https://www.youtube.com/watch?v=G_QedA7h2wc

Buda hacklenmelerden felan sonra beta serverda cektigim video..

https://www.youtube.com/watch?v=-4UtOPSWy1E

CC sohbet icin buraya
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir