ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

6 Mayıs 2024, Pazartesi 07:01   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   Erkekler Ne ister ........
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

IRoSI

IRoSI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Eyl.2006 Pzr 19:16:07sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Valla ben sımdı 17 yasındayım evlenmeme baya var bilmiom ama neysede ben evlendıgım zaman karımdan sozumden cıkmamasını ısterım zaten cıkmazsa o benımdır.Her dedigimi yapabilirim egomu tatmin edebilirim bolece

Paylasim süper jelin ablam tskler.

xekinx

xekinx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eyl.2006 Pzt 04:06:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2006 Sal 13:11:12sohbet oyun linki

Erkekler nemi ister :) GÜVEN İSTER GÜVEN  ,SAYGI İSTER ,SADAKAT İSTER , SİZİN İSTEDİKLERİNİZİ İSTER FAZLA BİR ŞEY İSTEMEZLERClown .

AMA Siz isteyince az  olur Biz isteyince o az olan şey bir anda cok gelir Dağ gözünüze :) Bayan degilmisiniz hepniz aynısınız Tongue

Yok abi sacmalamayın .Erkekler ne istediğini biliyor . Bayanlarda Ne istedigini biliyorlardır elebette . Sadece istemekle vermek arasındaki fark onu bilemiyorlar.LOL

Tüm bayanlar çiçektir . Erkekler ise bahçivan

Dr : Jawell Bengline

Jelin

Jelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2006 Çar 10:25:15sohbet oyun linki
[QUOTE=Bengline]

Erkekler nemi ister :) GÜVEN İSTER GÜVEN  ,SAYGI İSTER ,SADAKAT İSTER , SİZİN İSTEDİKLERİNİZİ İSTER FAZLA BİR ŞEY İSTEMEZLERClown .

AMA Siz isteyince az  olur Biz isteyince o az olan şey bir anda cok gelir Dağ gözünüze :) Bayan degilmisiniz hepniz aynısınız Tongue

Yok abi sacmalamayın .Erkekler ne istediğini biliyor . Bayanlarda Ne istedigini biliyorlardır elebette . Sadece istemekle vermek arasındaki fark onu bilemiyorlar.LOL

Tüm bayanlar çiçektir . Erkekler ise bahçivan

Dr : Jawell Bengline

Sayın Bahçıvan Bey,

Erkeklerde bayanlarda ne istediklerini biliyorlar : Aslında genellemeyi yapmak pekde doğru değil.Temelde ne istediğimizi cidden biliyormuyuz .BEn ilk istediğim şeyin adını koydum HUZUR ama ben bile ilişkilerimde huzursuzluğu yaratan taraf olabiliyorum.

Ozamanda sizin Sadece istemekle vermek arasındaki fark onu bilemiyorlar sözünüze geleceğim.Vermek derken karşımdaki insanın isteğine karşılık verip veremek değilde aslında ne istediğimi karşımdakine verebiliyormuyum bu önemli.Huzur istiyorum ama huzursuzluğu ben yaratıyorum.

Ozamanda şuna geliyoruz ne istersek isteyelim bulunduğumuz ortam, o an yaşadıklarımız , tüm dış etkenler belkide fiziksel etkenler doğru iletişim kurmayı etkiliyor.Doğru iletişimden kastım ne hissettiğimizi yansıtmak ve karşımızdaki bahçıvanın nedemek istediğini anlıyabilmek.

HAdi bunları anladık ortadan kaldıralım dersek benim içgüdüsel hareketim şu insanları göslemliyorum kelimelerinden tavırlarından olaylara yaklaşımlarından bir değer veriyorum.Eğer anlaşabileceksem kendime yakınlaştırıyorum kız olsun erkek olsun bu arkadaşım farketmez.İlerde ne olursa olsun kavgada etsek, kötü şeylerde yaşansa özünü bildiğim için kendine gelmesini beklerim.Konuşabiliyorsak o kendini tahlil edebiliyorsa sorun yoktur.Taaa ki aramızdaki bizi biz yapan değerleri çiğneyene kadar.

Kadınlarda erkeklerde bireydir .Kendini bilen her birey ne istediğini bilir sadece o anki sosyal şartları onu zorlamıyorsa bunları güzel ifade eder.

Çok kavga eden bir anne babanın çocuğu ilerdeki ilişkilerinde ben asla eşime yüksek sesle konuşmıyacağım diye kendi kendine yeminler etsede ortamı geldiğinde kendini tanıyamıyacak kadar değişebilip bağırabiliyorsa ve sonra bu benmiyim diyorsa ama içinden karşısındakine bağırdığı anda dahi bunu nasıl yapıyorum tanrım onu çok seviyorum diyorsa herşey karşı tarafa kalıyor .Doğru analizciyse O ASLINDA BENİ SEVİYOR BUNU İSTEMEDEN YAPIYOR SAKİNLEŞİNCE HATASINI ANLIYACAK   diyecektir. Ama önemli olan karşı tarafın hatalı olan davranışını acilen terketmesidir.

GÜVEN ve SADAKAT  SAYGI temelinin üstüne kurulur.Ama asla yanyana durmamalıdırlar büyük anıtlardaki kolonlar nasıl birbirinden uzaktaysa bu iki kavramda ayrı ayrı değerlendirilmeli, büyütülmeli

Aslında belkide hayat kendimizi tanımamızla ve SAYMAMIZLA başlar ve güzel yaşanır.

Bir kadına yüzkere seni seviyorum demeye gerek yok.Kadınlar davraışlardaki sevginin arasıra kelimelerlede pekiştirilmesini ister olay budur .....

Saygılarımla sayın BAHÇIVAN BEY

DİŞİ  KARTAL

model71

model71 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2006 Çar 11:47:43sohbet oyun linki
Jelin her zamanki gibi en son noktayı sen koymuşsun tebrikler...

Bengline

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2006 Çar 17:17:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Lüften taraf tutmayın  model bey :) müdahale etmeyin bu bir aile kavgasıdır :)))))))

Jelin bitin kızım sen :):))   Kavan kaç numaraydı ona göre terlik ayarlıycam :))

Ne gelip burda 70 milyon önünce konuşturuyon beni  konuşursam cok kişi yanar :))))

Erkeklerde bayanlarda ne istediklerini biliyorlar : Aslında genellemeyi yapmak pekde doğru değil.Temelde ne istediğimizi cidden biliyormuyuz .BEn ilk istediğim şeyin adını koydum HUZUR ama ben bile ilişkilerimde huzursuzluğu yaratan taraf olabiliyorum.

Terlik geliyor kafana az kaldı :():)))))

Ozamanda şuna geliyoruz ne istersek isteyelim bulunduğumuz ortam, o an yaşadıklarımız , tüm dış etkenler belkide fiziksel etkenler doğru iletişim kurmayı etkiliyor.Doğru iletişimden kastım ne hissettiğimizi yansıtmak ve karşımızdaki bahçıvanın nedemek istediğini anlıyabilmek.

Bunu diyorum işte bahçıvanı bahçivan yaptıktan sonra makası elinede verdinizmi bahcıvan napar .kırpar.   neyi kırpar  BUDAMA MEFSİMİ GELMİŞTİR BİR ŞEYLER KIT dır KIT ları budama mefsimi tekrar yeşersin diye :))) BAHCİVANLAR ilk baçivan değilerdir ne zamnki karşılarına Bir çiçek çıktıgında bahçivan olurlar ki çiçek adına bir anlamı olsun . :))))

HAdi bunları anladık ortadan kaldıralım dersek benim içgüdüsel hareketim şu insanları göslemliyorum kelimelerinden tavırlarından olaylara yaklaşımlarından bir değer veriyorum.Eğer anlaşabileceksem kendime yakınlaştırıyorum kız olsun erkek olsun bu arkadaşım farketmez.İlerde ne olursa olsun kavgada etsek, kötü şeylerde yaşansa özünü bildiğim için kendine gelmesini beklerim.Konuşabiliyorsak o kendini tahlil edebiliyorsa sorun yoktur.Taaa ki aramızdaki bizi biz yapan değerleri çiğneyene kadar.

Çiğnenen değerler gündem oluyorsa her an Tem yoluna cıkmış bir geyik  in kamyon tarafından ezilip ardındanda neden ezdin kamyoncu geyigi demek yerine ,Adı üstünde geyik geyiklik yapıp kamyonun geçecegi yerden uzakdursaymış .Biliyor olmalıymışki o yol tehlikeli bir gün kendisine zarar verecektir  .Ama degil  Değerler her konuda budur aksi taktirde analizler yanlış olur ise ,kamyonun gazabına ugrayan giyikten ne varkı kalırki ve elbete bir şekilde çiğnenmeye mahkumdur.  :)

Kadınlarda erkeklerde bireydir .Kendini bilen her birey ne istediğini bilir sadece o anki sosyal şartları onu zorlamıyorsa bunları güzel ifade eder.

Yorum var ama yok demek kendi saglıgım acısından  daha iyi YORUM YOK :)

Çok kavga eden bir anne babanın çocuğu ilerdeki ilişkilerinde ben asla eşime yüksek sesle konuşmıyacağım diye kendi kendine yeminler etsede ortamı geldiğinde kendini tanıyamıyacak kadar değişebilip bağırabiliyorsa ve sonra bu benmiyim diyorsa ama içinden karşısındakine bağırdığı anda dahi bunu nasıl yapıyorum tanrım onu çok seviyorum diyorsa herşey karşı tarafa kalıyor .Doğru analizciyse O ASLINDA BENİ SEVİYOR BUNU İSTEMEDEN YAPIYOR SAKİNLEŞİNCE HATASINI ANLIYACAK   diyecektir. Ama önemli olan karşı tarafın hatalı olan davranışını acilen terketmesidir.

Haklı olunabilinir düşüncende payda var .ama neden hp beklemek gerekiyor neden karşı taraf sakinleştirilmiyor yada karşı tarafı yeterince tanıyorsa diger karşı taraf zayıf yönlerinide biliyordur .O durumda partnerine yaklaşma usulubunu  düşünüp gönlünü alıp sonrada hatası için özür dileyecegi bir durma getirdigi aktirde bence daha hızlı ve cabuk bir telafi var olmuş olur.

GÜVEN ve SADAKAT  SAYGI temelinin üstüne kurulur.Ama asla yanyana durmamalıdırlar büyük anıtlardaki kolonlar nasıl birbirinden uzaktaysa bu iki kavramda ayrı ayrı değerlendirilmeli, büyütülmeli

SEVGİ BİR GÜVERCİNDİR BİR KANADI SAYGI DİGERİ GÜVENDİR. İKİ KANADINDAN BİRİ  HASAR GÖRSE . HER TÜRLÜ TEHLİKEYE MARUZ KALIR SEVGİ GÜVERCİNİ  /Güven ve saygı  .temeldir sadakat oke vadedir. Ayrı ayrı yere konulması ileriye dönük kısa bir vadenin garantisidir . Negatif    

Aslında belkide hayat kendimizi tanımamızla ve SAYMAMIZLA başlar ve güzel yaşanır.

BAK ARTIK BİLİYORSUNUZ NE GÜZEL DEDİN  :) Kendinize gelin  EKK  lar :)

Bir kadına yüzkere seni seviyorum demeye gerek yok.Kadınlar davraışlardaki sevginin arasıra kelimelerlede pekiştirilmesini ister olay budur ....

Eeee  Bizde onu diyoruz işte SENİ SEVİYORUM .denecek zaman var an var .öyle zırt pırt seni seviyorum . salak muamelesi yapar gibi :) Duygular bazı an yogunlaşır kimi zaman sen sen degilsinidir. Onu  o kadar cok hisediyorsunki kalbinde ,Yanındadır belki o an ama özlüyorsun dur ne gariptir hadi işte söyle de seni seviyorum de işte .SENİ SEVİYORUM

ama nerdeeee  :) Hanılar size bahcivan lazım bahçivan valla :))

DİŞİ  KARTAL

Bendende saygılar DİŞİKARTAL Heart HeartAllah iniş takımlarına zebal vermesin :):))LOL

Seni yakalamıyayım  bitin sen   :))))))  uyuz :))LOLHeartHeart

barbie67

barbie67 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2006 Per 02:32:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bengline :

Lüften taraf tutmayın  model bey :) müdahale etmeyin bu bir aile kavgasıdır :)))))))

Jelin bitin kızım sen :):))   Kavan kaç numaraydı ona göre terlik ayarlıycam :))

Ne gelip burda 70 milyon önünce konuşturuyon beni  konuşursam cok kişi yanar :))))

Terlik geliyor kafana az kaldı :():)))))

Bunu diyorum işte bahçıvanı bahçivan yaptıktan sonra makası elinede verdinizmi bahcıvan napar .kırpar.   neyi kırpar  BUDAMA MEFSİMİ GELMİŞTİR BİR ŞEYLER KIT dır KIT ları budama mefsimi tekrar yeşersin diye :))) BAHCİVANLAR ilk baçivan değilerdir ne zamnki karşılarına Bir çiçek çıktıgında bahçivan olurlar ki çiçek adına bir anlamı olsun . :))))

Çiğnenen değerler gündem oluyorsa her an Tem yoluna cıkmış bir geyik  in kamyon tarafından ezilip ardındanda neden ezdin kamyoncu geyigi demek yerine ,Adı üstünde geyik geyiklik yapıp kamyonun geçecegi yerden uzakdursaymış .Biliyor olmalıymışki o yol tehlikeli bir gün kendisine zarar verecektir  .Ama degil  Değerler her konuda budur aksi taktirde analizler yanlış olur ise ,kamyonun gazabına ugrayan giyikten ne varkı kalırki ve elbete bir şekilde çiğnenmeye mahkumdur.  :)

Yorum var ama yok demek kendi saglıgım acısından  daha iyi YORUM YOK :)

Haklı olunabilinir düşüncende payda var .ama neden hp beklemek gerekiyor neden karşı taraf sakinleştirilmiyor yada karşı tarafı yeterince tanıyorsa diger karşı taraf zayıf yönlerinide biliyordur .O durumda partnerine yaklaşma usulubunu  düşünüp gönlünü alıp sonrada hatası için özür dileyecegi bir durma getirdigi aktirde bence daha hızlı ve cabuk bir telafi var olmuş olur.

SEVGİ BİR GÜVERCİNDİR BİR KANADI SAYGI DİGERİ GÜVENDİR. İKİ KANADINDAN BİRİ  HASAR GÖRSE . HER TÜRLÜ TEHLİKEYE MARUZ KALIR SEVGİ GÜVERCİNİ  /Güven ve saygı  .temeldir sadakat oke vadedir. Ayrı ayrı yere konulması ileriye dönük kısa bir vadenin garantisidir . Negatif    

BAK ARTIK BİLİYORSUNUZ NE GÜZEL DEDİN  :) Kendinize gelin  EKK  lar :)

Bir kadına yüzkere seni seviyorum demeye gerek yok.Kadınlar davraışlardaki sevginin arasıra kelimelerlede pekiştirilmesini ister olay budur ....

Eeee  Bizde onu diyoruz işte SENİ SEVİYORUM .denecek zaman var an var .öyle zırt pırt seni seviyorum . salak muamelesi yapar gibi :) Duygular bazı an yogunlaşır kimi zaman sen sen degilsinidir. Onu  o kadar cok hisediyorsunki kalbinde ,Yanındadır belki o an ama özlüyorsun dur ne gariptir hadi işte söyle de seni seviyorum de işte .SENİ SEVİYORUM

DİŞİ  KARTAL

Bendende saygılar DİŞİKARTAL Heart HeartAllah iniş takımlarına zebal vermesin :):))LOL

Seni yakalamıyayım  bitin sen   :))))))  uyuz :))LOLHeartHeart

Allah ım sen bunları çok yaşat yarabbim abiş bi tanesin sen yaa şşş hem abişimi kızdırmayın

XCooLXizmirX

XCooLXizmirX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2006 Per 03:01:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yuhh yha Ne cok $hey istiyomu$uz haberim yok  choq quseL yaziLanLar

Jelin

Jelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2006 Per 09:21:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yok öle bişey halt etmişsin sen..Sizde onu diyosanız neden benim sölediklerimin üstüne yazıyosun ozaman önce ben dedim yani biz kadınlar sonradan söleyip üste geçemezsiniz tamam mı

Erkeklerin mantığında şu var zaman zamanda olsa sölememek lazım seni seviyorum   cümlesini çünkü kadın şımarır, kadın havalara girer, kadın üste çıkar eşini saymaz.Yok öle bişey

o kadın yanlış seçimdir o kadınında bu sözleri duyduğunda o tarz davranmıyacak bir erkeği olacaktır ama o seçimler yanlıştır.

Bir erkek sevgilisine şunu derse bak ben sana seni seviyorum diyorum kıymetini bil annem bunu babamdan yıllardır duymuyor.

Aman ne güzel bir örnek ve amanda tenezzül ettiniz beyciğim seni seviyorum dediniz.

HErşeyi doyurabilirsiniz, her açlığınızı bi şekilde öle yada böle tüm açlığınıza bir doyum sağlayabilirsiniz ama sevgi çeşitliliği barındıran açlığınıza doğru insanı bulamazsanız bir çözüm bulamazsınız evet kendinizi sevebilirsniz kendi değerinizi bilebilirsiniz ama karşı cinsin sevgisini hiç birşeyde bulamazsınız ne anne sevgisinde ne baba nede ne bileyim işte hepsinin yeri farklı o yüzden değeri elde edince salak salak her dakka sölenmez seni seviyorum demek yerine kalbinde hissettiğin her an kendine itiraf ettiğin gibi O nu sevdiğini O nada sölemelisin.

BEn biliyorum ki bir kadın seni seviyorum u içten söleyen bir erkeğin her zaman yanındadır ona destektir ona sadıktır. Ama dediğim gibi içten sölenen seni seviyorum olacak öle koftiden hayat benim için btti senle başladı geğiği gibi olmıyacak .

Sevmenin bir gururu vardır asilliği vardır sevginiz kıymetlidir herşeyi sevemezsiniz herkesi sevemezsiniz değerini alana akar sevgi siz bile engel olmazsınız .

Yanında olan sevgiliyi özlüyorsan ve seni seviyorum diyorsan onu kalbinin en hassasına koymuşsan karşılığınıda görüyorsan en değerlisindesin sevginin hele birde yüeğine damla damla akmışsan kanatlarını sizin için çırpar sevgi güvercini saygı,güven-saygı,güven-Saygı, güven - saygı, güven .....

DİŞİ KARTAL

Not: YAkalarsan töfersin hem uyuz sensin  plaçtan bulam teliklerimi ben alnının çatında hedef denemesi yapcam Alla Alla gitsene kendi mahallene bulası bisim ebin mahallesi bakkal amca bal adı tapçın dıkşın yapal sana dit buldan bel bisim mişketi bide çakısı diiiiit anneme sölicem altık seni sümüklü BEng  basma sekseğin çizgisine ANNEEEEEEE  !!! 

Bengline

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2006 Per 13:50:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ZORUNUZAMI GİTİ  :))LOL

Birkere anlattım bir daha anlatmayacağım .Biz Erkek olarak kendimizi birkerede iyi şekilde ifade ediyoruz :) Siz devam edin yazmaya  Biz buralarda olucaz   DİŞİ KARGA :)  hanım.

Dr:Jawell BENGLİNE

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir